folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Xbox One X Vs PS 4 PRO Artı Ve Eksi Yönleri.

Xbox One X Vs PS 4 PRO Artı Ve Eksi Yönleri.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cankol
    cankol's avatar
    Erkek

PS candır.

Geçen ay sıfır PS4 slim 500 GB aldım 1300 liraya. 

Evet gittim yazılımı 4.55'e güncelledim. Bütün oyunları yükledim cayır cayır oynuyorum.

5.05 sürüm kırıldığı için God of War gibi oyunları da oynayabiliyoruz artık vakit bulunca 5.05 yazılım atıp o oyunları da yükleyeceğim.

Tek sıkıntı denildiği gibi internet bağlantısı şart. Her PS kapatıp açıldığında bug işlemini yapmak gerekiyor o da basit zaten 1 dakika sürmüyor.

PS4 Pro'ya o kadar para vermeye değmez ayrıca tanıdığım her konsolcu slim kasanın daha sağlam olduğunu söyledi.

Xbox falan bilmem komple microsoft ürünlerinden nefret ediyorum zaten.

Ayrıca oyunlara da o kadar çok para vermeye tamamen karşıyım. Bekle indirime girsin ya da oyun eskisin de anca al oyna. Ya zaten tonla satıyor bu oyunlar uygun fiyata verin herkes oynasın.

Steam çok iyi bu fiyat konusunda.

PS için yararlı olacak siteleri de şöyle bırakayım lazım olan olursa diye ;

https://www.ps4oyun.com/

http://www.ps4iso.net/

https://ps4database.io/

imza.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdiburak
    erdiburak's avatar
    Erkek

Böyle bir atak olmuş olacakmış falan. Ben ps4 aldım arkadaşlarımla oynamak için gönlüm hep xbox taydı ama artık fırsat bulursam takas ederim.

www.webtekno.com/playstation-4-e-xbox-game-pass-benzeri-bir-abonelik-sistemi-geliyor-h48233.html

| GTP | TBT | Desinatör | icrypex.net | Turknet = XMP85HC93OKM
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    erdiburak bunu yazdı

Böyle bir atak olmuş olacakmış falan. Ben ps4 aldım arkadaşlarımla oynamak için gönlüm hep xbox taydı ama artık fırsat bulursam takas ederim.

www.webtekno.com/playstation-4-e-xbox-game-pass-benzeri-bir-abonelik-sistemi-geliyor-h48233.html

hocam böyle sistemerin olmasını her zaman desteklerim. ben üyelikli sistem taraftarıyım.

bir fifa bir god of war ne biliyim başka bir aaa oyun konsolda bugun 300 lira veya üzerinde fiyat etkiketine sahip.

onlara o kadar para vermektense 

ea acses game pass gibi hizmetler alıp sıkıntısızca yüzlerce oyunu rahat rahat oynamak isterim. 

bu sistemi sony sıke sıke yapacak , crossplatform olayındada bugun olmasa bile 1-2 yıl içinde geri adım atmak zorunda kalacak. 

Çünkü bugun lider oldugu için karşı çıktıgı olay yarın   nintendo switch , pc ve xbox kullanıcıları birlikte oyun oynamaya alıştığında evinde sony olan adam yanlız kalacak.

unutmamak gerekirki bugun sony bir çok bölümü iflas etti sattı veya zararına çalışıyor para kazandıran 2 tane sektör var film ve eğlence bölümü ve sony playstation ve oyunlar eğlence bölümüne dahil.

eğer bunu da kaybederlerse sony bi daha götü toparlayamaz. 

bir diğer durum da sony zaten tüm gücü ile exclusive oyunları desteklerken microsoft un xbox a hala belirli sınırlar içinde destek oldugunu bilmek gerekir yani microsoft bir çok yatırımından sadece bir tanesidir xbox

neyse bakalım bu sistemlerin hepsi müşteri lehine , sadece sony nin yaptıkları müşteri lehine değil. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lambo
    Lambo's avatar
    Erkek

valla tayfun satış rakamları ortada. çok elit bir konsol oldugundan değil başarısız bir konsol oldugundan geçen sene çıkan nintendo switch bile ilk yılında bütün konsollardan çok satıp(diger konsolların ilk yıl satışlarına göre) xbox ı da solladı diye biliyorum.
    ha ama öbür nesil bi rekabet görsek daha iyi olur. meydan sony e kalınca şımarıyor çünkü ama bu neslin galibi açık ara farkla, beşikli gollerle belli zaten senelerdir.

ekleme: e3 deki özel oyunları oynayamamak gow u oynayamamak bunlardan mahrum kalmamak için ps dedim ben. konsol aldıran oyunlar vardır bilen bilir zaten. ben switch aldım mesela sırf odyssey için ama bana çok farklı oyunların kapılarınıda açtı tecrübe ettirdi. bu nesil bide ps4 aldım mı zaten başka platforma ihtiyacım kalmıyor :D

Lambo tarafından 20/Haz/18 20:07 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    cankol bunu yazdı

PS candır.

Geçen ay sıfır PS4 slim 500 GB aldım 1300 liraya. 

Evet gittim yazılımı 4.55'e güncelledim. Bütün oyunları yükledim cayır cayır oynuyorum.

5.05 sürüm kırıldığı için God of War gibi oyunları da oynayabiliyoruz artık vakit bulunca 5.05 yazılım atıp o oyunları da yükleyeceğim.

