folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Zor Durumda Olanlara Maddi Ve Manevi Destek Topağı

Zor Durumda Olanlara Maddi Ve Manevi Destek Topağı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    ölmiceksin ya bende 2 tane böbrek var lan al ikisini de al, sana feda olsun.ne istiyosun başka söyle, ruhumu verdim sana daha ne vereyim ne istersen al. bi kere sarıl yeter.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Prometheus bunu yazdı:
    -----------------------------
    ölmiceksin ya bende 2 tane böbrek var lan al ikisini de al, sana feda olsun.ne istiyosun başka söyle, ruhumu verdim sana daha ne vereyim ne istersen al. bi kere sarıl yeter.

Dostum Metin ol, Allahtan Ümit Kesilmez, Şu anda İçeceğine Ellerini Kaldırıp Sabaha Kadar Dua Etmen, Büyük İhtimal Kabul Görebilir Umudundayım. Yarın Tövbe et, Abdestini al Namaz Kıl Ve Ardından Aç Ellerini, Yüce Allahtan Kurtulmasını Dile... Allahım Fena oldum yahu..

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

sarhoşilukla gülüyorum

unutmak için içmem lazım yine unutmuyorum ama biraz uyuşturuyo, ot verin lan ne uyuşturuyo ondan verin.  bırakma beni, hele bu durumdaykenb bırakma. seninle ölmek istiyorum. sein yerine ölmek istiyorum.  noluyo ya dağoılın lan Bahar.

.

. hayatımın Baharı hayatımın ilkbaharı sonbaharı..

.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek
    triumph u her zaman destekliyorum :)

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    ............................

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek
    sarhoş olduğun aşikar güzel kardeşim belli oluyor yazılarından.teselli hayatın her alanı için geçerli alkol de olsaydı her içki içenin sorunu sarhoş olup sabah uyandığında her şey yolunda giderdi. içki içmek sarhoş olmak bi yana oda ayrı bi zevktir. senin için konuşuyorum aşk acısıysa çektiğin aradığın şey kolay kolay kimsede bulunmaz ya çivi çiviyi söker modeli yada zaman a bırakma modeli olucak senin için. kendini kötüye itersen her zman kötü olucaksındır, olumlu düşünmek yerine neden olumsuz düşşünesinki! ilk yapıcan iş olumlu düşünmeye başlamak olucaktır. hea bu arada tam sorun belirtmemişsin, sorunun kaynağı yok ama sorun var, çözüm istiyosan önce sorunu söyle bizde sana gidebiliceğin yolları söyleyelim sende tercih yapar sonuca gidersin...

Living Death
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcksystem
    Fcksystem's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı:
    yok mul an kimse!!!!!!!!!!

var hoca olmazmi :)

Latte > AMD Readon HD 7990 praying > Intel Core i7-3970X kitty kitty > idiot idiot.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chaoser
    Chaoser's avatar
    Erkek
    ee o zaman kim bana kontür atıyor

dünyada en güzel 3 şey vardır; et yemek, ete binmek, etin içine et koymak.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    ya sadece maddi açıdan bakmayın birimizin başı sıkışsa aynı şehirdeki tahribaçılar yardıma koşsun

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mr66tr
    mr66tr's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar bu düşüncelerinizi takdir ediyorum.Ancak yapılan faaliyetlerin belli kural ve kadielere ve resmiyete dayanarak yapılmasını tafsiye ederim.Ben Dernekçilik konusunda bilgi sahibiyim.İlk etepta 7 kişi ile dernek kurulabilir.Sonra zamanla bu sayı artırılabilir.Dernek diyip geçmeyin.Resmiyet kazanmak ciddi bir Statu kazanmak demektir.DErnek kurma noktasında her türlü destek sağlayacağımı şimdiden beyan ederim.Eğer dernek kuramayacaksanız Bizim İstanbulda bazı derneklerimiz var.BU dernekleri kullanabilirsiniz.
Toplam Hit: 11308 Toplam Mesaj: 67