folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Xiaomi Marka Telefon Almayı Düşünüyorum.(Güncellendi)

Xiaomi Marka Telefon Almayı Düşünüyorum.(Güncellendi)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    d3lete
    d3lete's avatar
    Erkek
    adamhakli bunu yazdı

Xseller'e baktım da garip şekilde ucuz cihazlar, neden acaba :)

Hocam direkt kendın aliexpress ten alırsan ordan daha ucuz , xseller cihazları turistlerle getırtıyor kıbrıstan buraya nasıl alkol getırtıyorlarsa oyle , hem turıst hem xeller cuzi bir komisyon alıyor sistemlerı bu  , ben böyle biliyorum.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek

alan varmı mi5 64 gb ?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek
    d3lete bunu yazdı
    adamhakli bunu yazdı

Hocam direkt kendın aliexpress ten alırsan ordan daha ucuz , xseller cihazları turistlerle getırtıyor kıbrıstan buraya nasıl alkol getırtıyorlarsa oyle , hem turıst hem xeller cuzi bir komisyon alıyor sistemlerı bu  , ben böyle biliyorum.

Nasıl getirteceğiz hocam. Alışveriş deneyiminiz varsa yardımcı olursanız sevinir. :)

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek

@baristbt - Bunları izledim hocam önceden. Ama telefona bu kadar işkence yapılması bana tuhaf geldi. Evet mantık olarak büyük darbelere karşı dirençli olan telefon diğer telefonlara göre küçük darbelerde dayanıklı olur. Lâkin bu testleri belirleyici bir unsur olarak görmüyorum. 

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    21li
    21li's avatar
    Erkek
    baristbt bunu yazdı

1 senedir mi4 kullanıyorum elimden o kadar çok yere çakıldıki anlatamam.. simdi telefonu gör dün mü aldın dersin.. o kadar iyi durumda.. yani sağlam cihaz..  gidip üzerinde zıplayıp çakmakla yakmadığın sürece sıkıntı yaşamazsın.

Çocukken müzik kesilince sandalyelere oturmaya çalıştığımız oyun, meğerse hep otobüsün alıştırmasıymış.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    21li
    21li's avatar
    Erkek
    adamhakli bunu yazdı

@21li , @PEAK - Mi4 bu kadar memnun ettiyse sizi Mi5 kim bilir nasıl bir şeydir. :)

hocam cihaz o kadar hızlı ve sağlam ki bu bozulmadan telefon almam herhalde:)) şayet olaki değiştirdim cihazı yine xiaomi alırım.. powerbankını kullanıyorum yetmedi bi de 100 tl ye kulaklığını aldım.. inan 200 tl lik kulaklıktan almadığım performansı sundu bana.. yani fiyat + kalite + performans diyenlerin xiaomiden şaşmaması gerek.

Çocukken müzik kesilince sandalyelere oturmaya çalıştığımız oyun, meğerse hep otobüsün alıştırmasıymış.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek

@21li - Hocam öyle anlatıyorsun ki Çin'e gidesim geldi :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

Kulaklığım, powerbank ım, led lambam ve şimdi de telefonunu aldığım marka Xiaomi.

Hiç pişman etmedi, gerçekten adamlar işlerini kaliteli yapıyor.

Artık büyük ihtimalle xiaomi den şaşmam.

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

benimde aklımda varda 128gb seramik modelide güvenilir bir yer bulamadım açıkcası.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    d3lete
    d3lete's avatar
    Erkek
    adamhakli bunu yazdı
    d3lete bunu yazdı
    adamhakli bunu yazdı

Nasıl getirteceğiz hocam. Alışveriş deneyiminiz varsa yardımcı olursanız sevinir. :)

Note 3 pro 3g/snapdragon olan için 210 dolar fiyat cektı hocam satıcıdan daha önce de alşverişim oldu şimdiye kadar bir sorun cıkmadı

http://tr.aliexpress.com/store/816360

Toplam Hit: 7738 Toplam Mesaj: 78
xiaomi note şarj süresi mi5 redmi 3