Yakışıklı Olmak Nedir ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GeForce
    GeForce's avatar
    Erkek
    kızlar tipe falan bakmıyorlar benim çok güzel kız arkadaşlarım var hepsiyle bunu konuştum konuşunca beni etkilesin yanında sıkılmıyım yeter diolar zatenn neysen osun bu tip şeyleri fazla kurcalamaya gerek yok mutlu olacağın birini bul evlen çok kızla beraber olsan nolcak önemli olan mutlu olmak
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seker
    seker's avatar
    Dişi

Fatal_Trag3dy bunu yazdı:
    -----------------------------

Şu mübarek ayda,"Allah rızası için şu konuyu durdurun" demek işe yarayacak mı ^o)

Yarayacaksa çoktan dedim bile;yav kısır döngü aynı şeyler sürüp gidiyor affınıza sığınarak da "gına geldi" demek istiyorum =)))

Aynen gına geldi. Ayrıca sürekli para olayı dönüyor ortada size para yiyen kızlar denk gelmiş demek ki. Sürekli parası olursa yakışıklıdır diyorsunuz. Ya gözünüzde recep ivedik'i zengin biri olarak canlandırın çoğu kişi bakmaz diye düşünüyorum. Ayrıca yakışıklılık görecelidir. Sarışın mavi gözlüler herkesin hoşuna gitmez bana itici gelir. Esmerler daha çekicidir. Başkasınada esmer çekici gelmez. Tamamen göreceli. Burda çıkıpta yakışıklı şöyledir diye anlatmak istersek herkes kafasındaki yakışıklıyı anlatır...

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

seker bunu yazdı:

Şu mübarek ayda,"Allah rızası için şu konuyu durdurun" demek işe yarayacak mı ^o)

Yarayacaksa çoktan dedim bile;yav kısır döngü aynı şeyler sürüp gidiyor affınıza sığınarak da "gına geldi" demek istiyorum =)))

Aynen gına geldi. Ayrıca sürekli para olayı dönüyor ortada size para yiyen kızlar denk gelmiş demek ki. Sürekli parası olursa yakışıklıdır diyorsunuz. Ya gözünüzde recep ivedik'i zengin biri olarak canlandırın çoğu kişi bakmaz diye düşünüyorum. Ayrıca yakışıklılık görecelidir. Sarışın mavi gözlüler herkesin hoşuna gitmez bana itici gelir. Esmerler daha çekicidir. Başkasınada esmer çekici gelmez. Tamamen göreceli. Burda çıkıpta yakışıklı şöyledir diye anlatmak istersek herkes kafasındaki yakışıklıyı anlatır...

Hmmm Düşündümde Haklısın Galiba, O Zaman Kesinlikle Göreceli Bir Kavram. Çünkü Sağlam Sapa Sağlam Bir Bayan Sakat Bir Erkeğe Aşık Olmuş Evlenip Mutlu Olmuşlar. Sanırım Aşk İçin Yakışıklılık Ehemmiyet Arzetmiyor.

Hatalı düşünceme Rağmen, Büyük Oranda Satılık Aşkların Yaşandığı Bir Dönemde Gözlenen Aşk ve sevgiye Biçilen Değerin Parasal Değer Olduğudur. Yaygın değil belki ama Çoğunluk Kazanmış Bu Erozyon Aşkları Gerçek aşkları Silip Götürmektedir. Yada Ben Çok Karamsarım.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

kalbi iyi olan adam

kız adam gibi kızsa peşinde ne kadar yakışıklı adam olursa olsun kızı kapar abi.

çok denedim ve yaşadım,

bi arkadaşım var pek yakışıklı sayılmaz ancak kalbi kocaman bir dostumdur. karısını iste karısını bile boşar verir adama o derece saf ve iyi kalplidir.

bi kız vardı, (lise yılları) çok ağır başlı ancak giyinmesini bile ve efendi bir hanımefendiydi tam evlenmelik denilebilicek, bütün okul peşinden koşardı resmen.

Ancak ağır başlı oldugu için öle herkezle çıkıp yiyişip ayrılmazdı.

