folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 1 Ayda 10 Kilo Verdim.Nasıl Mı ? Zayıflamak İsteyenler İçeri.

1 Ayda 10 Kilo Verdim.Nasıl Mı ? Zayıflamak İsteyenler İçeri.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gn_Star
    Gn_Star's avatar
    Erkek

tam aradıgım sey sporsuz ama normal yemek yıyerek kılo vermek bu iyi olmus hocam :)

Değişim, başarısızlığı gidermenin ilk adımı. Başarıya her yolla ulaşabiliriz ama girişi tektir o da değişim.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLYSeRo
    HoLYSeRo's avatar
    Erkek
    swordfish bunu yazdı
    Maddox bunu yazdı

Benim sorumada cevap verilirse sevinirim göbek bölümümde , alt kısmı alt karın denilen adonislerin olduğu yer bel bölgesi , yağlı olarak kaldı yağlar hala var üst tarafları sıktığımda baklava şekline geliyor ama alt tarafı nasıl yapıp edip eriteceğimi bilmiyorum ve şöyle bir durum var normalde göbeğim yok dümdüz , ama sıkınca bildiğiniz davul gibi göbeğim çıkıyor bu neden ? 

bunu yap hocam farka inanamazsın

http://www.youtube.com/watch?v=BfXkuRGwEJU

o hareketleri 1 ayda anca yapar zaten ılk hafta adamın yaptığı ilk 4 hareketı spor yapmayan bırı yapamaz :D

https://open.spotify.com/playlist/23XNoEDF9D23pojmlqnUWV?si=BiCIFFwARDW4egNxtWCSNw
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

1 ayda 10 kilo çok fazla diyecektim ki, pilav urfa murfa yemişsin bunları yiyiyorsan sorun yok bir şekilde dengeleniyor.

arada bir bitter veya sütlü çikolota fazla olmamak şartıyla şekeri dengelemek için yiyebiliyorsun. 

bende 1,5 ayda 13kilo vermiştim. 13 kilo baya baya kilo yani :) olmayan kazaklarım olmaya başlamıştı.

şuan yine devam ediyorum başladım tekrar.

+ olarak bu diyetle birlikte www.gencvefit.com burdaki egzersizleri evinizde uygulayabilirsiniz.

ne diyon?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilinmeyen
    Bilinmeyen's avatar
    Erkek

1 ayda nasıl 10 kilo alabilirim?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek
    Bilinmeyen bunu yazdı

1 ayda nasıl 10 kilo alabilirim?

o imkansız. 

http://www.gencvefit.com/2013/09/15/nasil-kilo-alabilirim/

şunu izle

ne diyon?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

aynı şeyleri bende yaptım + sporda yaptım 1 ayda 2 kilo anca verdim

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek

biride kilo almayı anlatsın arkadaş :D  benjamin gibi küçülüyom amk gittikçe :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek
    Mert_648 bunu yazdı

hocam anlattım ya orda sende alacağım kaloriyi attır siteden bak üye ol kalori al fazladan sana 1 ayda kaç kg alacağını soyler

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek
    swordfish bunu yazdı
    Mert_648 bunu yazdı

hocam anlattım ya orda sende alacağım kaloriyi attır siteden bak üye ol kalori al fazladan sana 1 ayda kaç kg alacağını soyler

baktım hocam 12 kg eksiğim 74 olması lazım ben 62 yim kalori falan demişte ne yiyipde alcam ben onu ya zaten çok yiyom ama alamıyom işte

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

kilo almak için bol karbonhidratlı yiyeceklerden yiyin fazla hareket yapmayın makarna pilav et kusana kadar yiyin :D

Toplam Hit: 22706 Toplam Mesaj: 64