folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Akp Kapatılmadı

Akp Kapatılmadı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiLoZoF
    FiLoZoF's avatar
    Erkek
    zervalone bunu yazdı:
    -----------------------------
    ZoRKaYa bunu yazdı:

konpicyus bunu yazdı:
    nedense bu kararı yalnızca baykal kriz olarak algıladı. ekonomide söz sahibi herkes kararın isabetli olduğunu söylüyor. faizler 2 aydan beri ilk defa 19,60'ın altına indi.

e onun işi o :|Böyle demeseydi şaşardım...

baykala sorsalar devletin başınamı geçmek istiyosun muhalefet mi olmak istiosun muhalefet olmayı ister adam her şeye muhalefet olmaktan zevk alıyo... sözde siyasetide bırakıcaktı bizim oralarda bunun gibi adamlara bişey derler de neyse

baykaldan birşey olmaz, destek olmadığı gibi köstek oluyor millete. Yazıklar olsun onun yaşına başına yaptığı işe.. Yakında ergenekonla bağlantısı falanda çıkar onun hiç şaşırmam.. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek

BAAL bunu yazdı:

Ekonomiymiş,herkes başımıza iktisat prof. kesildi.Bu gün agzınıza çalıanan bal sizi yeterince bu konuda konusşturur.Zaten mantgınız "Benim karnım doyuyor gerisine karsmam" mantıgı.

Son kalemiz yargıda yıkılmıştır.Yargıya güven yargıya şu bu masalları mazide güzel bir anı olarak yerini alıcaktır.Önümüzde ki yıllarda yargı tamamen ele geçirilip atamalar istenildigi yapılcak.Tayyibi ve necmettini başımıza getiren halkada güvenmeyin artık.Bu gün bir şeriat oylaması yapılsa bu milli görüş partilerinin aldıgı oyla bunu hesaplarsak bu %63'e denk geliyor.Kısaca yavaş yavaş yaklaşan tehlike yargı virajından sonra hızlanmaya başladı.Önümüzde koskaca bir iran devrimi ve olusum süreci var.Bize şu bu diye masal anlatmayın.Artık Türk gencine eline taşla sopayla silahla yapılması gereken bir mücadele kalmıstır.Kimi meydanlarda ölücek kimilerde idam edilcek en geç 10 yıl sonra bizler terörist ilan edilecez.Bu gün bi tarafına kına yakmıs gibi sevinenlerin torunları M.K.ATATÜRK'ün resmine kaş göz çizip dalga geçicek...Uyanının artık şu masaldan şu derin uykudan.Ekonomiymiş.....

Zaten yıllardır biz de İran rejimi gibi bir rejimin peşindeydik. Ne zaman gelcek de biz de İranlaşacağız diyordurk. Bu dava da bitti tamamdır artık teokratik bir devletin temellerini atabiliriz. Hatta zaten atmıştık da temellerini ta Özal, Menderes zamanında şimdi bi kaç kat daha çıkacağız. Ve sonunda çatıyı da bitirdik mi bitti bu iş.

Şu yukardaki yazıyı okuyunca ne kadar çok gülünç geliyor değil mi? Evet senin dediğin de bi o kadar gülnç. Böyle fanteziler nasıl geliyor aklınıza şaşırıyorum inan..

*edit:imla

We can be more, we can be much more.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sagukn
    sagukn's avatar
    Erkek
    Size göre hiçbirsey olmuyor zaten.Hersey pespembe.Su anı düsünüyorsunuz her sekilde.İleri görüslü olun biraz.Emin ol milyonlarca kişi kullanıldıgının bile farkında degil.Kendi içlerinde hersey güzel.Ama genel olarak bakarsan bunun farkına varırsın.

Deli sevdalarım vardır benim çünkü ben Al Bayrağımın aşığıyım
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackjack
    Blackjack's avatar
    Erkek

Türkiye Cumhuriyeti M.K.ATATÜRK'ün ilkerileri dahilinde laik bir rejim ile ne güzel yönetiliyor öyle degil mi.Etrafta arapcı zihniyet yok.Herkes gerçek müslüman.Karaçarsaf,takke ile dolasan kamusal alanlara girip sözde truva atı din adamlarınada tapanlarda yok.Ne güzle ne güzel.

Bu yukarıda yazılanlar ne kadar gülünç öyle değil mi ?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek
    Rejimde sorun olsaydı görevi rejimi korumak olan yüce mahkeme el koyardı duruma sen hiç canını sıkma ;) kamusal alanlara başörtüsüyle girilir dostum eğer girme dersen milyonlarca insan devret dairelerinin yakınından bile geçemez. o zaman daha büyük bir sıkıntı olur

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackjack
    Blackjack's avatar
    Erkek
    Karaçarşaf,takke cübbeyle kimse giremez.Bana yargıdan şurdan burdan masal anlatmayın.Tek güvenilir kurum vardır oda TSK.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek

BAAL bunu yazdı:
    Karaçarşaf,takke cübbeyle kimse giremez.Bana yargıdan şurdan burdan masal anlatmayın.Tek güvenilir kurum vardır oda TSK.

onda sıkıntı yok zaten. tsknın başımızın üstünde yeri vardır. ancak resmi dairelelere günlük işini halletmek isteyen teyzem alınmazsa var oluşacak sıkıntıyı sen düşün...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zervalone
    zervalone's avatar
    Erkek
    amerikada ünüversitenn bahçesine seccadeyi serip namaz kılıomuşun kimse bişey demiomuş. biz neden böyleyiz anlıyamıyorum bu demokrasi diğil çıkar
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackjack
    Blackjack's avatar
    Erkek
    Teyzem karaçarşaf dedem cübbe takke ile dolasıyorsa kusura bakmasın siktirsin gitsin.Hala şunu anlamadınız ve anlamak istemiyorsunuz.Bana amca dayı teyze ile gelmeyin yada hasan hüseyinlede.Burda düşünce vardır.Sizde sıkıntı olmaz zaten sıkıntının kensisi sizsiniz.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zervalone
    zervalone's avatar
    Erkek

BAAL bunu yazdı:
    Teyzem karaçarşaf dedem cübbe takke ile dolasıyorsa kusura bakmasın siktirsin gitsin.Hala şunu anlamadınız ve anlamak istemiyorsunuz.Bana amca dayı teyze ile gelmeyin yada hasan hüseyinlede.Burda düşünce vardır.Sizde sıkıntı olmaz zaten sıkıntının kensisi sizsiniz.

genç sen kendi düşüncende olmayanları sıkıntı insanlar olarak görüyosan tartışmaya hiç girme  

Toplam Hit: 20454 Toplam Mesaj: 229