Tek bir çocuk hariç herkez bunun peşindeydi bu peşinde olmayanda dedigim arkadaşımdı. Kızda buna çarpmılmıştı, sonuç evlendiler 1 çocukları var =)

Demek istedigim şu senin kalbin temiz olsun istedigini alıyorsun..

Kalbin temiz olsun yeterki, kızda ağırbaşlıysa tamamdır. Ancak senin kalbin temiz ama kız orospunun önde gideni saten salla gitsin o kızı

"
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

Potansiyel_Virus bunu yazdı:
    benim olandir...isanin sevdicegidir :) ondan baska yakisikli yokdur olsada  yalandir bana gore

helal olsun

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    poison_ivy
    poison_ivy's avatar
    Erkek
    şarısınım yeşil gözlüyüm tek sorunum ortam yaratamıyorum ya :S kahretsin amk :|

GOA/PSYCHEDELİC TRANCE
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

ShockMan bunu yazdı:

seker bunu yazdı:

Hmmm Düşündümde Haklısın Galiba, O Zaman Kesinlikle Göreceli Bir Kavram. Çünkü Sağlam Sapa Sağlam Bir Bayan Sakat Bir Erkeğe Aşık Olmuş Evlenip Mutlu Olmuşlar. Sanırım Aşk İçin Yakışıklılık Ehemmiyet Arzetmiyor.

Hatalı düşünceme Rağmen, Büyük Oranda Satılık Aşkların Yaşandığı Bir Dönemde Gözlenen Aşk ve sevgiye Biçilen Değerin Parasal Değer Olduğudur. Yaygın değil belki ama Çoğunluk Kazanmış Bu Erozyon Aşkları Gerçek aşkları Silip Götürmektedir. Yada Ben Çok Karamsarım.

bu gün bmw x5 ten bir adam indi ve halka açık kamelyaların birinde ayağını yıkadı. Recebe dua ettim. Yakışlılık göreceliliğin son noktasıdır . Herkes kendi eksiklikleri doğrultusunda birilerini ister, örnek verilirse, esmer sarışın,sarışın esmere bakar. Güzel kızlar güzelliğe pek önem vermez ama ortalama kızlar sırf tipe bakar mesela. Ama bunun dışında global bir yakışıklılık ve güzellik kavramı da var dır tabi :) Aşırı bir çirkinliğin yoksa hiç bir problem yok ama bazı coğrafyalarda belli kriterler var tabiki. örneğin türkiyede recepten recep ol ama paran olsun kral sensin. Bu ingilterede denildiği üzere yataktaki performansına bakıyor.  Tamamen görecelidir. Ama değişmeyen kuralların başı: Özgüven esas...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepiMpaCt
    DeepiMpaCt's avatar
    Erkek
    maykıl skofiyıld gibi olucan

hack forum https://www.turkhacks.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    seker bunu yazdı:

Bu yorumun, en azından benim yaptığım yorumun para yiyen kızlarla hiçbir ilgisi ve alakası bulunmamakta.

Yakışıklıklık aslında tek başına mal gibi hiçbir birikimin olmadan övünülmesi gereken birşey değil.

Anlatmak istediğim şey buydu aslında.

Ortalığa ona buna para saçmak değildi yani,

Olamazda..

+ Elbetteki yakışıklılık ve güzellikde görecedir. Ama bunu gösterme şekli de görecelidir. Hatta göstermek istemekte.

Sade vatandaş olup yakışıklı olmak ile yakışıklı olup playboy olma arasında ki ince çizgiyi ayırabileceğini umuyorum.

Ayrıca verdiğin Recep İvedik örneği de çok güzel bir örnek.

Yakışıklı olmak ve birikiminin olması idealdir bence.

Yoksa Recep İvedik olup,ayı olup  paranın olması değildir..

Budur.

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı:
    Yeah bunu yazdı:

http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=91042&sayfa=14#967472

nedense yazma ihtiyacı hissettim bunu o.O

erken önlem iyidir...

puyhauhauha :D anttiky coşmuş :D zuhauhauuahhuahushdfuhasdfhuho helal olsun ...

Lan olm "zuhauhauuahhuahushdfuhasdfhuho" lafını rastgele klavyeye basarak mı yazıyorsun yoksa gerçek kahkahanı mı yansıtıyorsun???

Toplam Hit: 53715 Toplam Mesaj: 169