folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder "Yapay" Zeka Ve Göremediğimiz Varlıklar

"Yapay" Zeka Ve Göremediğimiz Varlıklar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hasato
    hasato's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

insanı yaratan gücün gerçekten çok kusursuz olması gerekir  ve bu kusursuz varlık tanrı allah olarak zaten tanımlamakta ama bu inanç konusu inanmak istemeyene makesef inandıramazsınız sol tarafı kısmi felç olan bir birey olarak 26 yıllık sağlıklı yaşantımda beynin nekadar müthiş bir eser olduğunu hiç bir zaman anlamamış olduğumu itiraf etmem gerekir bakın ben felç nedeniyle sol el parmaklarımı açamıyorum ama sağlıklı bir bireyin tek yapması gereken içgüdüsel olarak parmaklarını açmayı istemek yada hayal etmek gerisi beyinin görevi düşünün asklınızdan geçen saniyelik hatta milisaniyelik bir istek netciesinde elinizi ayaklarınızı kullanabiliyorsunuz böyle bir şaheseri yaratan varlık kusursuz olmalı ve yine o beyin neredeyse vücıttaki tüm hastalıkları düşmanları yenebiliyor tüm bunlar sadece beynimizin çok az kısmını kullanırken oluyor ya hepsine hakim olabilsek oyüzden uzaklara bakmayın aradığımız kusursuzluk -şahaserlik yivarlığımızda gizli sadece kendimizi tanımamız lazım kusursuzu ancak kusuru olmayan yaratabilirgeçirdiğim kısmi felçten sonra bunu çok daha iyi anladımbeynin bölümlrerini kaçımız biliyoruz kimi bölümün duyularımıza hakim olduğunu kimi dölümün hsreketlerimze kimi bölümün algımızı kontrol ettiğinibir böbreğimizden günde devir daim ile 2 ton suyun süzüldüğünü kaç kişi biliyor..İNSANIN kendisi bir mucizedir şaheserdir

hasato tarafından 12/Ara/17 11:31 tarihinde düzenlenmiştir

Ders paylaşımlarıma @hasan safa tosun ( youtube) , @hasato (facebook) adreslerinden ulaşabilirsiniz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

@hasato hocam umarım felç geçicidir, kalıcı değildir, tekrar iyileşmeni diliyorum, kimden.? Tabikli Allahtan...!  Onu kalbinde bulabilirsin ve ona kalbinden seslenirsen iyileşebilmen mümkün olabilir...!

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hasato
    hasato's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı

@hasato hocam umarım felç geçicidir, kalıcı değildir, tekrar iyileşmeni diliyorum, kimden.? Tabikli Allahtan...!  Onu kalbinde bulabilirsin ve ona kalbinden seslenirsen iyileşebilmen mümkün olabilir...!

allah razı olsun kalbi güzel kardeşim sağılk en kıymetli ihtiyacımız aslında inşallah herkes kaybetmeden önce bunu fark eder

Ders paylaşımlarıma @hasan safa tosun ( youtube) , @hasato (facebook) adreslerinden ulaşabilirsiniz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek
    hasato bunu yazdı

insanı yaratan gücün gerçekten çok kusursuz olması gerekir  ve bu kusursuz varlık tanrı allah olarak zaten tanımlamakta ama bu inanç konusu inanmak istemeyene makesef inandıramazsınız sol tarafı kısmi felç olan bir birey olarak 26 yıllık sağlıklı yaşantımda beynin nekadar müthiş bir eser olduğunu hiç bir zaman anlamamış olduğumu itiraf etmem gerekir bakın ben felç nedeniyle sol el parmaklarımı açamıyorum ama sağlıklı bir bireyin tek yapması gereken içgüdüsel olarak parmaklarını açmayı istemek yada hayal etmek gerisi beyinin görevi düşünün asklınızdan geçen saniyelik hatta milisaniyelik bir istek netciesinde elinizi ayaklarınızı kullanabiliyorsunuz böyle bir şaheseri yaratan varlık kusursuz olmalı ve yine o beyin neredeyse vücıttaki tüm hastalıkları düşmanları yenebiliyor tüm bunlar sadece beynimizin çok az kısmını kullanırken oluyor ya hepsine hakim olabilsek oyüzden uzaklara bakmayın varlığımızdaki kusursuzluk -şahaserlik yine varlığımızda gizli sadece kendimizi tanımamız lazım kusursuzu ancak kusuru olmayan yaratabilirgeçirdiğim kısmi felçten sonra bunu çok daha iyi anladımbeynin bölümlrerini kaçımız biliyoruz kimi bölümün duyularımıza hakim olduğunu kimi dölümün hsreketlerimze kimi bölümün algımızı kontrol ettiğinibir böbreğimizden günde devir daim ile 2 ton suyun süzüldüğünü kaç kişi biliyor..İNSANIN kendisi bir mucizedir şaheserdir

Günde 2 ton su :D Nerden başlasam bilemedim. Neyse, geçmiş olsun hocam.

while (1<2)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    hasato bunu yazdı
    ShockMan bunu yazdı

allah razı olsun kalbi güzel kardeşim sağılk en kıymetli ihtiyacımız aslında inşallah herkes kaybetmeden önce bunu fark eder

Benimde Sol kulağım kalıcı felç, seni çok iyi anlıyorum, tüm kontrollerde sağlam görünüyor, ama işlev yok... Yinede arada sırada Meditasyon yaparım iyileşmesi için, son zamanlarda gıdıklanma hissetmeye başladım, sanırım niyet ve dilek Allah tarafından pas geçilmeyecek şeyler...! Ayrıca yeni teknolojilerde Nöral komutları algılayabilen ve doğru yorumlayabilen programlar üretildi.. Takma bacak takma kollar artık yapay zeka barındırıyor..

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ebmarteu
    ebmarteu's avatar
    Erkek

Konuyla alakali cok fena bir dizi oneriyorum simdi:

"WESTWORLD"

Iyi seyirler...

**EbMaRtEu**
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hasato
    hasato's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı
    hasato bunu yazdı
    ShockMan bunu yazdı

Benimde Sol kulağım kalıcı felç, seni çok iyi anlıyorum, tüm kontrollerde sağlam görünüyor, ama işlev yok... Yinede arada sırada Meditasyon yaparım iyileşmesi için, son zamanlarda gıdıklanma hissetmeye başladım, sanırım niyet ve dilek Allah tarafından pas geçilmeyecek şeyler...! Ayrıca yeni teknolojilerde Nöral komutları algılayabilen ve doğru yorumlayabilen programlar üretildi.. Takma bacak takma kollar artık yapay zeka barındırıyor..

yurt dışında yapılan klinik deney neticesinde hayal ederek vücuttaki kasların çalıştığı ispatlanmıştır o yüzden pes etme devam et bugün olmasada birgün çok daha iyi olacaktır

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    ebmarteu bunu yazdı

Konuyla alakali cok fena bir dizi oneriyorum simdi:

"WESTWORLD"

Iyi seyirler...

@Hasato evet hocam ben inatla devam edeceğim..

Bu Diziyede gelince söylemen iyi oldu, ihtiyacım vardı bu tür bir diziye.. 

Toplam Hit: 5885 Toplam Mesaj: 49
bilim evren yapay zeka