folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hukuk & Muhasebe & Sigorta Soru - Cevap
linefolder Yol Kesip Saldırıp Tehdit Savurma Cezası ?

Yol Kesip Saldırıp Tehdit Savurma Cezası ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Trafikte şunu öğrendim, 

Baktım adam durdurmaya çalışıyor, hemen durup önce ben inip adama doğru yürüyorum. Genelde aşağı inmiyorlar. Camı 2 parmak aralayıp altan alıyorlar. 

Mümkün meltebe kaçıyorum.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek
    Kaan bunu yazdı

Trafikte şunu öğrendim, 

Baktım adam durdurmaya çalışıyor, hemen durup önce ben inip adama doğru yürüyorum. Genelde aşağı inmiyorlar. Camı 2 parmak aralayıp altan alıyorlar. 

Arkadaş 3 kişiden bahsediyor hocam :) şayet inse tekrar o arabaya binecek hali kalmazmış.

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek
    Mx0TBT bunu yazdı
    Kaan bunu yazdı

Trafikte şunu öğrendim, 

Arkadaş 3 kişiden bahsediyor hocam :) şayet inse tekrar o arabaya binecek hali kalmazmış.

Dediğim gibi kaçma imkanın varsa tek kişi de olsan kaçacaksın, 

Isterse 5 kişi olsun, önce sen inince adam ne oluyor lan diye korkuyor. Psikolojik bir durumdan bahsediyorum. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AlpBTN
    AlpBTN's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Kaan bunu yazdı
    Mx0TBT bunu yazdı
    Kaan bunu yazdı

Trafikte şunu öğrendim, 

Dediğim gibi kaçma imkanın varsa tek kişi de olsan kaçacaksın, 

Isterse 5 kişi olsun, önce sen inince adam ne oluyor lan diye korkuyor. Psikolojik bir durumdan bahsediyorum. 

Hocam aynı İstanbul'dan mı bahsediyoruz bilmiyoırum ama bu her zaman olmaz. Hatta çok nadir bir olaydır senin söylediğin. Genelde elinde kesici veya delici veya zarar verici bir şeyle inerler araçtan

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

PLakandan evinin adresini bulabilirler.sigortacı tanıdıkları varsa ki vardır diye düşünüyorum.

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSH
    SSH's avatar
    Erkek

geçmiş olsun bi sikim olmaz rahat ol.

sırıtma la.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By_HC
    By_HC's avatar
    Erkek

Teşekkürler arkadaşlar, bölge jandarma bölgesi geçtiği için aynı günün akşamı jandarmaya başvurup ilgili komutanla görüştüm. 

Olayı savcılığa taşıdığında her türlü takipsizlik alacağımı söyledi. Bölgede kamera mobese hiç bir şey yokmuş çünkü.  Kendisi 20 dk içerisinde adamın cep numarasını buldu. Usulünce gözünü korkutup konuşup uyaracağını söyledi. 

Her ihtimale karşı komutan bana şahsi cep numarasını verdi. Açıkçası komutanın uyarmasından çok tatmin olmadım adamın adını soyadını duydum sadece. 

Elimde plaka ve ad soyad mevcut şuan. 

Yahu en azından teke tek bi yerde sıkıştırsam diyorum. Öyle 3 kişiyle arabamı yumruklayıp tekmeleyip kapı kollarımı kırıp gittiler. 

HC
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seyhzade
    seyhzade's avatar
    Erkek

Hocam adamların plakayı buraya yaz bakalım bi. Abiler bulsun adamları

Önce hayaller ölür sonra insanlar...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AlpBTN
    AlpBTN's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    By_HC bunu yazdı

Teşekkürler arkadaşlar, bölge jandarma bölgesi geçtiği için aynı günün akşamı jandarmaya başvurup ilgili komutanla görüştüm. 

Olayı savcılığa taşıdığında her türlü takipsizlik alacağımı söyledi. Bölgede kamera mobese hiç bir şey yokmuş çünkü.  Kendisi 20 dk içerisinde adamın cep numarasını buldu. Usulünce gözünü korkutup konuşup uyaracağını söyledi. 

Her ihtimale karşı komutan bana şahsi cep numarasını verdi. Açıkçası komutanın uyarmasından çok tatmin olmadım adamın adını soyadını duydum sadece. 

Elimde plaka ve ad soyad mevcut şuan. 

Yahu en azından teke tek bi yerde sıkıştırsam diyorum. Öyle 3 kişiyle arabamı yumruklayıp tekmeleyip kapı kollarımı kırıp gittiler. 

Vandalizm

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By_HC
    By_HC's avatar
    Erkek
    Absolut bunu yazdı
    By_HC bunu yazdı

Arkadaşlar Selam,

Bugün işe gelmek için şahsi aracımla yola çıktım. İşe geç kaldığım için  biraz acelem olduğu için seri ilerliyordum. 3 şeritli yolda sol şeritten 85-90 km hızla giderken orta şeritteki beyaz fluence modelli araç sağ şeridindeki kamyon dolayısıyla virajı keskin almak için sol şeride kaymaya başladı. Benim aracım o esnada sol şeritte fluence ın 50 metre gerisindeydim ve onun şerit ihlali yaptığı noktaya aracın burnunu soktum.

Hızımı kesmedim virajı öylece döndüm. Beyaz araç çok sıkışmadı sadece virajı istediği hızla alabilmesi için keskin almasına hızını kesmesine sebep oldum.

Hocam adamlar temiz oç olsada burada sende de büyük suç görüyorum. Adam sağında kamyondan dolayı şerit ihlal yaptı diyorsun ve 50 metre gerisinden görüyorsun hız kesmiyorsun ? Sebep neydi neden hız kesip adamın rahatça o virajı almasına izin vermiyorsun? Görüyorsun ki adam kamyondan dolayı sıkıntıya düşmemeye çalışıyor. Bela geliyorum diyor sende üstüne gidiyorsun resmen :)

Burada onlar %100 suçlu olabilir hocam ancak her zaman trafikde şunu derim kendime, yolda kimi nhaklı olduğu değil kimin sağ sağlim evine vardığı önemlidir. Siz şeritinizde olsanızda hıyarlığı görüyorsanız onada göre hareket etmelisinz.

Büyü kgeçmiş olsun malesef İstanbulun dağı taşı adi serefsiz doldu.

Hocam kamyondan yolundaydı yani kamyonda kayma söz konusu değildi ki arka sol şeritte benim hızım onlardan fazlaydı. Ha yol verebilirdim viraj ağzında 20-30 km hız düşürebilirdim ama gerek görmedim.

Teşekkür ederim.

twilight_flame 

@twilight_flame Hocam ciddi anlamda taşıma ruhsatlı silah alma olayını araştırıyorum. 

Örneğin 30 bin işçinin çalıştığı bir şantiyede mühendis olarak çalışıyorum ? Alabilir miyim silah ? 

HC
Toplam Hit: 4864 Toplam Mesaj: 36
tehdit etme saldırma yol kesme çete