folder Tahribat.com Forumları
linefolder Microsoft Windows Ailesi İşletim Sistemleri
linefolder Windows 7 Beta (Hala Dağıtımı Başlanmadı)

Windows 7 Beta (Hala Dağıtımı Başlanmadı)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Arkadaşlar bir haftadır ms'nin bugün (9ocak) windows 7nin beta versiyonunun dağıtılacağını söyleniyordu ama hala sitesinde (Http://www.microsoft.com/windows7 ) hiç download ile alakalı bir şey bulamadım acaba türkiye girişli olduğum için mi ? ABD den  giren varsa bir bakabilir mi lütfen

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    vista gibi her program a izin vermezse tutulmaz buda

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

DJ_Alper bunu yazdı:
    -----------------------------
    vista gibi her program a izin vermezse tutulmaz buda

Yorumları okudum da adamlar diyor ki bu beta haliyle bile vista 100 çakar :|

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    saat farkından belki daha çıkmamıştır çıksada ingilizce olmaz mı?

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Cia bunu yazdı:
    saat farkından belki daha çıkmamıştır çıksada ingilizce olmaz mı?

Olsun abi ya ingilizce olsun yeterki indirip bi deneyelim ya çok merak ettim umarım sistem kaynaklarını vista gibi sömürmez. Varsa bilgisi olan buraya link atsın sabırsızlıkla bekliyorum.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

Çıktı çıkmadı mevzusu bi çok forumda var şuanda hatta linkleri veren yerlerde var :) 

bazılarıda download programlardan çekmişler bişiler ama bunu fırsat bilip milleti kekleyende çok dikkatli olun beyler virüsler trojenler kol geziyoo :) 

7 e gelince çok eğlenceli bir işletim sisteminin old. kurulumu çok pratik old. falan okudum 

ayrıntılı bilgi ..

http://www.chip.com.tr/konu/Win-7-Beta-1-Deneme-surumunden-fazlasi_10347.html

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    merak etmene degmez ki hatırlarsan Vistayada hede höde diyorlardı gerçi sütten agzı yanan yogurdu üfleyerek yer bide işin kullanıcı tarafı var adam senin sistemine göre işletim sistemi yapmıyor şimdi ki teknoloji ve gelecek 10 yılın teknolojisine göre işletim sistemini donatıyor.

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Cia bunu yazdı:
    merak etmene degmez ki hatırlarsan Vistayada hede höde diyorlardı gerçi sütten agzı yanan yogurdu üfleyerek yer bide işin kullanıcı tarafı var adam senin sistemine göre işletim sistemi yapmıyor şimdi ki teknoloji ve gelecek 10 yılın teknolojisine göre işletim sistemini donatıyor.

Olsun hocam ya sonuçta yeni işletim sistemi yeni bir soluk getirir. Bakalım ne zaman indirebileceğiz 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Abi koskaca sitede yok mu kimsede bu windows 7 ya millet paso kullanıyorum diyip duruyor başka yerlerde bulamadım bi türlü ya. Rene ? holy ? yok mu hoca sizde ya :(

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek
    abi bunun x64 unu indirip kurmustum , vistadan farki yok .. ram + ekran karti cok pis yiyior cok manyak gorsellgi  var.. :) acilisi falan hizli iyi bir donanima sahip olan icin cok iyi bir isletim sistemi olacaktir gorsellik olarak.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dertli
    dertli's avatar
    Erkek
    durmak yok xp ye dewamm :D:D

imzayı bıraktım basıyorum artık
Toplam Hit: 6310 Toplam Mesaj: 57