folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Zor Durumda Olanlara Maddi Ve Manevi Destek Topağı

Zor Durumda Olanlara Maddi Ve Manevi Destek Topağı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek

İntihar ile ilgili başlık topic'inde bazı arkadaşların çok zor durumda olduğunu gördüm.Hayat bu herkese adil davranmıyor.Diyorum ki hayatın vermediğini biz onlara verelim.Para toplayıp çiçek,hediye göndermek olur,tavsiyede bulunmak olur,çevrenizdekilere iş sormak olur,bir yerlere davet etmek olur,aynı şehirdeyseniz gidip ziyaret etmek olur vs..ne dersiniz?

Sosyalleşmek,yardımlaşmak insanı mutlu eder.Bunları yapmak için kişilerin olması gereklidir.Ben zaten mutluyum banane demek bencilliktir.

Dipnot : Lütfen kimse akıl,öğüt vermek gibi sinir bozucu şeyler yazmasın.Şayet bir insan o raddeye gelmişse keşkelerin,ahların,vahların değeri yoktur.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MelancholiTr
    MelancholiTr's avatar
    Erkek
    Sonuna kadar destek veriyorum.bişi lazımsa yaz listeye hocam

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakultesi
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Demodor
    Demodor's avatar
    Erkek
    sonuna kadar destek benden

VUR VUR İNLESİN FİLİSTİN DİNLESİN.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Sanırım bu bir tür,

"Sosyal devlet-yaşam anlayışından umudu kesen tahribatın,
    Sosyal Tarikat anlayışı"

Düşünceli güzel bir fikir. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efrasyap
    efrasyap's avatar
    Erkek
    bana  uyar her olumlu  hamlenin (kendimi aşmadıgı sürece) destekcisiyim
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WarninG_ErroR
    WarninG_ErroR's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Herşey müridler için. Destek veriyorum.

helikopter kiralayıp norveçli üstsüzleri görsel taciz edesim var.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Haklısın Geç Kalmışım, Amma Ben Çözebilitemi Yüksek Seviyeye Aldım. Güzel Geçti Bugün Şükür Rabbime. Başaracağım Arkadaşlar. Amma Bu Başlık Altında Sorunları olanlar la İlgilenmeye Çaba Sarfedelim, Manevide olsa. Maddi Kısmı Net üzerinden Hoş olmaz Arkadaşlar. Yapılabilecek Olan, Maddiye Kadar Gelmişse Bile Bizden Durumu iyi kişilerin Ve Zor durumda Olan kişinin Rızası İle Olabilir yinede.

Edited.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek
    Geçte olsa ilk mesajımı yanlış bir tarzda yazdığımı ve ilerleyen zamanlarda(yardım yapılacağı zaman) bu yanlış tarzın hoşnutsuzluk yaratacağını farkettim.sizlerden ricam ilk mesajı alıntı yapmamanızdır. Editleyeceğim.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zigana
    zigana's avatar
    Erkek

o zaman '' tahribat yardımlaşma derneği'' kuralım. tüzükte abazalara yardımıda koyalım :D

şaka bir yana da kimse düşmesin .gerçekten bazen insanın az bir yardıma dahi ihtiyac duyduğu çok zor zamanları olabiliyor.

valilik ve kaymakamlık nezdindeki kurulan vakıfların çalışmasını çoğu arkadaşımız bilmiyor yada sadece kömür dağıtımıyla gündemde. bu vakıflar sıkışık durumdaki vatandaşada çok yardımı olur.durumu açıkca en edebi şekilde yazın dilekçeye.

zamanında trilyonlara hükmeden tanıdım bir kişi batırdı bitirdi. 80 adet çalışanı vardı.kaymakamlığa dilekçe yazmış demişki , acilen 10.000 ytl ihtiyacım var yoksa intihar ederim diye neden bu paraya ihtiyacı oldunuda yazmış.vakıf mütevelli heyeti hemen reddetmiş bun ve demişlerki bu adam zamanında mercedese  biniyor özel şöförü bile vardı diye.

neyse mütevellidekilerden biriniçok yakın tanıyorum bana anlattı bende onu dövmekten beter ettim. dedimki bu adam zamanında bir çok vergi ve ssk primi ödemiş. o kadar verdiği paradan 10 bin ytl çokmu gördünüz dedim. tekrar gündeme getirmiş ve 7 bin ytl verilmiş olay bu. maddi konulara her zaman çözüm bulunur . yeterki başka yönlerden olmasın.

Temel adalettir .
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AmoR
    AmoR's avatar
    Erkek

Tahribat artık sosyal sorumluluklarını farkına varsın :)

Destekliyorum. 

Those who speak know nothing,And find out to their cost, Like those who curse their luck in too many places, And those who fear are lost...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fastottoman
    fastottoman's avatar
    Erkek
    isabet olur.
Toplam Hit: 11289 Toplam Mesaj: 67