folder Tahribat.com Forumları
linefolder C#, Asp.Net, .Net Core
linefolder Yazılımcı Arıyoruz [C#]

Yazılımcı Arıyoruz [C#]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek

Merhaba Arkadaşlar,

Daha önce bir BT Uzmanı için konu açmıştım ve buradaki bir arkadaşın yönlendirdiği kişi işe başladı.

Şimdi bir yazılımcı arıyoruz;

Konum şimdilik, İstanbul/Başakşehir ama seneye muhtemelen değişecek ve beylikdüzü veya mecidiyeköy de bir yere taşınacak.

Aranan nitelikler;

C#, ASP.Net MVC ve .Net Core'a hakim,

Web API REST konusunda tecrübeli,(önemli)

Git kullanımı hakkında deneyimli,

MSSQL vs Postgre veri tabanları hakkında tecrübeli,

Servisler arası iletişim kurabilen,

AOP, IoC ve Dependency Injection konuları hakkında bilgi sahibi(tecrübeli olmasa da bilgi sahibi olması artı)

Maaş konusunda birşey diyemem ama yüksek bir beklenti içerisine girmemenizi baştan söyleyebilirim.
    Başvuru online yapılacak ikinci görüşme olursa yüzyüze yapılacak.
    Başvuru yapacak arkadaş maaş beklentisini online görüşmede belirtebilir.

Bu arada buradan bir arkadaş ile yazılım danışmanlığı konusunda destek alıyoruz.
    Kendisi isterse bu konu altında belirtebilir.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Komutan
    Komutan's avatar
    Erkek

Hocam selamlar,

sizce yüksek beklenti nedir maaş konusunda?

bizim şirkette yazılımcı arıyor ve bence yüksek rakamlar teklif edilmesine rağmen anlaşılamıyor çalışma şartları ya da yan haklardan yada remote üzerinden yurt dışı işi yapıyor çoğunluk cidden merak ettiğim için sordum bu arada mülakat yaparak elenen olursa bizim şirkette de şansını deneyebilir maksat  müritlere yardım hemde up olsun

Komutan tarafından 07/Ara/21 19:01 tarihinde düzenlenmiştir

"Hiç kimse bir başkasını satın alabilecek kadar zengin ve kendisini satmak zorunda kalabilecek kadar fakir olmamalıdır" J. J. Rousseau
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    Komutan bunu yazdı

Hocam selamlar,

bizim şirkette yazılımcı arıyor ve bence yüksek rakamlar teklif edilmesine rağmen anlaşılamıyor çalışma şartları ya da yan haklardan yada remote üzerinden yurt dışı işi yapıyor çoğunluk cidden merak ettiğim için sordum bu arada mülakat yaparak elenen olursa bizim şirkette de şansını deneyebilir maksat  müritlere yardım hemde up olsun

+1

ne durumda bu alandaki maaşlar?

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Biri linkedine kendi şirketi için şöyle yazmış:

https://www.linkedin.com/posts/sayinali_2021-y%C4%B1l%C4%B1n%C4%B1n-%C3%B6zeti-ve-yeni-maa%C5%9Flar%C4%B1m%C4%B1z-2021-activity-6873873731555590146-0WKX

Maaş kısmına gelirsek, 2021 yılında ekip üyelerimize 100% ile 300% arasında değişen maaş zamları yaptık. Ekibimizin alım gücünü korumaktan ziyade, daha da yükseltmek bizim temel motivasyonumuz.

Yeni işe giriş maaşlarımız ise şu şekilde; 
    * Lead 30 bin TL
    * Senior 25 bin TL
    * Mid 15 bin TL
    * Junior 8 bin TL

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

maaş konusunda bugün bişey yaşadım anlatayım: bizden ayrılıp yurt dışına çalışmaya başlayan bi çalışanımız vardı. bugün biraz konuştuk dedi ki "dolar kuru yüzünden maaşım TL bazında 20 bin TL arttı" :))) 

şirketlerin artık hisse vs önermeden TL ile adam tutması zor.

biz de işe aldığımız insanlara ortaklık teklif ediyoruz, şirketin büyüme planları, gelirleri giderleri vs konusunda şeffaf oluyoruz

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek
    Komutan bunu yazdı

Hocam selamlar,

Selam Hocam,

Maaş konusunda @zeybekustasi hocamın yazdığı maaşları vermeyecekler kesin :)

Şaka bir yana şirketin bir maaş belirlediği yok aslında adayların talebine göre şekillenecek.

Yani atıyorum 10 kişi ile konuştuk ve 10k ve 15k arası bir maaş sıkalası çıktı almak istediğimiz adam maaşı için.

Bizde patrona almak istediğimiz adamın istediği maaş bu ona göre bütçe ver bize diyeceğiz. Yada patron projeyi iptal edecek :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    All hail to Tux
    sandman
    sandman's avatar
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı

Biri linkedine kendi şirketi için şöyle yazmış:

https://www.linkedin.com/posts/sayinali_2021-y%C4%B1l%C4%B1n%C4%B1n-%C3%B6zeti-ve-yeni-maa%C5%9Flar%C4%B1m%C4%B1z-2021-activity-6873873731555590146-0WKX

Maaş kısmına gelirsek, 2021 yılında ekip üyelerimize 100% ile 300% arasında değişen maaş zamları yaptık. Ekibimizin alım gücünü korumaktan ziyade, daha da yükseltmek bizim temel motivasyonumuz.

Yeni işe giriş maaşlarımız ise şu şekilde; 
    * Lead 30 bin TL
    * Senior 25 bin TL
    * Mid 15 bin TL
    * Junior 8 bin TL

Oyun firmaları global alanda ürün satabildikleri için iyi maaş veriyorlar ama kimse içerideki mobbing veya şirket deliler gibi para kazanırken 2 başarısız ürün sonuçu pat diye batmasından bahsetmiyor.

benden iyi adam tırtıkladı bu oyun firmaları

Mühendis kahveyi projeye dönüştüren bir insan evladıdır.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek

edit 

Roark tarafından 08/Ara/21 00:28 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Yukarıda yazdığım rakamları an itibariyle e ticaret firmaları neredeyse veriyor zaten. Sadece game devop a özgü değil :)

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    All hail to Tux
    sandman
    sandman's avatar
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı

Yukarıda yazdığım rakamları an itibariyle e ticaret firmaları neredeyse veriyor zaten. Sadece game devop a özgü değil :)

Daha öncede dedim onlarında.... iligimizi kuruttular. Neyse 2022 itibariyle bizde çıkıyoruz o rakamlara

Mühendis kahveyi projeye dönüştüren bir insan evladıdır.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Komutan
    Komutan's avatar
    Erkek

Bizim şirket içinde pozisyonlar için konuşulan paralardan bahsedeyim,

yeni başlayan ve orta seviye için 7.5-10

uzman seviyesi içinde 10-15 arası ama dediğim gibi 2 aydır kimseyle anlaşamadılar bilemiyorum yurt dışı işi ve remote çalışma ile dışarıya iş yaparak döviz kazanma kitledi herhalde piyasayı

Komutan tarafından 07/Ara/21 23:00 tarihinde düzenlenmiştir

"Hiç kimse bir başkasını satın alabilecek kadar zengin ve kendisini satmak zorunda kalabilecek kadar fakir olmamalıdır" J. J. Rousseau
Toplam Hit: 9364 Toplam Mesaj: 46
işbaşvurusu hire