Wifi Şifre Kırılır

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realseyler
    Realseyler's avatar
    Erkek

Konu açmaya çalıştım ama sistem müridler arasi sınıfsal katman ayrıcalığı yapıyor o yüzden burdan yardım dinlemeyin..

Hashcat kullanan varmı bende sürekli hata veriyor.

Baktığınız benim gördüğünüz sizsiniz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ironhazee
    ironhazee's avatar
    Erkek

Tüm pmler cevaplanmıştır. Teşekkür ederim.

Her ağ kırılabilir!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    PaBLo_eSCoBaR bunu yazdı

Hocam, konuyu okudum,

SSID gizledim

MAC Filter açtım

Kablonet modem'den normalde başka bir modem'e aktarıp bağlanıyorum, çekim gücü yetmediği için. kablo modem'de wifi kapalı, diğer modem de açık,

Kablonet modem'deki wifi şifresi ile diğer modemdeki şifre farklı,

Şifre: Anladığım_kadarıyla_önemli_değil_%&++^''775q21385125

yinede kırılabilir mi ?

bunu ben de merâk ettim. 

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ironhazee
    ironhazee's avatar
    Erkek

Pmler cevaplanmıştır.

ironhazee tarafından 29/Nis/20 21:27 tarihinde düzenlenmiştir

Her ağ kırılabilir!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ironhazee
    ironhazee's avatar
    Erkek
    PaBLo_eSCoBaR bunu yazdı

Hocam, konuyu okudum,

SSID gizledim

MAC Filter açtım

Kablonet modemden normalde başka bir modeme aktarıp bağlanıyorum çekim gücü yetmediği için, kablo modem de wifi kapalı diğer modem de açık,

Kablonet modem deki wifi şifresi ile diğer modemdeki farklı,

Şifre: Anladığım_kadarıyla_önemli_değil_%&++^''775q21385125

yinede kırılabilir mi ?

SSID gizlemek bir işe yaramaz çünkü SSID çözülebiliyor.

MAC filtrelemede bir işe yaramaz çünkü bir modeme kimler bağlanıyor hangi mac adresleri giriş yapıyor bu kolayca öğrenilebilir. Bir MAC adres değiştirici yardımıyla o bağlanan mac adreslerinden biri atanıp modeme bağlantı sağlanabilir.

2 modemin wifi şifrelerinin farklı olması önemli değil. Zaten bir modeme bağlandıktan sonra ip taramasından diğer modeme giriş yapılabilir ve modem arayüzünden o modemin wifi şifresi de çözülebilir.

Şifre konusuna gelince her şifre kırılcak diye bir konu yok. Kırılabilir veya Kırılamayabilir.

Ancak ağ nadir birşey değil. 100binlerce ağ var. Biri olmazsa diğeri olur. 

Her ağ kırılabilir!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PaBLo_eSCoBaR
    PaBLo_eSCoBaR's avatar
    Erkek
    Durqrimast bunu yazdı

hocam ben 50 TL vereyim benim çevremde benim modeme girmek isteyen olursa söyle ağzını burnunu kırayım? :D 

o zaman bundan başka çare kalmıyor :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    PaBLo_eSCoBaR bunu yazdı
    Durqrimast bunu yazdı

hocam ben 50 TL vereyim benim çevremde benim modeme girmek isteyen olursa söyle ağzını burnunu kırayım? :D 

o zaman bundan başka çare kalmıyor :D

^^D`

kıramadıkları da var. Ama muhtemel, biraz dâhâ zaman alır. 

Geçen şeye çok gülmüştüm. Adam USB'ye politika koyuyor, ama BadUSB kullanıp normal USB'yi klavye gibi gösterip(tanıtıp), komut gönderebiliyor. Tabî, hayâl gücüne göre devamını da getiriyor. ^^`

RitmFarbRacourci tarafından 30/Nis/20 23:37 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ironhazee
    ironhazee's avatar
    Erkek

Konu güncel

Her ağ kırılabilir!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

şifreyi kırırım diyorsan balkonda benim net iyi çekmiyor komşunun neti iyi çekiyor modem adını vereyim  şifre yararsa yollarım paranı , önce para işi bize gelmez

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ironhazee
    ironhazee's avatar
    Erkek
    nereodi bunu yazdı

şifreyi kırırım diyorsan balkonda benim net iyi çekmiyor komşunun neti iyi çekiyor modem adını vereyim  şifre yararsa yollarım paranı , önce para işi bize gelmez

Sizce bir 50 tl için ben sizi mağdur edermiyim veya bu açmış olduğum konuyu lekeler miyim?

Bu benim kuralımdır çünkü ben sadece şifre kırmayı garanti edebiliyorum. Ben size şifreyi kırdım verdim ardından siz girdiniz ve bana yarım saat içinde paramı atacağınızı söylediniz ve o anda şifre değişti siz gene benim ücretimi atar mısınız?

Başka bir örnek net 1mbit çıktı yine ödeme yaparmısınız? Sizi tenzih ediyorum ama çok fazla çamura yatan insan gördüm dolayısıyla yaptığım için hakkını garantilemek zorundayım.

Bu forumda yeterince arkadaşımıza iş yaptım ve 1 tane kötü yorumum yok. Mağdur olan yok. 

Seçim sizindir size saygı duyuyorum ve bana saygı duyulmasını istiyorum.

Bugün yabancı sitelerde tüm sistemlerde önce bitcoin ödemesi alınır sonra işlem teslim edilir sadece bana özgü bir durum değil yani.

Bana bir tane örnek gösterin, şu site önce hash kırıyor veriyor sonra ücreti yatırıyorsunuz bir tane örnek gösterirseniz ben size aynı şekilde işlem yapacağım.

Merak etmeyin wifi kırma konusunda benim açımdan asla bir sorun yaşamazsınız. 

Her ağ kırılabilir!
Toplam Hit: 116669 Toplam Mesaj: 284
wifi şifre kırıcı wifi şifre kırma