1 Ayet 1 Hadis

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    korkarabatak bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı

Kafir partisi var dediler geldim

:D

turkiyeye yuzde 99 musluman diyolar ya butun ic dis basin yayin gorsellerde filan. 

Komedi valla en az 20 milyon kafir vardir bizde.

Elhamdulillah 2050 de 50 milyon oluruz.

bana da öyle geliyor ki çoğunluktan korktuğu için kafir olduğunu açıklayamayan kişiler sayıca çoğunluk oldu bile farkında değil.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    Prometheus bunu yazdı
    korkarabatak bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı

Kafir partisi var dediler geldim

:D

turkiyeye yuzde 99 musluman diyolar ya butun ic dis basin yayin gorsellerde filan. 

Komedi valla en az 20 milyon kafir vardir bizde.

Elhamdulillah 2050 de 50 milyon oluruz.

bana da öyle geliyor ki çoğunluktan korktuğu için kafir olduğunu açıklayamayan kişiler sayıca çoğunluk oldu bile farkında değil.

korkudan ziyade üzülecekler diye söyleyemeyenler çok. ailemin bende bi yaptırımı yok ama müslüman değilim desem hepsi üzülecek. psikolojik şiddet resmen :P 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    salihgs bunu yazdı

Ajan hocam dinle imanla islamla ilgili bir mesaj atmasın veya konu açmayagörsün bütün kafir müritler hemen etrafına üşüşmeyi ihmal etmiyorlar :)

Ulan adam o kadar kaza geçirdi öteki tarafa gitti geldi bir huzur içinde hidayete erdirmiyorsunuz ey kızıl kafirler 

asdfghjl :))

yorum iyi guldurdu, cok yasa. Muridler de guzel paylasimlar yapiyor, okumasi keyifli bir konu olmus.

vatandaşa kafam girsin!..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    obie
    obie's avatar
    Erkek

Konuyu saptırmayalım lütfen.Başlığa mahsuben ayeti yazalım ;

''Ben size, yılanları ve akrepleri ayak altında ezmek ve düşmanın bütün gücünü alt etmek için yetki verdim. Hiçbir şey size zarar vermeyecektir.''

Anlayana sivrisinek saz,anlamayana sazı soksan az...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    by_yazilim
    by_yazilim's avatar
    Erkek

Elon Musk Neuralink diye bir şirket kurmuş, beyin sinyallerinden faydalanarak muazzam bir teknoloji elde etmiş, beyinde bulunan kılcal damarlara yakın iletkenler sayesinde ..... Vs vs ..teknoloji almış başını gidiyor desem. Vay be yok artık a.q dersiniz :)

Evrendeki nizam, düzen vs bir tarafa dursun, Allah akıl fikir vermiş düşünüp istifade edesiniz diye elçi göndermiş, kitap göndermiş yinede bazıları görmemek için çaba sarfediyor.

İnsan vücudundaki mükemmellik de bir tesadüf öyle değil mi. Bilim, kimya , fizik açıkılıyordur değil mi..Göz kafada değilde kıçda olsaydı, ağız kafa değil de... olsaydı belki birazdaha gayret edip düşünme gayreti içine girerdiniz.

İnanmayanları çok gördükde, inanmayıp alay edenlerde ayrı numune ..

Yazık çok yazık .. 

Dünyasız..! Founder of the Social Planet | Your Extraterrestrial Life ...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realseyler
    Realseyler's avatar
    Erkek

Bakara/256: Dinde zorlama yoktur.

Tevbe/5: Müşrikleri, puta tapanları bulduğunuz yerde

öldürün.

Baktığınız benim gördüğünüz sizsiniz
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realseyler
    Realseyler's avatar
    Erkek

Ariyat/56: "Ben cinleri ve insanları, ancak bana kulluk etsinler diye yarattım."

Araf/179: "Andolsun, biz cinler ve insanlardan birçoğunu cehennem için yaratmışızdır."

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

@RealSeyler , üstteki karşılaştırma sıkıntı var da, alttakinde bir sıkıntı yok. 

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    by_yazilim
    by_yazilim's avatar
    Erkek

Oku baban gibi eşşek olma ! 

Diye bir cümle vardır :) virgülü cümle içinde 2 farklı yere koyduğunda, 2 farklı anlam çıkıyor.. :)

Seninde o mesele.. ayetlerin sürelerin ne zaman indiği, olay öncesi sonrası önemlidir. Sağa saola çekmen birşey ifade etmiyor emin olabilirsin. Kendinizi kandırmış olursunuz sadece :)

Bazı herbokolog arkadaşlar özellikle konuyu çarptırmak adına bilgisi olmasa bile cımbızla samanlıkda iğne arıyor.

Bence dürüst olmak lazım. Kalbinizi susturmayın. Konuşmasına müsade edin ;)

The Bye..

by_yazilim tarafından 05/Tem/21 21:02 tarihinde düzenlenmiştir

Dünyasız..! Founder of the Social Planet | Your Extraterrestrial Life ...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realseyler
    Realseyler's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı

@RealSeyler , üstteki karşılaştırma sıkıntı var da, alttakinde bir sıkıntı yok. 

Nasil bir sıkıntı var hocam kitabin tümün de sıkıntı var :))

Toplam Hit: 27821 Toplam Mesaj: 244
1 ayet 1 hadis