[Yeni Dizi] - Mr.Robot

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KizilS
    KizilS's avatar
    Homo
    Jilet_Boris bunu yazdı
    Altair bunu yazdı
    Jilet_Boris bunu yazdı
    whopper bunu yazdı
    CnkGn bunu yazdı

O nasi bi bitisti lan :D

:D valla diyecek bir şey bulamıyorum. Bu arada o webcam nasıl ışıksız aktif çalışıyor, mümkün değil benim bildiğim kadarıyla :S

Bazı webcamlerde (logitech gibi) firmware'e müdahale etmeden ışıksız açabiliyormuşsun camı

ben pek dikkat etmedim ışığı varmıydı ki ? şuan benim bilgisayarın ışığı yok mesela :D

Zemana Antilogger kullan hocam çok paranoyaksan ya da Comodo Firewall'un hips özelliğinden yararlan

bantlayın kesin çözüm. icloud leaksi attığım birisi ben attıktan sonra bantlamış ordan gördüm :D

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek
    KizilS bunu yazdı
    Jilet_Boris bunu yazdı
    Altair bunu yazdı
    Jilet_Boris bunu yazdı
    whopper bunu yazdı
    CnkGn bunu yazdı

O nasi bi bitisti lan :D

:D valla diyecek bir şey bulamıyorum. Bu arada o webcam nasıl ışıksız aktif çalışıyor, mümkün değil benim bildiğim kadarıyla :S

Bazı webcamlerde (logitech gibi) firmware'e müdahale etmeden ışıksız açabiliyormuşsun camı

ben pek dikkat etmedim ışığı varmıydı ki ? şuan benim bilgisayarın ışığı yok mesela :D

Zemana Antilogger kullan hocam çok paranoyaksan ya da Comodo Firewall'un hips özelliğinden yararlan

bantlayın kesin çözüm. icloud leaksi attığım birisi ben attıktan sonra bantlamış ordan gördüm :D

sadece özel anlarda bantlıyorum hocam :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adsizcengaver
    adsizcengaver's avatar
    Erkek

Sanırsam çıktı 2. bölüm: http://www.dizist.net/izle/mr.-robot-1-sezon-2-bolum/

"Algısız kavramlar boş, kavramsız algılar kördür."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

/** çok ağır spoiler riski. **/

/**

/**

Bence ikinci Fight Club vakası. Mr. Robot Elliot'un kafasındaki karakter. 

Neden böyle düşünüyorsun demekte haklısınız.

1. Dokunma fobisi en az 3-4 defa göze sokuldu. 2. bölüm son sahnede Mr. Robot sırtı sıvazlayınca Elliot hiçbir tepki vermedi. En yakın kız arkadaşı bile dokununca hallenen adam buna hiçbir şey demedi.

2. Hiç kimse, özellikle warehouse'dakilerin hiçbirisi doğrudan Mr. Robot ve Elliout ile aynı anda üçlü münakaşaya girmedi. İlk bölümde ilk karşılaşmada kapı açılır açılmaz doğrudan Elliot'a baktılar. Tüm sahnelerde hep Elliot'a bakıyorlardı.

3. Bu adamlar Elliot'u önceden tanıyor. Özellikle ilk karşılaşmalarındaki yine mi bu geldi tarzındaki kaprisler ve bakışlar, 2. bölümdeki kızın evde duş alıp metroda evimi nerden biliyorsun sorusuna "neden bilmeyeyim ki ne saçmalıyorsun" diye yaklaşması bunu kuvvetlendiriyor.

4. Doktor ilk bölümde gördüğün siyahlı adamlar kayboldu mu şeklinde sordu. 2. bölümde de yine aynı doktor gözlerinin altı şişti, tavırların, sözlerin 2 yıl öncesini hatırlatıyor dedi. Yani önceki gördüğü insanların nüksettiğini ifade etti.

5. Metro sahnesi. İlk bölümde metroda evsiz adam tipindeki Mr. Robot'a metrodaki kimse yan gözle bile bakmadı. Tek farkeden, gözünü kaçıran Elliot olmuştu. 

6. Yine duş sahnesinde kızın dün gece gelmen lazımdı gelmedin neyse herkes sonra gelecek dedi. Ondan önce bu eleman bolca uyuşturucu çekmişti. Hatırlamama ihtimali yüksek.

**//

**//

**//

Austen tarafından 03/Tem/15 11:41 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wrongly
    wrongly's avatar
    Erkek

bu fight club vakasını ben de yakaladım. çıkar kokusu.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

3. bölüm geldi

Minimalist Değilim Tembelim
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ersn
    ersn's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Spoiler.

----

Ben de fight club düşündüm. Dikkat ederseniz hep tek takılıyorlar. 3.bölüm de 17.17 de Barmen e dikkat edin Mr.Robot a bakıyor . Ona baktıktan sonra öyle olmadığı farkettim. İçki verirken 12 dolar para istiyor. Eğer mr.robot gerçek olsaydı o içki içerken de para verdiği için , içki istediğinde cebinden parayı çıkarıp verirdi , çok karışık bi durum beyin yakıyor resmen : ) Barmen in o bakışı benim kafamı karıştırdı. Büyük bir ihtimal orda çekim hatası var.

ersn tarafından 09/Tem/15 17:13 tarihinde düzenlenmiştir

küfrederiz villalara kulübeden
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

altyazılı kink mink bişi varmıki acaba 3. bölümün

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek
    ersn bunu yazdı

Spoiler.

----

Ben de fight club düşündüm. Dikkat ederseniz hep tek takılıyorlar. 3.bölüm de 17.17 de Barmen e dikkat edin Mr.Robot a bakıyor . Ona baktıktan sonra öyle olmadığı farkettim. İçki verirken 12 dolar para istiyor. Eğer mr.robot gerçek olsaydı o içki içerken de para verdiği için , içki istediğinde cebinden parayı çıkarıp verirdi , çok karışık bi durum beyin yakıyor resmen : ) Barmen in o bakışı benim kafamı karıştırdı. Büyük bir ihtimal orda çekim hatası var.

yahu onu düşündüm aslında, fsocietynin geri kalanı gerçek hadi shaylanın öteki hacker kızı görmesinden anladık. mr robot harbiden eliyıt olabilir

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    overlocker
    overlocker's avatar
    Erkek

"Kontrol sahibi olup olmadığımızı nasıl bileceğiz? Sadece önümüze gelen şeyin en iyisini yapmaya çalışıyoruz, olay bu. Sürekli iki seçenekten birini seçmeye çalışıyoruz. Tıpkı bekleme salonundaki iki tablo gibi. Ya da coca-cola ve pepsi. Mcdonald's veya burger king. Hyundai veya honda?Hepsi aynı bulanıklığın parçası, değil mi? Odak dışında kalan bulanıklık. Seçimin yanılsaması. Kablolu yayın, doğalgaz ve elektrik şirketini bile seçemiyoruz. İçtiğimiz su, sağlık sigortamız. Seçebilseydik bile fark eder miydi ki? Eğer tek seçim şansımız kılıç ve kalkan arasında oluyorsa. Bu nasıl bir seçimdir? Aslında aynı değiller midir? Hayır, seçimlerimiz bizim için tayin edilmiş... Uzun zaman önce. '' 

ibretlik tespit 

boş
Toplam Hit: 62425 Toplam Mesaj: 181