Yakışıklı Olmak Nedir ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Nitrous bunu yazdı:
    -----------------------------

ShockMan bunu yazdı:

Yakışıklı olmak Hanımların Kendi Boyuna Posuna Uygun Gördüğü, Erkek Tabiridir Kanaatimce... Mesela Ben 1.62 yim Bir 1.50 yada 1.44 Bayan Bana Yakışıklı diyebilir. Hee Bide Yakışıklı Erkek Karizmatikte olmalıdır. Karizmatik Erkekte Karizmasını Parasal kaynaktan almaktadırki Bu Yakışıklılığı Tamamlayan En Önemli Kıstastır.

Benden uzun Bayanların Gözünde ise Sanırım Yakışıklılık Puanım Yerlerde Sürünüyor olsa gerek.. 1Cm Bile fark atan bayan Havalara giriyo yahu.. 

Hakket Başımdan Geçen İlginç bir anıyı anlatacam. Mahallenin Televizyoncusuyum o yıllarda.

Bir Gün Telefon Çaldı dükkanın Telefonu Cep Telefonu Henüz Ortalara Çıkmıştı, Telefonda Bir Kız, Bana Teklif ediyordu, Arkadaşlık Teklifi, Bense Salak bir Kıza aşıktım Teklifi Reddetmiştim, ama Enteresan Olan Şuydu, Konuşma Teklif Olayı değil, Telefondaki Kız Senin O Kısa Boyuna Hastayım Demişti, Çok Mahcup Ve Utangacımdır, Düşünüyorumda Yukardaki fikrimde Yanılıyor Olabilirim. Belkide Uzun Bayanlardan Kısa Boylu Erkekleri Yakışıklı Bulanlarda Vardır. kim Bilir. :|

Okan bayülgen- berrak tüzün olayına ne diyeceksin hacım peki =)

Sanırım Paran Varsa Yakışıklısın Gibi bişey olabilir.. Parası Olana boy moy Farketmez direk Yakışıklıdır. Fikrimce tabi yanılıyorda olabilirim. Aslında Konu Hakikatende Göreceli..

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

sanıyorum şu bi gerçek ki bir kadın seksi olduğu sürece istediği çoğu erkeği tavlayabilirken, erkeğinde parasıyla bunu yapabileceği bellidir.

Bilmiyorum buradaki hangi erkek mini etekli, asılı beli açık , sarışın bir sağlam hatuna bakmayacak,

yada kaç hatun son model arabadan inen ve kıyafetlerinden harbi parası olduğu belli olan birine bakmayacak ?

bu işler maalesef böyle.Yakışıklılık falan boş.Fakat dediğim gibi yakışanı giyeceksin , kendine bakacaksın temlde bu var.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamgibi
    adamgibi's avatar
    Erkek

god bunu yazdı:

@adamgibi

iznik gölümü orasıı

evet hocam  iznik gölü ama  1000  metre  yukardan  görünüşü :

kontra bisiklet
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

zumsuk bunu yazdı:

sanıyorum şu bi gerçek ki bir kadın seksi olduğu sürece istediği çoğu erkeği tavlayabilirken, erkeğinde parasıyla bunu yapabileceği bellidir.

Bilmiyorum buradaki hangi erkek mini etekli, asılı beli açık , sarışın bir sağlam hatuna bakmayacak,

yada kaç hatun son model arabadan inen ve kıyafetlerinden harbi parası olduğu belli olan birine bakmayacak ?

bu işler maalesef böyle.Yakışıklılık falan boş.Fakat dediğim gibi yakışanı giyeceksin , kendine bakacaksın temlde bu var.

Aynen Zumsuk Hocam Bastın Üstüne ayağını Kaldır.

Kadın Milleti Az Sexi, Bakımlı Kılsız Tüysüz Oldumu, Kilosuda Yerinde Oldumu, Azcıkda Makyaj Surata Renkli Puf puf Hacklayamayacağı Erkek Yoktur Diye İddialı Giriş bile Yapabilirim... :)

Erkeğede Gelince Parası Var ise, İsterse Bakımsız bile Olsa Hacklayamayacağı Kadın Yoktur.. Durum budur. Bakınız 20 Lik Kızlar 60 lık İhtiyarlar ile Parası Var diye Evleniyorlar.  Yani Boşa Yırtınmayın Ayna Karşısında Para yani Many Anlaşıldımı.?

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniperscope
    sniperscope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Yakisiklilik aslinda goreceli bir kavram degildir. Yakisililiginda belli kriterleri vardir. Ornegin son model Mercedes S500 veya BMW 7 ye binebilen, cuzdaninda muhetelif bankalara ait en az 2 tane VISA-Gold karti bulunan kisi yakisiklidir.

"Yer yuzunde hic bir pislik yoktur ki; altindan bir yahudi cikmasin" Adolf Hitler... "Turkiye de hicbir pislik yokturki altindan cemaat cikmasin" SniperScope "Nerede yavşak, hırsız varsa hepsi Allahçı" Fazil Say
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    zumsuk tespitin çok doğru erkekte para kızda güzellik gerisi yalan

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    klinsmann
    klinsmann's avatar
    Erkek
    o kriterler yalan oldu. kadınlar için mevki sahibi paralı erkek yakışıklıdır yakışıklı demeyenler de var onlarda karizmatik diyip sıyrılıveriyorlar. aslında tüm mevzu insan oğlu için hormonlardan ibaret. mükemmellik robotlarda
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zachariah
    Zachariah's avatar
    Erkek

Jensen Ackles üstüne tanımam :)

Anime - Manga
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PeTaL
    PeTaL's avatar
    Dişi
    Antikky olmaktır.

rüyaları gerceklestirmenin en guzel yolu uyanmaktır
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cupofcoffee
    Cupofcoffee's avatar
    Erkek

adamgibi bunu yazdı:

biz  insanların degıl doganın hastasıyız :| yakısıklı  oldugumu  sanmıyorum ama  o kadrda  önemlı  degıl hem aşk varsa  yakışıklılıgı ne yapıcan :| 

Kendine haksızlık etme hemserim ;)  yakışıklı karizmatik insansın hergün görüyoruz.

yakısıklı adam ;  Adam gibi adamdır , adam gibi adam aklında ; kalbinde güzeli arayan adamdır, güzeli bulan adam mutlu adamdır. Vesselam..

Gerçek bir akıl, yalanlar ve yanılsamaların arasından kaybolmadan yolunu bulur. Gerçek bir kalp ise zehir dolu nefrete zarar görmeden dokunabilir. Bu zamanın içinde karanlık büyümeye devam etse de, her zaman aydınlığın etrafı arıtması için eğilmeyi de bilir.
Toplam Hit: 53717 Toplam Mesaj: 169