folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Türknet Altyapısında Olan Abonelere Upload Hızını Full Yaptı

Türknet Altyapısında Olan Abonelere Upload Hızını Full Yaptı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Yuppii

7317832733.png (350×200)

while (1<2)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Bu Cem Çelebiler'in yurtdışında eğitim aldığı nasıl belli ediyor kendini. Türknet ile geçmişte sorun yaşasamda adam ülkeme nasıl hizmet edebilirim, müşterilerime nasıl faydalı olabilirim düşüncesinde. Ben her ay paramı alırım kafasında değil adam.

https://www.youtube.com/watch?v=ygiz_ZZQ0Uo

bazı şeylerde evet , fakat müşteri hizmetleri olamaması gerçekten bazen delirtiyor. 

10 tane menü dolaştıktan sonra dondurdugunuz hattımı açtırmak istiyorsunuz dedi , evet dedim , onlinei işlemlerden destek talebinde bunun dedi kapadı.

uygulamalarında şuan bir sıkıntı var , destek kaydı açılmıyor ve mobilde dondurulmuş hattı açma seçeneği yok.

bilgisayardan giremesem açtıramıcam interneti , birde masa üstü pc im olsa evde internet yokken internet sitesine girip açtırmak zorundasın giremiyorsun ? 

hadi ben yaparım analar babalar nasıl yapacak.

bide şu var turktelekom ve ttnet te müşteri hizmetleri varda ne yapıyor konusmayı bilmiyorlar o ayrı.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kernel_Panic
    Kernel_Panic's avatar
    Erkek

Biraz once turknet satis no'sunu aradim. Aktif olarak vodafone 76 mbps vdsl kullaniyorum. Bunlarin sitesinden altyapi sorguladigimda 16 mbps adsl alabilcegimi gosterdi. Telefonda kadina mevcut iss'den size gecis yaparsak ne oluru sordum oda yine 16 mbps hiz alabilirsiniz dedi. Vdsl'deyken geciste niye adsl veriyosunuz diye sorunca bolgenizde butun vdsl portlari dolu dedi. Vodafone'un taahhut eylul'de dolacak.Yani mecburen vdsl hizi kaybetmemek icin vodafone'a 2 yil daha taahhut vermek zorundayim. Ne boktan is lan TT'nin keyfine gore mahkum birakiliyoruz aq tekelci zihniyeti.

Kernel_Panic tarafından 17/May/18 21:58 tarihinde düzenlenmiştir

Hvor ulvens ører er, er ulvens tenner nær...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek
    Kernel_Panic bunu yazdı

Biraz once turknet satis no'sunu aradim. Aktif olarak vodafone 76 mbps vdsl kullaniyorum. Bunlarin sitesinden altyapi sorguladigimda 16 mbps adsl alabilcegimi gosterdi. Telefonda kadina mevcut iss'den size gecis yaparsak ne oluru sordum oda yine 16 mbps hiz alabilirsiniz dedi. Vdsl'deyken geciste niye adsl veriyosunuz diye sorunca bolgenizde butun vdsl portlari dolu dedi. Vodafone'un taahhut eylul'de dolacak.Yani mecburen vdsl hizi kaybetmemek icin vodafone'a 2 yil daha taahhut vermek zorundayim. Ne boktan is lan TT'nin keyfine gore mahkum birakiliyoruz aq tekelci zihniyeti.

e sorsana hocam adsl versinler, uygun port olunca vdsl yapmazlar mı?

İmzalamazsam ne olcak?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

1 ay olmadı süper online bağlattık ve taahhüt verdik

ay dolmadan iptal edebilir miyiz ya ? ne yapmak lazım. 

internet hızı sik gibi çünkü.

ara sor cayarsam kaç para ödeyecem diye

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kernel_Panic
    Kernel_Panic's avatar
    Erkek
    Liquid bunu yazdı
    Kernel_Panic bunu yazdı

bizim mahallede son 6 ayda sadece bi kisiye vdsl satmis ttnet. biri iptal etse yerini baskasi kapacak oda telekomun santral elemanlarinin elinde. baska iss icin acmiyo ac kopekler

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

öyle bi download upload hızımı var yaa. ben şurda 16 bin küsür hıza şaşırıyorumda 3 gb'lık dosyayı ortalama yarım saatte indirdi 47 bin küsürü bilemiyorm bide idm bağlayacan :D 

biz zamanında 8 gb download diye internet paketi alıyorduk, 2 gb anca veriyorlardı..... böyle büyük dosya indireceğimiz zaman kesin ares'te arama yapıyordum bulabilirsem ne ala (((:

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    Kernel_Panic bunu yazdı
    Liquid bunu yazdı
    Kernel_Panic bunu yazdı

bizim mahallede, son 6 ayda ,sadece bi kisiye, vdsl satmis ttnet. biri iptal etse yerini baskasi kapacak oda telekomun santral elemanlarinin elinde. baska iss icin acmiyo ac kopekler

Meraktan soruyorum. Koyu olan kısmın Detaylarını nereden öğrendin? internetten sorgulayabileceğimiz bir bölüm mevcut mu, herhangi bir sağlayıcıdan ? Yada mahalledeki herkesle, birebir temasta misin? Yada Mahalledeki Telekom kutularından mı, anlaşılıyor?

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kernel_Panic
    Kernel_Panic's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    Kernel_Panic bunu yazdı
    Liquid bunu yazdı
    Kernel_Panic bunu yazdı

bizim mahallede, son 6 ayda ,sadece bi kisiye, vdsl satmis ttnet. biri iptal etse yerini baskasi kapacak oda telekomun santral elemanlarinin elinde. baska iss icin acmiyo ac kopekler

Meraktan soruyorum. Koyu olan kısmın Detaylarını nereden öğrendin? internetten sorgulayabileceğimiz bir bölüm mevcut mu, herhangi bir sağlayıcıdan ? Yada mahalledeki herkesle, birebir temasta misin? Yada Mahalledeki Telekom kutularından mı, anlaşılıyor?

Yok hocam kuzenimle evlerimiz yanyana ocak ayinda 24 mbps baglatirken tt santral elemaniyla konusurken dinledim. Baska biri neti iptal edince bosa dusen porta bunun hatti baglamis. İss'lerin sitelerinde 16mbps adsl destekliyo diyor. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek
    heza bunu yazdı

Bi ara kendi altyapısında olmayanlara maks 35 mbps hız verilecek deniliyordu ancak benim net hala 60-70 arası değer veriyor. Kendi sitesinden baktığımda da 35 gösteriyor ama ben full hız alıyorum :D

Akşam eve gidince upload işine bakayım bi belki o da artmıştır. GB'larca yedeğim vardı artık buluta atma vakti geldi.

enteresan gerçekten;

altyapı turk tekelom buna rağmen download full hız ancak upload düşük

Kendi sitesinden hıza bakınca bizim altyapımızda olmadığınız için 35 mbps dio yukarıda gördüğünüz gibi. Arayıp uyandırmak istemiyorum :)

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
Toplam Hit: 10001 Toplam Mesaj: 32
upload türknet