Ufo Gördüm..!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek
    beyler yaklaşık yarım saat önce ufo gördüm..!!
    tamam kesin inanmıcaksınız ama harbiden gördüm..
    böyle kırmızı rengi vardı..hemen dikkatimi çekti ama uçaktır dedim içimden..sonra birden yok oldu ben dewamlı izliyodum..dedim kesin buluta falan girdi..sonra tekrar çıktı ortaya ve olduğu yerde kaldı aynı bi yıldız gibi..sonra çok hızlı bi şekilde bizim evin ön tarafına doğru gitti..hemen ön balkona çıktım..yine aynı şekilde olduğu yerde duruyodu sonra bi ara yakınlaşır gibi oldu hemen gidip gece görüşlü dürbün var bizde onu alıp baktım..ya üçgen şeklindeydi..tamamen bi üçgen yaa...ellerim hala titriyo a.q..sonra çok hızlı bi şekilde ilerledi...dewamlı bakıyorum ama yok gittii yok oldu...böyle bişey ilk defa oluyo..işin ilginç kısmı ben o cismi izlerken kız arkadaşım mesaj çekti ve ufo gördüğünü söyledi yere düşüp bayılcaktım ya çok kötü oldum..o da kırmızı bişey gördüğünü söyledi ama şeklinin ne olduğunu görememiş..hala şoktayım kız arkadaşım da şokta:) ama nedir bu eğer ufo değilse ne..?anlamış değilim..!!

Özgürlüğü anladıkça ona daha az sahip olursun.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    kedidir o

tahribat.com/murid/tugrulbaba
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetcan
    mehmetcan's avatar
    Erkek
    Babayi görmüş olmayasin

bizde keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik ; hayatla erken seviştik herşey üstümüze kaldı
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek
    abi bırakın alay etmeyi gördüm diyorum gerçekten gördüm eğer alay edicekseniz bişey yazmayın..gerçekten çok kötüyüm yaa..

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetcan
    mehmetcan's avatar
    Erkek
    Ufo ' diye bir cisim yoktur - mantik li ol biraz ,

Ya düşman devletlerin casus uçagi , Yada israillilerin bilmem bişiye Yada uydudur - YADa dedigimiz gibi BABAYİ GÖRmüş olaiblrsin

bizde keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik ; hayatla erken seviştik herşey üstümüze kaldı
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZyreX
    ZyreX's avatar
    Erkek
    www.siriusufo.org bir tane bundan iç iyi gelir :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek
    olum o sizin çatının üstündeydi yer mer değiştirmedi biraz kırmızımsı parlıyodu orası doğru kardeşim izledi yarım saat filan sonra kayboldu kesin bi gök cismidir ilgili sitelerde bi araştrma yap bakalım bugün bi gök olayı olmuşmu ? ayrıca gece görüşlü dürbününde ilgimi çekti : )

dont think twice its all right
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek
    Kedidir o kedi :)

Baba hay ağzına sağlık başlığı görünce ben dicektim :)))

Rus ile aldatmayanı etmeli takdir,tek biri ile uslanmayanın hakkı köçektir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ToRReSs
    ToRReSs's avatar
    Erkek
    dai casus uçak flndır o ya.
    ne o öle ufo fln bi garip:)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    dur oğlum celallenme hemen yatıştırmaya çalışıyom. İrice bişeymiydi bu ses filan çıkardımı ( dalga geçecek olsam iri bişeymiydi sorusunun ardına iri kediydi, ses çıkartıyormu sorusunun ardınada meoow diye yazardım ama yazmıyom)
    bilmiomki araştır bakalım interneti inananı var ianmayanı var geçtiğimiz senelerde uçurtmayı dahi ufo sananlar oldu yani o bakımdan diyorum ben bi bak bakalım..
    Hem niye şok oluyonki ufoysa ufo a.k nabacak elin uzaylısı işte hani inse zükse desem nerden biliyon bunların yumurtayla çoğalmadığını ne biliim işte kaçırsalar desem hoş bi tecrübe yaşarsın belki bilmiomki gelmemişler işte bişi yok yazıyon bak burada niye korktun sen bu kadar?
    Hala kedi olma ihtimalini düşünüyorum desem abi valla dalga geçion benle diyecen onun için demiyom. 2. mesajı yazan arkadaşta editlese iyi olur babayı görmek filan biraz abartılı bir deyim uygun bulmadım doğrusu..

tahribat.com/murid/tugrulbaba
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek
    ya ufo olmasa bile kesin başka değişik bişeydi...ama uçak yada yıldız değildi..bi cisimdi ama anlamadım..
    lütfen anlayın beni yaa...

Toplam Hit: 19966 Toplam Mesaj: 90