folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yunanistana Neler Oluyor ?

Yunanistana Neler Oluyor ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mephisto
    mephisto's avatar
    Erkek

Toplmusal hareket,tepki buna denilir işte..

Bizde öyle yada böyle birisi öldurulse--Polise alkıs tutulur..İşkenceden adamlar öldurulur,alkış tutulur..İşssizlik kol gezer alkış tutulur,oy vererek desteklenir..

Birbirini yemek degilde daha bilincli,ezilmek istemeyen bi halk demek istiyorum ben.

Issız kuytu köşelerden and olsun ki döneceğiz !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NovalgiN
    NovalgiN's avatar
    Erkek

çok basit.

Kapitalizm kazığa oturuyor.

Yağmur dindi, yağmura inandık.|www.birboluiki.net
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1903
    1903's avatar
    Erkek

örnek almamız gereken olaylar bunlar.bakanlar istifa ediyor, halk ayaklanıyor.bizde polisin öldürdüğü adamın haddi hesabı yok.ama kimse istifa falan etmez.hiç kimsede çıkıp isyan etmez zaten bu duruma.

gücüne güç katmaya geldik.formanda ter olmaya geldik.Beşiktaş seninle ölmeye geldik BEŞİKTAŞ !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

Bizim gibi karınları tok sırtları pek olmadığı için huzursuzluk çıkıyor normal.

Her ne kadar açız diyen tek tük adamlar çıksada genel olarak tokuz. Kurban bağışlamada rekor kırıldı bu yıl mesela. Türk silahlı kuvvetleri ve kızılaya rekor sayıda kurban bağışlandı. Kriz var ama bu rekorları kırıyoruz hayret :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Imba
    Imba's avatar
    Erkek
    erkan07 bunu yazdı:
    -----------------------------
    Alpn bunu yazdı:

BuZuL bunu yazdı:

alpn : Buzul a edit: Her yerde olması bu olayların doğru olduğunumu gösterir?Polis heryerde ebeni zikse tamam her yer oluyo o zaman okey mi diceksin

ben doğru demiyorumki hacı insanların ölmesine her zaman karşıyım.

yunanistanda olduğu için iyi olmuş diyorum sadece düşman sonuçta :D benim sularıma girip uçakları ile göz dağı vermeye çalışan pkk ye teröris yollayan finanse eden bir devlettir yunanistan o yüzden yangınına su veren itfaiyenin hortumunu s.yim gebersinler a.q çokta tın :)

İnsanlar var ve devlet politikası var  sırf devlet politikası bize karşı diye insanlarına lanet okursak çok talihsiz bi bakış açısı olur  

O insanlar değilmiydi  yunan askeri İzmire girdiği zaman " aha !yorgo bisimkiler gelmis haydi baslayaliim"diyip yan komşuya tecavüz eden ? öldüren?işkence eden??

devlet politikası gereğimi böyle yapmışlardı?

(Atalarının yaptığı hatalardan dolayı kimseyi yargılamak istemem ,sevmemde ama bunların yine aynı şeyleri yapacaklarından hiç bir şüphe etmem

Bu olayı neden Tarihle Bizim tarihimizle ilişkilendiriyosunuz anlamak mümkün değil ordaki insanlar yoksulluktan, haksızlıktan ,orantısız güç kullanımından isyan eden insanlar ne alakası war şimdi kurtuluş savaşıyla bunun ?Gerizekalı derken bunu kaysetdiyorudum örnek almamız gereken bir olay bu yarın bir gün senin benim başıma gelicek bir olayı sen gider tarihi komplekslerinle düşmanlıkla vs ile ilişkilendirip asıl anlaman gereken yeri bir kenara koyuyosan ...

Kibar ve sertimdir, çok iyi dans ve ısrar ederim..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AmoR
    AmoR's avatar
    Erkek
    Bide Türkler haksızlıga boyun eğmez demiyolarmı , Yunanistanı gözlerine gözlerine sokasım geliyo koyuncukların.

Those who speak know nothing,And find out to their cost, Like those who curse their luck in too many places, And those who fear are lost...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

alpn olayı dağıtma a.q ben ne diyom sen ne diyon bizim başımızda terör belası var zaten başka derde gerek yok.

sadece yunanistan hakkında düşünceleriniz önemli burda bizim başımızda daha zorları var o yüzden yunanlılar gibi olmayız.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Imba
    Imba's avatar
    Erkek

BuZuL bunu yazdı:

alpn olayı dağıtma a.q ben ne diyom sen ne diyon bizim başımızda terör belası var zaten başka derde gerek yok.

sadece yunanistan hakkında düşünceleriniz önemli burda bizim başımızda daha zorları var o yüzden yunanlılar gibi olmayız.

Ben diyorumki yunanistanda haklı bi eylem oluyo bu eyleme birbirlerini yesinler diyenler olaya gerizekalıca bakıyolar asıl noktayı kaçırıyolar

al buzul senin tarzın cvp veriyim biraz ironi katiyim

yunan devletinin birlik ve beraberlige bunca ihtiyac duydugu su gunlerde ortaya cikmasi muhakkak ki dis mihraklarin oyunudur.

Kibar ve sertimdir, çok iyi dans ve ısrar ederim..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NovalgiN
    NovalgiN's avatar
    Erkek

HaYVaN bunu yazdı:

Bizim gibi karınları tok sırtları pek olmadığı için huzursuzluk çıkıyor normal.

Her ne kadar açız diyen tek tük adamlar çıksada genel olarak tokuz. Kurban bağışlamada rekor kırıldı bu yıl mesela. Türk silahlı kuvvetleri ve kızılaya rekor sayıda kurban bağışlandı. Kriz var ama bu rekorları kırıyoruz hayret :)

anlattıkların  ekonomiyle değil gelenek göreneklerle ilgilidir.

Yağmur dindi, yağmura inandık.|www.birboluiki.net
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek
    NowalgiN bunu yazdı:

anlattıkların  ekonomiyle değil gelenek göreneklerle ilgilidir.

Yeni mi çıktı hocam bu gelenek görenek?

Neden daha önce bu kadar çok bağış yapılamıyordu? Gerçi boşa konuşuyorum. Çünkü kuru bok g*te yapışmazmış hocam...

Toplam Hit: 6673 Toplam Mesaj: 60