Üniversite Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yyasinn
    yyasinn's avatar
    Erkek
    LaNCeLoT bunu yazdı

Dostum biraz fazla mı kararsızsın acaba? Eleştiri olarak değil yapıcı yorum olarak algıla bir abin gibi beni.

Ben hayatımda hiç bir şey için bunca düşünmedim , pratik yoksunlugu bu fakat insanlar genelde ince elemek sık dokumak 'erdemdir' gibi algılar ve öyle davranır. Hayır onun bir sınırı vardır ve pratik yoksunluğu 21.yy ın kabulgörür huyu değildir.

Aslında kararsızlık değil seçimlerim belli bunlar arasında en iyi olanı bulmaya çalışıyorum.Bilgisayar mühendisliği için tahribat'ın tam yeri olduğunu düşünüyorum. Teşekkürler :D

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yyasinn
    yyasinn's avatar
    Erkek
    zigana bunu yazdı

ea  298 puanla nereleri tavsiye edersiniz . kızım için

Maalesef ea bölümleri için bilgim yok.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yyasinn
    yyasinn's avatar
    Erkek
    zigana bunu yazdı

ea  298 puanla nereleri tavsiye edersiniz . kızım için

Maalesef ea bölümleri için bilgim yok.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

Muğladaki hocaların genel olarak kaliteli olduğunu söyleyebilirim. 
    Ayrıca küçük ama çok rahat bir yer istiyorsan Muğladaki ortam sana çok uyar. 
    Bilgisayar ve programlama konusunda ortamlar çok bulamayabilirsin. Kendi kendine çalışma disiplinin varsa bunu aşarsın.

Çok rahat olduğu için eğlence ortamları güzel. 

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek
    JPriest bunu yazdı
    kuytul bunu yazdı

merhaba ben rehber öğretmenim ve 12 yıldır tercih danışmanlığı yapıyorum. Hatta bu yıl sabahtan akşama kadar yapıyorum :)

aydın (ingilizce) iyidir.

sakarya da iyidir.

diğerlerine gerek yok ama alta yazabilirsin.

Hocam umarım öğrencilerine de bu şekilde danışmanlık yapmıyorsundur. Burası iyidir burası kötüdür demek yerine veriler ile hareket etsek daha sağlıklı olmaz mı? İyi ama neden iyi?

zamanım yok belki ondandır ? hiç yazmayıp geçebilirdim. sana mı kaldı beni yargılamak.genel tavsiye verenlere göre benim görüşümün bir etkisi olur herhalde. edepli ol.

aydın ing olduğu için yazılır. sakarya da mühendislik fakültesi öğrenciler tarafından beğeniliyor. al sana veri.

kuytul tarafından 12/Ağu/20 23:36 tarihinde düzenlenmiştir

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ephesus
    Ephesus's avatar
    Erkek

Eskişehir'e yerleşirsen soracağın her şey için bana ulaşabilirsin.

Avukat/Hukukçu
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek
    yyasinn bunu yazdı
    kuytul bunu yazdı

merhaba ben rehber öğretmenim ve 12 yıldır tercih danışmanlığı yapıyorum. Hatta bu yıl sabahtan akşama kadar yapıyorum :)

sakarya da iyidir.

Hocam beniim sıralamam 84510
    Aydın üni-82021
    Sakarya üni-84367
    ve bu üniversitelerin sıralamaları seneden seneye artıyor bunları düşünmekle hata mı yapıyorum acaba?
    ikinci öğretimle ilk öğretim arasındaki farklar nerlerdir çünkü üniversitelerin ikinci öğretimleri daha düşük sıralamalarla alıyor

Manisa celal bayar üniversitesi var(ingilizce) ilköğretimi 67k ama ikinci öğretim 102k'ye kadar düşmüş.Bu düşüşün önemli bir sebebi var mı yoksa bu üniversiteyi de yazmayı düşünmeli miyim ?

sen tercihlerine yaz, önemli olan senin istek sıran. matematiksel sıralama yapmana gerek yok. üniversiteyi beğendiysen ikinci öğretim okumak zor değil. sadece akşam derslerine giriyorsun bir de yıllık 1500 civarı para ödüyorsun. diploma aynı ve çalışma imkanı olarak her şey aynı. akşam eğitimi ve harç ücreti yüzünden puanı sıralaması düşük. İstemediğin bir yere gitmektense istediğin üni ikinci öğretime gidebilirsin.

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yyasinn
    yyasinn's avatar
    Erkek
    Ephesus bunu yazdı

Eskişehir'e yerleşirsen soracağın her şey için bana ulaşabilirsin.

Tamamdır teşekkürler.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yyasinn
    yyasinn's avatar
    Erkek
    kuytul bunu yazdı
    yyasinn bunu yazdı
    kuytul bunu yazdı

sakarya da iyidir.

Hocam beniim sıralamam 84510
    Aydın üni-82021
    Sakarya üni-84367
    ve bu üniversitelerin sıralamaları seneden seneye artıyor bunları düşünmekle hata mı yapıyorum acaba?
    ikinci öğretimle ilk öğretim arasındaki farklar nerlerdir çünkü üniversitelerin ikinci öğretimleri daha düşük sıralamalarla alıyor

Manisa celal bayar üniversitesi var(ingilizce) ilköğretimi 67k ama ikinci öğretim 102k'ye kadar düşmüş.Bu düşüşün önemli bir sebebi var mı yoksa bu üniversiteyi de yazmayı düşünmeli miyim ?

sen tercihlerine yaz, önemli olan senin istek sıran. matematiksel sıralama yapmana gerek yok. üniversiteyi beğendiysen ikinci öğretim okumak zor değil. sadece akşam derslerine giriyorsun bir de yıllık 1500 civarı para ödüyorsun. diploma aynı ve çalışma imkanı olarak her şey aynı. akşam eğitimi ve harç ücreti yüzünden puanı sıralaması düşük. İstemediğin bir yere gitmektense istediğin üni ikinci öğretime gidebilirsin.

Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler hocam.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yyasinn
    yyasinn's avatar
    Erkek

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği İngilizce geldi. Bölüm hakkında yardımcı olan herkese çok teşekkür ediyorum.

Toplam Hit: 4690 Toplam Mesaj: 52
üniversite