folder Tahribat.com Forumları
linefolder Müzik & Sinema & Tiyatro & Kitap & Televizyon & Seminerler & Edebiyat
linefolder Uzay Kuvvetleri 2911 Sinemalarda ( Türkiyenin İlk 3D Animasyon Filmi )

Uzay Kuvvetleri 2911 Sinemalarda ( Türkiyenin İlk 3D Animasyon Filmi )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Şahin Derunun yaptığı ilk Türk 3D animasyon filmi Uzay Kuvvetleri girdi bile vizyona arkadaşlar.Şahin hoca filmi sürekli övüyor.Bana izlenilesi bir film gibi geliyor.Şahin hocayı tahribat sohbetlerine çıkartmak için anlaşmıştım kendisiyle ama kendisi beyaz showa,haberlere falan çıktı artık bizim sohbet çıkar mı bilinmez :))

Filmden bir kaç kare.

s

Bu kare yapım aşamasından.

s

s

s

ss

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Darkfeo
    Darkfeo's avatar
    Erkek

yaptıkları animasyonu sikiyim yapmasalar daha iyiydi.. Dj_DooM3 adlı müridin yaptıkları bunların yaptığı animasyondan bin kat daha iyi.

Darkfeo tarafından 18/May/14 21:52 tarihinde düzenlenmiştir

"Tarikat kutsaldır, maddi çıkar için kullanılamaz." HolyOne
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sherlock.
    r10aldinho
    r10aldinho's avatar
    Erkek

3d filmi sadece amerika yapabiliyormuş. Ilk defa amerika dışında bir ülke tarafından yapıldı.  Destek amacıyla izlemeyi düşünüyorum. 

İlk batışını ben gördüm güneşin, Gün dönümüne sen yetiştin, Kaptanı benim bu geminin, En son ben çıkarım, Panik etmeyin ___________________________________________________________ iletisim: www.tahribat.com@gmail.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Crysis'teki Nanosuit elbiseyi araklamışlar.Gidipte sinemada para verip izlemem.Zaten toplamda hayatımda 3 defa sinemaya gittim. :) Korsan forever.Her ay TTnet'e 50 lira boşuna domalmanın bir anlamı olsun.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek

zaman kaybı olur düşüncesndeyim

inşallah şaşırtırlar beni..

izleyenlerden yorumları bekleriz

edit : yıl olmuş 2911 bizde hala ince belli cay bardağı mı var amk :D

öyle gelişmenin amk :D

murdery tarafından 18/May/14 21:54 tarihinde düzenlenmiştir

BİR TIKLA BE https://www.youtube.com/watch?v=I5DOCwqBuzk
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek
    r10aldinho bunu yazdı

3d filmi sadece amerika yapabiliyormuş. Ilk defa amerika dışında bir ülke tarafından yapıldı.  Destek amacıyla izlemeyi düşünüyorum. 

hocam bence saçma bir söylenti. Amerika'nın ikiliminde yetişen bir bitki değilki bu amk. Sadece amerikada yapılabilsin. Sadece yaptıkları kötü (oyunların trailerları bile daha gerçekçi) işi kakalamaya çalışıyorlar gibi geliyor bana.

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

filmi yapanın röportajlarını okuyun ölürsünüz gülmekten 

ne diyon?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sherlock.
    r10aldinho
    r10aldinho's avatar
    Erkek
    TeRRoR bunu yazdı
    r10aldinho bunu yazdı

hocam bence saçma bir söylenti. Amerika'nın ikiliminde yetişen bir bitki değilki bu amk. Sadece amerikada yapılabilsin. Sadece yaptıkları kötü (oyunların trailerları bile daha gerçekçi) işi kakalamaya çalışıyorlar gibi geliyor bana.

Beyaz Show da kendisi öyle anlatmıştı hocam. Aynen bende sana katılıyorum.  Dj doom daha iyi bilir ama farklı teknikler varmış 3d film için, diğer ülkelerde yapıyormuş fakat bunların yaptıklarıyla farklıymış.  bunların ve amerikanin yaptıkları gözü yormuyormuş, baş ağrısı falan yokmuş,  farklı çekim teknikleri varmış,  çift kameradan farklı açılardan vs vs.

Şimdi fikrimi değiştirdim,  sinemaya gidip izlemem =)

İlk batışını ben gördüm güneşin, Gün dönümüne sen yetiştin, Kaptanı benim bu geminin, En son ben çıkarım, Panik etmeyin ___________________________________________________________ iletisim: www.tahribat.com@gmail.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serseri_1453
    serseri_1453's avatar
    Erkek

Fragmanları diyorki az daha guzel olabılırmıs:)

Turk yapımı oldugu her halınden bellı cok hosuam gıttı ılk fırsatta gıdıp ızlemeyı dusunuyorum

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elcondor
    elcondor's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Darkfeo bunu yazdı

yaptıkları animasyonu sikiyim yapmasalar daha iyiydi.. Dj_DooM3 adlı müridin yaptıkları bunların yaptığı animasyondan bin kat daha iyi.

Bu zihniyet bu ülkeye zarardan başka birşey getirmiyor, Türk 'den bi bok olmaz, Türk bir şey yapmaz, vs. vs.... Destek olunmazsa elbette bir şey yapılamaz, daha sadece bir kaç kare görüp skiyim sokuyum.. varsa imkanın yaptır aynısını (daha iyisini demiyorum bak) seni de alkışlayalım...

Bu forumda Türk'lere ve Türk'lerle ilgili konulara küfür etmek gelenek haline gelmeye başladı, bilmem başkasının dikkatini çekiyor mu?

Bana cevap yazarak yorulma, Türk' lerle ilgili başka bir meseleye küfür etmek için enerjini sakla...

.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    helyum_pasha
    helyum_pasha's avatar
    Erkek

Helal olsun destek amacıyla gidilebilir.

Toplam Hit: 8115 Toplam Mesaj: 51