folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Ucuzculuğum Yüzünden Hep Kazıklanıyorum

Ucuzculuğum Yüzünden Hep Kazıklanıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nigdeli
    nigdeli's avatar
    Erkek

tecrübe parayla satın alınmaz derler ama inan yalan bak canlı canlı yaşamışsın buda sana bi tecrübe olmuş bundan sonrası için bu tecrübelerin sana yeter alışverişlerinde. takma kafaya bundan sonra aynı hataya zaten düşmezsin. 

Sahte bahara aldanma ayazda kalırsın...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

biriyle konuşmuştum. izmirde bir fotğrafçı abisi varmış. stok sitelerine fotoğraf yüklüyor iyi kazanıyor demişti

hatta 2 yıl önce aylık 20.000 kazanıyor ayda dedi. o yüzden dükkanı kapattı direk bu işi yapıyor dedi

bende vay be o kadar kazandırıyor mu demiştim.

çok güzel fotoğraf çekerim ancak elimde makine yok cep telefonu da  berbat çekiyor.  en müthiş manzarayı da yakalasam resime yansımıyor.

yinede bir iki yükledim bende denemeye ancak site  resim kalitesini beğenmedi hatta makine yetersiz yazdı :) ben fotoğraf işini şimdilik rafa kaldırdım

neyse vellasıl senin elinin altında super bir ekipman var. 

dışarıdan gelenleri yaparsın boş olduğundada  ister studyoda ister dışarda sıradışı fotoğraf çekip sitelere yükleyin belli mi olur tutarsa oturduğun yerden dolar kazanırsınız. 

fotoğraflarda şu tarz biliyorsundur

https://elements.envato.com/photos

Biliyorum güzel fikir bulup çekip siteye yüklersen tuttu mu iyi para getiriyor. Mesela salgın başlangıcından itibaren tıbbi malzeme fotoğrafı koyanlar güzel para kaldırmıştır. İş olmasa boşta kalsam o işi de düşünmüştüm. Elimde 36 MP makine var lenslerim de güzel yüksek çözünürlüklü cam gibi fotoğraf çekerim. O işte en önemlisi insanlara lazım olabilecek fotoğraf fikri bulup çekmek.

Toplam Hit: 3377 Toplam Mesaj: 33
değiştirme kötü özellik