Tek sıkıntı denildiği gibi internet bağlantısı şart. Her PS kapatıp açıldığında bug işlemini yapmak gerekiyor o da basit zaten 1 dakika sürmüyor.

PS4 Pro'ya o kadar para vermeye değmez ayrıca tanıdığım her konsolcu slim kasanın daha sağlam olduğunu söyledi.

Xbox falan bilmem komple microsoft ürünlerinden nefret ediyorum zaten.

Ayrıca oyunlara da o kadar çok para vermeye tamamen karşıyım. Bekle indirime girsin ya da oyun eskisin de anca al oyna. Ya zaten tonla satıyor bu oyunlar uygun fiyata verin herkes oynasın.

Steam çok iyi bu fiyat konusunda.

PS için yararlı olacak siteleri de şöyle bırakayım lazım olan olursa diye ;

https://www.ps4oyun.com/

http://www.ps4iso.net/

https://ps4database.io/

Ps4 kirildimi Allahim ne kadar uzagim bu islerden artik hemen bir ikinci el alet bakayim sirf mortal kombat xl ve street fighter icin yoksa pes mis filan isim olmaz

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    sunyy2003 bunu yazdı
    cankol bunu yazdı

Ps4 kirildimi Allahim ne kadar uzagim bu islerden artik hemen bir ikinci el alet bakayim sirf mortal kombat xl ve street fighter icin yoksa pes mis filan isim olmaz

sen hala uyuyon hocam.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

ben bu arada söylemeyi unuttum 

xbox cıyım ama evde hem xbox one x var hemde ps4 var.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

http://www.webtekno.com/minecraft-nintendo-switch-ve-xbox-oyuncularini-ayni-haritada-bulusturan-ilk-oyun-oldu-h48368.html

oyun dünyasının multi platform gelişmesi için , birlik için , beraberlik için , türkiye nin huzuru için oyum XBOX A :) 

Çapraz sistem sayesinde Xbox oyuncuları ve Nintendo Switch oyuncuları Minecraftı iki konsoldan hangisini kullandığı fark etmeksizin beraberce oynayabilecek. Bu müjdeli haberi oldukça renkli bir reklam videosu ile süslendiren Minecraft, yakın gelecekte benzer çapraz platform oyunların çıkmasına ön ayak olacakmış gibi görünüyor. Bu gelişme ışığında red cevabı veren Sony’nin ise gelecekteki tutumunu kestirmek güç. Yine de Sony tarafından bakıldığında, PlayStation’a özel ürettikleri oyunlar ile marka değeri oluşturmaya odaklandıkları için bu tür bir girişimin Sony’nin imajına zarar verme ihtimali de mümkün.

Sony diktatörlüğün devirmek için ekmek demek için , umut demek için ZAFER MUHTEŞEM OLACAK XBOX :) 

Bir tarafta farklı konsol oyuncuları aynı oyunda birleştiren birileri , diğer tarafta farklı konsolda aynı oyunu oynamak isteyenleri banlayan sony.

AKP den ne farkın kaldı sony.

PanxeR tarafından 22/Haz/18 00:22 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

http://www.webtekno.com/minecraft-nintendo-switch-ve-xbox-oyuncularini-ayni-haritada-bulusturan-ilk-oyun-oldu-h48368.html

oyun dünyasının multi platform gelişmesi için , birlik için , beraberlik için , türkiye nin huzuru için oyum XBOX A :) 

Çapraz sistem sayesinde Xbox oyuncuları ve Nintendo Switch oyuncuları Minecraftı iki konsoldan hangisini kullandığı fark etmeksizin beraberce oynayabilecek. Bu müjdeli haberi oldukça renkli bir reklam videosu ile süslendiren Minecraft, yakın gelecekte benzer çapraz platform oyunların çıkmasına ön ayak olacakmış gibi görünüyor. Bu gelişme ışığında red cevabı veren Sony’nin ise gelecekteki tutumunu kestirmek güç. Yine de Sony tarafından bakıldığında, PlayStation’a özel ürettikleri oyunlar ile marka değeri oluşturmaya odaklandıkları için bu tür bir girişimin Sony’nin imajına zarar verme ihtimali de mümkün.

Sony diktatörlüğün devirmek için ekmek demek için , umut demek için ZAFER MUHTEŞEM OLACAK XBOX :) 

Bir tarafta farklı konsol oyuncuları aynı oyunda birleştiren birileri , diğer tarafta farklı konsolda aynı oyunu oynamak isteyenleri banlayan sony.

Su an en alinabilir ps4 u nereden bulusurum bime filan geliyor onlar mi hangi versiyonlar olmamali kirmak icin biraz oynadoktan sonra satarim zaten

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    sunyy2003 bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

Su an en alinabilir ps4 u nereden bulusurum bime filan geliyor onlar mi hangi versiyonlar olmamali kirmak icin biraz oynadoktan sonra satarim zaten

bime yakın tarihte gelmeyebilir hocam bu aralar , 

https://www.hepsiburada.com/playstation-4-konsollari-c-60003892

alırken versiyona dikkat et kırık versiyon alısan her oyunu beleş oynarsın.

Toplam Hit: 11423 Toplam Mesaj: 79
60 fps vr 4k sony playstation xbox ps4 pro one x