Turkcell, Lifecell Paketlerini Tanıttı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Vodafone'nun Pass paketlerinden sonra bunlarda böyle bir şey yapmışlar. Ama verdiği konuşmaları normal olarak kullanamıyorsunuz. İnternet üstünden ve Turkcell'in Bip uygulaması ile yapmanız gerekli. Karşı taraf aramayı normal olarak alıyor. 100 dakikalık görüşme normal arama için sanırım oda internet çekmeyen bir yerde olursunuz diye düşünmüşler.

Turkcell Bip tutulsun diye çok kasıyor, sürekli kampanya yapıyor ama tutmaz. WhatsApp artık SMS yerine geçti. Bu saatten sonra kimse WhatsApp'ı bırakıp Bip kullanmaz. Arama yapmak için telefonun kendi arama uygulamasından değilde Bip'e gireceksinde oradan arama yapacaksın. Ölme eşeğim ölme.

Turkcell TV desen öğrenci değilseniz veya hayatı yollarda geçen birisi değilseniz gereksiz.

Turkcell Bulut ? Kalsın. iCloud'un hacklenmesi daha unutulmadı. 

Fizy ? Spotify varken kim kullanır ki ? Spotify ses kalitesi ve arşiviyle her türlü tokatlar.

Dergilik ? Ufacık telefon ekranında dergi okumaya kasıp gözlerimi bozamam.

Özetle Turkcell 57 GB'ı 49 liraya satıyoruz izlenimi yapmaya çalışmış ama olmamış.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

böyle dolambaçlı paketleri hiç sevmiyorum yav. 19TL Her yone 500dk 2GB net 1000sms kullanıyorum tertemiz.(trcll)

next next next install
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    malamadre
    malamadre's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

kıbrıs için geçerli sanırım.

orada tv internet ıvır zıvır ihtiyacı olan ogrenci çok var.

onlara yönelik bir sömürme politikası izliyorlar.

bip ne bu arada hiç kullanan görmedim hayatımda.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

bip'i kim zikine takar

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bu arada nasıl yapmışlarsa bana Facebook'ta LifeCell sayfasını beğendirtmişler.

https://www.facebook.com/lifecell

Ek bilgi Facebook yakında WhatsApp ve Facebook Messenger'ı birleştirecek. Yani WhatsApp üstünden Facebook arkadaşlarımızla mesajlaşabileceğiz. Turkcell daha Bip'i yaygınlaştırmakla uğraşsın.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

bip'i kim zikine takar

Öyle deme 10 gb beleş iyi oluyor millete .

Minimalist Değilim Tembelim
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

750 dakika her yöne + 5 GB normal internet + Youtube 08:00-23:59 arası 5 GB, gece yarısından 08:00'a kadar sınırsız + Facebook ve Bip Sınırsız

125 UAH yani 16 lira 70 kuruş.

Bu paket Turkcell'in Ukrayna ayağı LifeCell'e ait. Saçmasapan paketler çıkaracaklarına böyle bir şey çıkarsınlar.

https://www.lifecell.ua/uk/mobilnij-zvyazok/taryfy/absolute-freedom/

-----------------------------

Bu da Litvanya Tele2.

Biraz daha açıklayayım bunu.

24 ay taahhütlü. İlk 6 ay bedava. İlk 3 ay ücretsiz ev interneti, ilk 6 ay ücretsiz mobil imza, ilk 2 ay ücretsiz televizyon hizmeti. Sınırsız dakika ve SMS, sınırsız 4G internet. 7. aydan itibaren ödemeye başlıyorsunuz. 21 Euro.

mkyb tarafından 25/Eyl/17 17:31 tarihinde düzenlenmiştir

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cankol
    cankol's avatar
    Erkek

Turkcell Bip tutuldu zaten. Özellikle görüntülü görüşme yönünden bol bol kullanılıyor zaten o yüzden bip internet paketi yapıyor adamlar. olmadık şeye adamlar boşuna paket çıkartmıyorlar. whatsapp ile yarışacak birşey değil ama görüntülü görüşme yönünden evet tutuldu bu uygulama.

Turkcell Bulut'ta film depolayıp izliyorum kafama göre. 

Turkcell tv Smart tv uygulaması getirse tivibu digiturk falan gibi o da kullanılır ama sadece mobilde gitmiyor.

fizy kullanıyordum , spotify kütüphanesi daha geniş olunca ona geçtim. fizy genişlerse geri dönerim tabiki internet avantajı oldugu için. 

Whatsapp face ile birleşirse ki mark zükük beyin eline aldığı işi bok etmediği birşey yok, whatsapp bok yoluna gider. elde adam akıllı çalışan bi whatsapp var onu da bozmak için her boku deniyor adam. 

imza.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

eski kullanıcılara vermıyolar bunalrı benımde tahhut bugun bıttı vodafone a geçtim gelecek ay tekrar turkcelle gecip bu paketlerden alacam

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Geçen Lifecell dolandırıcılık yaptığı için cezayı yedi Ukrayna devletinden.Turkcell Türkiyede yaptığı dolambaçları,haksız kesintileri orda da yaparım sandı elinde patladı.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

eski kullanıcılara vermıyolar bunalrı benımde tahhut bugun bıttı vodafone a geçtim gelecek ay tekrar turkcelle gecip bu paketlerden alacam

3 ay geçmeden geri geçemiyosunm hocam.

trcellden vodafone geçtim. 15 20 gün sonra aklım başıma geldi geri geçecektim olmadı. en azından türktelekom sksin dedim ona da geçiş yapamadım 3 ay dolmadığı için.

ama faturalı pakete geçeceksen hemen geçiliyormuş.

----

insan gibi paket yapsalar hemen geçicem tekrar türkcelle de bu ne mk.

platinium 10gb kullanıyodum parası hariç (90 tl) her şeyinden memnundum.

5gb 40tlye falan olsa paket durmucam hiç de yok mk.

Toplam Hit: 4528 Toplam Mesaj: 44
turkcell