folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yunanistana Neler Oluyor ?

Yunanistana Neler Oluyor ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Desiqner
    Desiqner's avatar
    Erkek
    Konu:
    Yunanistana Neler Oluyor ?

Cevap:
    Çok iyi olyuyor hocam.. :D

Anladım işi, sanat Allah'ı aramakmış; Marifet bu, gerisi yalnız çelik-çomakmış...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mosquit0
    mosquit0's avatar
    Erkek

Bu insanların çıkardıkları isyana birbirlerini yesinler oh çok iyi olmuş süper diyenler ya BU İSYANLARIN NEDEN ÇIKTIĞINI BİLMİYORLARDIR yada SAF GERİZEKALIDIR

-----------

:D :D gayet ıyı bılıyorum bu olayların sebebini gerizekalılıktan kurtuldummu bay cok bilmiş

adaletin bu suçu önleyemiyecek olduğunu düşünüyorsan yargıçda sen ol cellad da
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

alpn : Buzul a edit: Her yerde olması bu olayların doğru olduğunumu gösterir?Polis heryerde ebeni zikse tamam her yer oluyo o zaman okey mi diceksin

ben doğru demiyorumki hacı insanların ölmesine her zaman karşıyım.

yunanistanda olduğu için iyi olmuş diyorum sadece düşman sonuçta :D benim sularıma girip uçakları ile göz dağı vermeye çalışan pkk ye teröris yollayan finanse eden bir devlettir yunanistan o yüzden yangınına su veren itfaiyenin hortumunu s.yim gebersinler a.q çokta tın :)

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Imba
    Imba's avatar
    Erkek

BuZuL bunu yazdı:
    -----------------------------

alpn : Buzul a edit: Her yerde olması bu olayların doğru olduğunumu gösterir?Polis heryerde ebeni zikse tamam her yer oluyo o zaman okey mi diceksin

yunanistanda olduğu için iyi olmuş diyorum sadece düşman sonuçta :D benim sularıma girip uçakları ile göz dağı vermeye çalışan pkk ye teröris yollayan finanse eden bir devlettir yunanistan o yüzden yangınına su veren itfaiyenin hortumunu s.yim gebersinler a.q çokta tın :)

İnsanlar var ve devlet politikası var  sırf devlet politikası bize karşı diye insanlarına lanet okursak çok talihsiz bi bakış açısı olur  

Kibar ve sertimdir, çok iyi dans ve ısrar ederim..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek
    Alpn bunu yazdı:

Bu insanların çıkardıkları isyana birbirlerini yesinler oh çok iyi olmuş süper diyenler ya BU İSYANLARIN NEDEN ÇIKTIĞINI BİLMİYORLARDIR yada SAF GERİZEKALIDIR.

Burdaki olay Ekonomik kriz işsizlik yoksulluk sallantıda olan hükümetin üstüne bir de polisin bir genci öldürmesidir .. 

eee akıllı bey nediyorsun yani?

ben şahsi görüşümü yazdım birazda biz sevinelim dedim.

yesinler birbirlerini a.q çokta s.kimdeydi demem lazımdı aslında .

not: öldürülen gencin neden öldürüldüğünü biliyormusun peki:)

nekadar anlatırsan anlat,anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır... VAR OLDUĞUM İÇİN DÜŞÜNÜYORUM ...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cepni
    cepni's avatar
    Erkek
    Yakında bizim başımıza gelecek olaylar oluyor!

Bizim oralarda VATAN SATSA BİR KİŞİ ANINDA BİTER İŞİ! / "Türkçe"m, ana dilim, ata sesim, ses bayrağım, Bu koskoca dünyada beni sen Türk edensin." / Benim bozkurt yurdumda çakalların işi ne!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fikret
    Fikret's avatar
    Erkek
    Alpn bunu yazdı:

Bu insanların çıkardıkları isyana birbirlerini yesinler oh çok iyi olmuş süper diyenler ya BU İSYANLARIN NEDEN ÇIKTIĞINI BİLMİYORLARDIR yada SAF GERİZEKALIDIR.(Dil ağır kaçmış ama bazıları hakediyor alınana)

Burdaki olay Ekonomik kriz işsizlik yoksulluk sallantıda olan hükümetin üstüne bir de polisin bir genci öldürmesidir ..

o genç neden öldürülmüş biliyo musun ? hayır ben bilmiyorum da biliyosan söyle ona göre yorum yapıcam :) 

screw you guys! i"m goin" hoooome!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek

cepni bunu yazdı:
    Yakında bizim başımıza gelecek olaylar oluyor!
    Polisin bir genci öldürmesine istinaden söylüyor olamazsın ?

karışıklığı kastediyorsan oda imkansız ab ye üye değiliz anında sokaklarda askerleri görürsün.

nekadar anlatırsan anlat,anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır... VAR OLDUĞUM İÇİN DÜŞÜNÜYORUM ...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    alpn anketle alakası yok yunanlıların ülkemizde gözü olduğunu halen savaşta yenilip toprak kaybettiklerini o yüzden Türkiyenin bir numaralı düşmanlarından olduğunu herkes biliyor...

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek
    Alpn bunu yazdı:

BuZuL bunu yazdı:

İnsanlar var ve devlet politikası var  sırf devlet politikası bize karşı diye insanlarına lanet okursak çok talihsiz bi bakış açısı olur  

O insanlar değilmiydi  yunan askeri İzmire girdiği zaman " aha !yorgo bisimkiler gelmis haydi baslayaliim"diyip yan komşuya tecavüz eden ? öldüren?işkence eden??

devlet politikası gereğimi böyle yapmışlardı?

(Atalarının yaptığı hatalardan dolayı kimseyi yargılamak istemem ,sevmemde ama bunların yine aynı şeyleri yapacaklarından hiç bir şüphe etmem )

Toplam Hit: 6655 Toplam Mesaj: 60