Yakışıklı Olmak Nedir ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaki
    manyaki's avatar
    Erkek

8mm bunu yazdı:
    -----------------------------
    adamgibi bunu yazdı:

biz insanların degıl doganın hastasıyız :| yakısıklı oldugumu sanmıyorum ama o kadrda önemlı degıl hem aşk varsa yakışıklılıgı ne yapıcan :|

O baktığın güzellik yeter.

Tanışalım hocam seninle ve değerli yorumun için teşekkür ederim.

Katılıyorum.

since 2005 // tbt
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stunz
    Stunz's avatar
    Erkek
    Geniş omuz herzaman avantajdır unutmayınız unutturmayınız :P
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

Alın ve susun :D :D :D

Cigu bigule :(
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı:
    zumsuk bunu yazdı:

sanıyorum şu bi gerçek ki bir kadın seksi olduğu sürece istediği çoğu erkeği tavlayabilirken, erkeğinde parasıyla bunu yapabileceği bellidir.

Bilmiyorum buradaki hangi erkek mini etekli, asılı beli açık , sarışın bir sağlam hatuna bakmayacak,

yada kaç hatun son model arabadan inen ve kıyafetlerinden harbi parası olduğu belli olan birine bakmayacak ?

bu işler maalesef böyle.Yakışıklılık falan boş.Fakat dediğim gibi yakışanı giyeceksin , kendine bakacaksın temlde bu var.

Aynen Zumsuk Hocam Bastın Üstüne ayağını Kaldır.

Kadın Milleti Az Sexi, Bakımlı Kılsız Tüysüz Oldumu, Kilosuda Yerinde Oldumu, Azcıkda Makyaj Surata Renkli Puf puf Hacklayamayacağı Erkek Yoktur Diye İddialı Giriş bile Yapabilirim... :)

Erkeğede Gelince Parası Var ise, İsterse Bakımsız bile Olsa Hacklayamayacağı Kadın Yoktur.. Durum budur. Bakınız 20 Lik Kızlar 60 lık İhtiyarlar ile Parası Var diye Evleniyorlar.  Yani Boşa Yırtınmayın Ayna Karşısında Para yani Many Anlaşıldımı.?

aynen bende katılıyorum hocam dediklerinize :D bunda yıllar yıllar önce 150 $ lık parfüme değişilmiştim o yüzden test edildi çalışıyo :D

şimdi para varsa icraat da vardır para yoksa bir bok yapamazsın karşındakine al baqim parasal olarak değerli bir hediye bak nasıl paranın gücünü görüyorsun :)  buda test edildibuda çalışıyor :)

yani yakışıklılık :
    Erkeğede Gelince Parası Var ise, İsterse Bakımsız bile Olsa Hacklayamayacağı Kadın Yoktur.. Durum budur. Bakınız 20 Lik Kızlar 60 lık İhtiyarlar ile Parası Var diye Evleniyorlar.  Yani Boşa Yırtınmayın Ayna Karşısında Para yani Many Anlaşıldımı.?

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maganda
    maganda's avatar
    Erkek

böle yakışıklı olcaksın gerisi yalan olur.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

maganda bunu yazdı:

Bu Resimdeki Dunkofun Parasının Bok Gibi Olduğu Giyiminden Fışkırıyo Dışarı, Birde Mavi Gözleri Hoş Duruyo Bu Zengin Görünümün Üzerine. Elbetteki Zenginden Zenginede Fark vardır. Böyle Zengin Giyinip Mavi Gözünde Oldumu Helede Sarışın Bir Erkeksen Elbetteki Yüzde Yüz Daha Avantajlısındır.

Bu Mavi Gözlü Sarışın Erkeğin Parası Olmasa Yüzüne Bile Tükürmez Hatunlar. :)

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cLubb3R
    cLubb3R's avatar
    Erkek

kimse cixlik kız tavlamak yada başka şey için küpe takmıyor en azından benim için öle ben sadece kendimi yakıştıdıgım ve hoşuma gittiği için takıyorum bunu ayolluk gibi kavramlarla karşılaştırmak senin ayıbın arkadaşım

ben cok gordum böle küpeye karşı olan herifleri ama hepside 1-2 yıl sonra mıtnatıslı veya deldirerek takmaya başladı esas özentilik budur birşeye karşı cıkıyorsan onu yapmıcaksın sen böle yapabileceğine inanıyosan saygım sonsuz bn cok adam gördüm küpe takmayan delikanlıyım diye dolaşıp görünüpte delikanlı adam olmayan delikanlılığı küpeyle ölçüceksek vay halimize...

kimse gösteriş yapmaya calişmıyor ama sen gocundugun için böle algılıyosun bu bir gerçek, dünyada her yerde  takan var küpeyi geçtim insan dışı aksesuarla kullanan var ama kimse karışmıyor turkiyede nie bu saçmalık var anlamadım takan takar takmayan takmaz biz karışıyomuyuz sen nie takmıyosun die nyse konu saçma sapan tartışmaya gitmesin zaten şurda bi konuda illa bi sivri zekalı cıkıp butun konuyu polemiğe çevirecek görev edinmiş kendine

Dj,cLubb3R in da House Gimme The Music...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatal_Trag3dy
    Fatal_Trag3dy's avatar
    Dişi

Şu mübarek ayda,"Allah rızası için şu konuyu durdurun" demek işe yarayacak mı ^o)

Yarayacaksa çoktan dedim bile;yav kısır döngü aynı şeyler sürüp gidiyor affınıza sığınarak da "gına geldi" demek istiyorum =)))

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stunz
    Stunz's avatar
    Erkek

ShockMan bunu yazdı:

maganda bunu yazdı:

Bu Resimdeki Dunkofun Parasının Bok Gibi Olduğu Giyiminden Fışkırıyo Dışarı, Birde Mavi Gözleri Hoş Duruyo Bu Zengin Görünümün Üzerine. Elbetteki Zenginden Zenginede Fark vardır. Böyle Zengin Giyinip Mavi Gözünde Oldumu Helede Sarışın Bir Erkeksen Elbetteki Yüzde Yüz Daha Avantajlısındır.

hocam sarı saçlıyım mavi gözlüyüm zengin değilim napacaz :/ 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Stunz bunu yazdı:

ShockMan bunu yazdı:

maganda bunu yazdı:

hocam sarı saçlıyım mavi gözlüyüm zengin değilim napacaz :/ 

Allah vergisi Normalde Yakışıklı Bir Delikanlısın, Ama Yapacak Bişey yok, Zengin Olmayı Bekliyecen, Aksi Halde Hatunlar Seninle İlgilensede Fakir olduğun için Sadece Alay etmek, Eğlenmek İçin ilgilenirler. Ama Paran var ise Erkek Egomonyanı Bile tanırlar. :)

Bu Arada Çöpçatan Gibi Olduk iyimi. :)

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
Toplam Hit: 53716 Toplam Mesaj: 169