folder Tahribat.com Forumları
linefolder C#, Asp.Net, .Net Core
linefolder Yazılımcı Arıyoruz [C#]

Yazılımcı Arıyoruz [C#]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı

Bu Merkel orospusu ve tayfası mevcut hükümeti desteklemeseydi bu hallere gelmezdik, aslında yapılacak iş şudur:

Almanyadaki gurbetçilerden eli yüzü düzgün gundi olmayanlarıyla anlaşıp merkezi almanya gösterip kobi şeklinde yüzlerce yazılım şirketi kurulabilir, buradan da uzaktan remote olarak Alman yazılım piyasası ele geçirilebilir bizde o işgücü var, Almanlardan nefret ediyorum.

Hacı abi ülkenin yarısı yazılımcı olan pakistan ve hindistan neden bunu yapmıyor ab ülkelerine ve abdye ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı

Bu Merkel orospusu ve tayfası mevcut hükümeti desteklemeseydi bu hallere gelmezdik, aslında yapılacak iş şudur:

Almanyadaki gurbetçilerden eli yüzü düzgün gundi olmayanlarıyla anlaşıp merkezi almanya gösterip kobi şeklinde yüzlerce yazılım şirketi kurulabilir, buradan da uzaktan remote olarak Alman yazılım piyasası ele geçirilebilir bizde o işgücü var, Almanlardan nefret ediyorum.

Hacı abi ülkenin yarısı yazılımcı olan pakistan ve hindistan neden bunu yapmıyor ab ülkelerine ve abdye ?

bana yapılmamış olanı söyleme, bu şekilde düşünürsen bir şey üretme veya pazarlama fikrinden önce de şöyle dersin bunu neden çinliler yapmamış? bunu neden pakistanlılar yapmamış? :) hindistan çok başka bir ülke başka bir gezegen, pakistan da öyle, sen aldığın eğitimi, kullandığın alfabeyi, dünyaya bakışını bir hintli bir paki ile kıyaslama. hindistan uzaya uydu da gönderiyor ama ülkenin yüzde 80 i su kanallarına sıçıyor, pakistan da da durum pek farklı değil biraz daha temizler hintlilerden o kadar. o adamın kafa yapısı ve üretkenliği ile seninki çok farklı, yok mu aralarında parlak tipler var onlar zaten abd ve ingiltereye yerleşiyor, onların da yerleşme şekli öncelikle bir kaç sene uzaktan çalışma ile davet alma yoluyla... asyalılarda esnek zeka yok, avrupalılar uzun saatler boyu çalışmayı sevmiyor, türkler her ikisine de sahip türkleri başarısız yapan başka sebepler var.  işe hintli programcı alan arkadaşlarımız oldu başarısız buldular, 14 kişiden 1 tanesi tutundu gerisi fos çıktı, hintli yazılımcı türkiyede de var bazı şeyleri çok fazla abartıyorsunuz.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı

cok da mantikli aslinda.

win - win.

sirketi kuran adam da kazanacak, sen de.

sana 600-1100 eur maas verse kafi amk.

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Gençler iş beğenmioo

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı
    u235 bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı

bana yapılmamış olanı söyleme, bu şekilde düşünürsen bir şey üretme veya pazarlama fikrinden önce de şöyle dersin bunu neden çinliler yapmamış? bunu neden pakistanlılar yapmamış? :) hindistan çok başka bir ülke başka bir gezegen, pakistan da öyle, sen aldığın eğitimi, kullandığın alfabeyi, dünyaya bakışını bir hintli bir paki ile kıyaslama. hindistan uzaya uydu da gönderiyor ama ülkenin yüzde 80 i su kanallarına sıçıyor, pakistan da da durum pek farklı değil biraz daha temizler hintlilerden o kadar. o adamın kafa yapısı ve üretkenliği ile seninki çok farklı, yok mu aralarında parlak tipler var onlar zaten abd ve ingiltereye yerleşiyor, onların da yerleşme şekli öncelikle bir kaç sene uzaktan çalışma ile davet alma yoluyla... asyalılarda esnek zeka yok, avrupalılar uzun saatler boyu çalışmayı sevmiyor, türkler her ikisine de sahip türkleri başarısız yapan başka sebepler var.  işe hintli programcı alan arkadaşlarımız oldu başarısız buldular, 14 kişiden 1 tanesi tutundu gerisi fos çıktı, hintli yazılımcı türkiyede de var bazı şeyleri çok fazla abartıyorsunuz.

bold yaptıgım yere %100 katılıyorum, bir iş için hintli bir arkadaş ile çalışma fırsatı buldum, adamın asıl mesleği örnek veriyorum mcu programming ama adam 50$ verene web sitesi yapıp veriyor, adama mcu işi gelincede yapıyor, web işi gelincede yapıyor, api işi gelincede kabul ediyor, hintli ve pakistanlılarda yok yok. Ancak hepsinin ortak bir sorunu var, devamlılık ve garanti yok. Atıyorum ilk iş yapıldı ikinci işte adamı bulma ya da aynı adamla devam etme şansınız oldukça düşük büyük ihtimal ilk problemde ortadan kaybolacaklardır ve o ülkelerde yazılımcı sayısı oldukça yüksek, döviz kazanmak için yapabilecekleri tek evrensel meslek bu. 

Adamların ülkesinde yazılımcının garsondan herhangi bir farkı yok, sanırım 1milyon istihdam projesini başarılı şekilde gerçekleştirdiler. (!) 

Pakistan/Hint gibi ülkelerin dünyanın geleceğinde herhangi bir söz sahibi olabileceğine çok bir inancım yok, dediğiniz gibi uzaya roket gönderiyorlar ama su kanallarına kakalarını yapıyorlar, ölmüşleri sokak ortalarında yakıyorlar / bırakıyorlar ya da nehirlere atıyorlar daha fazlası için google ve youtube izlenimlerini deneyebilirsiniz. 

Konuyu çok dağıtmayalım, sadece fikrimi beyan etmek istedim. 

umarım aradığınız kişiyi bulmuşsunuzdur. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek

Konu yine dağıldı ama biz hala eleman bulamadık :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    samato
    samato's avatar
    Erkek
    esinti bunu yazdı

hahahahhaah

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    esinti bunu yazdı

Hocam biz de Amerika daki(out source remote) bir proje de çalışacak eleman arıyoruz 2 ay oldu bulamadık. Sağlam birini arıyorsan zor. 

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı
    esinti bunu yazdı

Hocam biz de Amerika daki(out source remote) bir proje de çalışacak eleman arıyoruz 2 ay oldu bulamadık. Sağlam birini arıyorsan zor. 

Saat olayini nasil yonetiyorsunuz? 

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Varg
    Varg's avatar
    Erkek

Jr arayan yokmu istanbulda parada gözüm yok :d

Toplam Hit: 9363 Toplam Mesaj: 46
işbaşvurusu hire