[Yeni Dizi] - Mr.Robot

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek

Cumartesi sabahı kalkıp yemek yerken ne izlsem diye bir şeyler arıyordum. Dizimag de denk geldim, Sabah sabah iyi gitti. İlk bölüm heyecan mıdır bilmem ama ilk bölüm çok iyi. Ayrıca hoşuma giden ise dizide teknik detaylarada biraz yer verilmiş. Yani Scorpion dizisindeki uçaktan RJ-45 çekme gibi absurd bir durum olmadı. Sosyal mühendislik, drama gibi konularda ele alınıyor. 

http://www.imdb.com/title/tt4158110/

Konusu;

MR. ROBOT, gündüzleri siber güvenlik mühendisi olarak çalışırken geceleri kanunsuz bir hacker olan Elliot adındaki antisosyal genç bir programcıyı merkezine koyuyor. Bir gün, gizli bir hacker grubu liderinin kendine çeşitli çok uluslu şirketleri çökertmesinde yardım etmesi için iş teklifi aldığında yol ayrımına düşüyor. Çünkü bu adamın Elliot’u bu kadar çok istemesinin nedenlerden biri çalıştığı şirketteki konumu.

1.bölümün ismi HELLOFRIEND.MOV Burdan izleyebilirsiniz:

http://dizimag.co/mr-robot/1-sezon-1-bolum-izle-dizi.html

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iSoCan
    iSoCan's avatar
    Erkek

İzlemiştim ben gayet guzeldi 

Milletin bağımsızlığını, yine milletin azim ve kararı kurtaracaktır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erebos
    erebos's avatar
    Erkek

http://www.imdb.com/video/%C4%B1mdb/vi1802416409?ref_=tt_pv_vi_aiv_2

Çok güzelmiş, hemde ingilizce izlenebilecek seviyede.Ha bu ne demek, sıkıntı bendemi anlamıyorum ama örneğin mentalist i ingilizce seyredemiyorum ama forever da oluyo yada house da  ama dr.who da kesinlikle olmuyo nedenini bir türlü çözemedim.

Bence izlenir,dursun kenarda da seneye felan başlarız artık

Zira Kalemler kaldırılmış,sayfalar kurumuştur.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MGT
    MGT's avatar
    Erkek

deneyelim bakalım teşekkürler

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cache
    cache's avatar
    Erkek

5 dakika oldu izlemeye başlayalı güzel gibi, normalde yabancı sevmem ama bu iyi sanırım

En iyisi olmadan önce, her zaman en kötüsü olmaz mı ?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karahanx
    karahanx's avatar
    Erkek

bu sabah izlemiştim bende denk geldi üzerine. güzel bir yapım olmuş devam edecegim izlemeye

Hayat Bizi 61 kenara...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

konusu klişe gibi. ancak kendini izlettirdi namussuz.

--bundan sonrası belki spoiler---

yalnız son dönemlerde dizilerde genel olarak dikkat ettiğim şey sürekli ana karakterlere yada önemli yan rollere belirli psikolojik takıntılar ve zorluklar ekliyorlar. bizim elemandada buna benzer birşey mevcut. acaba bu tür eklemelerle izleyiciyi yaşanmamış deneyimleri izleme imkanı mı sağlıyorlar yoksa kendi yaşadıklarını karakterde görerek bir bağ kurdurmaya mı çalışıyorlar acaba?

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

spoiler

bence eleman şizofren. f society falan hikaye. o şirket patronunu sevmediği için dat dosyasını değiştirip verdi. ilk başta blackberry kullandığı için uyuz oldu herife.zaten değiştirdiği dosyayı değil orjinalini verecekti fbi a. bunun kırığa ters çıkınca herif tuttu içeri attırdı herifi

dizi çok sağlam umarım sıçırtmazlar.

ayrıca şu anki gidişatı fight club ın dizi hali gibi. özellikle piskologla olan ilk randevusunda düşünüp söylemedikleri falan

black implies white, self implies other, life implies death.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cache
    cache's avatar
    Erkek

Müritler ikinci bölüm ne zaman çıkacak bilgisi olan aydınlatsın lütfen

En iyisi olmadan önce, her zaman en kötüsü olmaz mı ?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek
    erebos bunu yazdı

http://www.imdb.com/video/%C4%B1mdb/vi1802416409?ref_=tt_pv_vi_aiv_2

Çok güzelmiş, hemde ingilizce izlenebilecek seviyede.Ha bu ne demek, sıkıntı bendemi anlamıyorum ama örneğin mentalist i ingilizce seyredemiyorum ama forever da oluyo yada house da  ama dr.who da kesinlikle olmuyo nedenini bir türlü çözemedim.

Bence izlenir,dursun kenarda da seneye felan başlarız artık

Dr who kahrolası ingiliz yapımı aksandan dolayı sıkıntı yaşıyor olmuyasın,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iSoCan
    iSoCan's avatar
    Erkek
    cache bunu yazdı

Müritler ikinci bölüm ne zaman çıkacak bilgisi olan aydınlatsın lütfen

perşembe olması lazım

Milletin bağımsızlığını, yine milletin azim ve kararı kurtaracaktır.
Toplam Hit: 62268 Toplam Mesaj: 181