Zayıflamak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    feel_me
    feel_me's avatar
    Erkek
    sahmaran bunu yazdı:
    -----------------------------
    feel_me bunu yazdı:

walla hocam biyoloji dersinden aklımda kaldığı kadarıyla söliim şekere fazla yüklenme. çünkü vucut enerjiye ihtiyaç duyduğu zaman önce karaciğerde depo edilen şekeri kullanıyo karaciğerdeki şeker bitince yağlara başvuruyo tabi hemen diil yaklaşık 10 - 15 gün sonra kilo vermeye başlarsın. sporada devam et. ( diyetisyen gibi konuştum ama olssun:))

kosu spor vs...yaptin zaman vücut ilk basta sekerleri kullaniyor ve yalniz 30 dkk sonra yag deposundan enerji aliyor. :( 

walla ben hocanın yalacısıyım bize öle anlattı.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sipidik
    sipidik's avatar
    Erkek
    http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?highlight=kilo%20vermek&folderid=43488

NesTo | same shit diffirent asshole
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek
    10 kilonu bana verirmisin :S bende çok zayıfım yav :S

///______________
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ntxsoft
    ntxsoft's avatar
    Erkek

Walla kilo vermek aslında kolaydır. Haftada 1-1,5 kilo arası çok rahat verebilirsin, ki ben veriyorum. Öncelikle sabır çok önemli. Ben sadece akşamları bir tabak düzgün yemek yiyorum, diğer vakitlerde çay, kahve (az şekerli) ve bol bol su içiyorum. Ayrıca günde 1 saatte yürüyorum okula gidip gelirken. He bide sabahları da evden çıkmadan biraz peynir atıştırıyorum. Sürekli böyle arada ufak tatlı kaçamakları da oluyo.

enginkirmaci.com | Kişisel web sitesi, uyetakip.com | Ücretsiz Üye Takip Programı
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

2 haftada 2 ile 3 kilo arası verdim ,bazen deişiyo tartıda :| bi 2 kilo veriyom sonra bi daha çıkıyom 3 oluyo :D ama vemişim yani ilk baştaki gibi çıkmıyo :D

günde 1 saat hızlı yürüyüş yapıyom okadar :| ama şöle hani koca karı şeyleri oluyoya onlardan da destek almak gerekli kanımca :P 

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mont-blanc
    mont-blanc's avatar
    Erkek

Gece 5 te kalk koş hopla zıpla yürü takla at 1 - 1,5 saat falan

Güzelce bi duş al.. Kahvaltıda beyaz peynir bal zeytin yumurta falan ye tıka basa ye ama kıyma "can boğazdan gelir." sözünü uygula.. kahvaltıda yediklerin kilo yapmaz pek.. 

Öğlen de doyana kadar yeme midenin 3/1 kadar ye, akşama kadar da 3/1 kadar su iç devamlı..

Akşam da doyacak kadar ye akşam da 1 saat yormayacak kadar spor yap sadece koş ve yürü.. Sonra gece duş al ve yat..

İlk başlarda biraz zorlanırsın, ama sonradan isteyerek zevk alarak yapacaksın..

Üstelik öyle kağıt gibi zayıflamayacaksın, etli butlu kalıplı olursun devam edersen de müthiş bir güç kuvvet kudretin olur..

yıkılma sakın !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek
    Valla Bazen İtimi Alıp Sahile Gidiyordum:D 1 2 Saat Takılıyodum Onuda Bıraktım Zaten bir faydası yoktu Günde 2 Lt coca cola :D içince:
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ESRFTH
    ESRFTH's avatar
    Erkek
    Neden zayıflama ihtiyacı duyuyorsun önce bu nedenini söylemelisin ki sana yardımcı olalım.En başta spor yaparken aç karnına yapıcaksın spordan hemen sonra ya da spor srasında su içmeyeceksin spordan 1 - 2 saat kadar sonra su iç yoksa kusabilme ihtimalin olur özellikle de spor esnasında asla hiç mi içmiycen içicen ama sadece dudaklarını ıslatmak şartıyla taby spor zayıflatır yediğine içtiğine dikkat edersen ve de sporu düzenli yaparsan ben sporcu kung-fu cu olduğum için sana bu konuda azda olsa yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım iyi sporlar 

SEVDANIN HASI SUSKUN YAŞANIR SESEDE GELMEZ SÖZEDE GELMEZ !!!!!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yerebakan
    yerebakan's avatar
    Erkek

Ben 17 haziran 2007 de 93 kilo idim şimdi ise,69 kiloyum.Ne yaptım:Yemeği azalttım,hiç ekmek yemedim hala yemiyorum,tatlı,çikolata, şeker,özellikle unlu mamüller tüketmiyorum.Abur cubur fast food tüketmiyorum.Bol bol karpuz kavun yemiştim yazın.Az yemeye özen göstermiştim,Her gün 5-10 dakika koştum.Denizde yüzdüm,Soğuk suda(denzide 2

saat hiç çıkmadan kaldım(her gün tabiki devamında da akşam yürüyüş;geziyorsun ya o işte)Sonra hareketlilik azaldı bir ara,bu vakilerde yemeği oldukça azalttım(canın çok yemek istiyorsa belini sıkan bir kemer seni uyaracak ve daha az yemeni sağalyacaktır).Dışarıda birazcık fazla gezersen,bir şeylerle uğraşırsan yemek daha az aklına gelir.Sonra tekrar

hareketlenmeye başladım(spor yapmaya başladım.Spor yaparken sadece bol bol protein almaya özen gösterdim,karbon hidratları normalden birazcık fazla aldım ama ipin ucunu kaçırmadan).Spor olarak vücut geliştirme yapmaktayım(aşırıya kaçmamak şartı ile).Spor yaptığım her gün 10-15 dakika koştum.Bol bol mekik çektim.(Mekiğe başladıktan sonra hemen kasların belirmez önce yağı bayağı azaltıp düzenli bir şekilde fazlaca mekik öekmen lazım.)

Kısacası koşu,mekik,az yemek,sıkı bir kemer,unlu ve şekerli mamüllerden uzak bir beslenme biçimi,seni zayıflatacaktır.Ama sen yine de bir doktora sor,sonra problem olmasın:))Hadi kolay gelsin Foxxly kardeşim:))

-_-
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KGD
    KGD's avatar
    Erkek

boy 1 78 filan

kilo enfazla 65

bnde kilo almak istiom nası alıcam (: 

kgd
Toplam Hit: 3725 Toplam Mesaj: 37