folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Akp Kapatılmadı

Akp Kapatılmadı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onur35
    onur35's avatar
    Erkek
    anayasa mahkemesi akp ye uyarı verdi,yani partinizi kapatmıyoruz ama dikkatli olun demek istedi.inş akp çizgisini değiştirecektir(sanmıyorum).eğer değiştirmesse işte o zaman ulu önder Mustafa Kemal Atatürk'ün bursa nutku devreye girer;)

Tedariksiz sıçmaya giden domala domala taş arar...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHEK1LC1
    SHEK1LC1's avatar
    Erkek
    Fcksystem bunu yazdı:
    -----------------------------
    SHEK1LC1 bunu yazdı:

ülkeyi bölmek isteyen bölücülere sahip cıkan parti hakkında bile bu kadar saldırgan ve herseyi mükemmel analiz etmiş bi kalabalık görmedik hiç şimdiye kadar..

olayı bitirmişsiniz

o kapatılsın sorunlar bitecek

bu içeri atılsın millet refaha erecek

öbürünün halk tarafından verilmiş tüm yetkisi elinden alınsın ülke güllük gülistanlık olacak

diğerini sürgüne gönderelim memleket nasıl kalkınacak

ÖYLE Mİ??

Bu despotluktur..!

bu halkın iradesini hiçe saymak

yurdum insanına: '' Sen de kim oluyorsun.. sus haddini bil aklın almaz haddini bil aşma '' demektir

onu, kendi halkını, küçümsemektir, önemsememektir, hiçe saymaktır..!!

bi halttan anlamaz addetmektir..

bir tane ülke varmıdır ki dünya üzerinde bu sekilde asarak, keserek, kapatarak,yıkarak refaha ermiş bana gösterirmisiniz.?

en kalkınmısı ya sömürgedir ya koloni..!!

atgözlüklerimizi cıkartalım..

gercekleri görelim, ve daha bi ılımlı, yapıcı yaklasalım memleket meselelerine..

kimseyi savunmuyorum, yanlıs bi fikre kapılıpta söyle böyle demesin kimse, lügatta yapmayın cocuklarınızı torunlarınızı ilgilendirecek bu denli ciddi meseleler hakkında..

sadece düşünün, okuyun..

YAZIK ETMEYİN..

Ne tur bir iradeden bahsediyorsun ? 

Gecim derdine dusmus bir halk , secim oncesi hediyeler erzaklar altinlar vs vs halk bu oyu iradesi ilemi verdi maddi bagimliligi ilemi ?
    at gozluklerini cikartalim demissin haklisinda bir devleti cokertmek istiyorsan iki hamle yaparsin ilki devleti maddi acidan halka bagimli tutarsin (simdi avrupada hangi devletin maddi gelir saglayicagi mulkleri var diceksindir biz avrupa sitandartinda bir ulke olsak bu durumda olmazdik zaten) ikinciside yuz yillar onceden beri uygulanilan burjuva sinifi yaratma muhabbetidir. Elde avucta hic birseyimiz kalmadi ve ister istemez hepimiz gelecek korkusu yasamaya basladik ve gene haklisin bu cocuklarimizi  torunlarimizi ilgilendiren ciddi bir konu Polyanacilik oynamak sencede yersiz degil mi ?

ayrica halki onemsemek istiyorsan halkina imkanlar saglarsin insanlari islerinden edip "efendim cok fazla yolsuzluk var ozellestirilmeli demezsin." bunu avrupada yapsan gulerler nasil devletsin  bu kadar acizmisin derler adama ama malesef diyemiyoruz cunki gucsuzuz.

Bilmem bilirmisin eskisehirdeki bor madenlerini tonlarca hammadde nereye gittigi aciklanmayan tirlarla cikip gidiyor ulkemizden gozlerimizin onunde hadi halkin iradesi engelleyin bakalim :)

Bak arkadasım milleti üç beş beze erzaga oyunu satar durumuna sokmayın..

bu kadar aptal bi millet değildir Türk milletinden bahsediyoruz burda..

devletin bazı yada bütün olarak politikalarını begenmeyebilirsiniz

gayet normaldir, imdiiii,   sorarım size: darbeyle parti kapatmanın ne farkı var söylermisin bana..

asıl gericilik, asıl demokrasiden kacış, halkı iplememek bu değilmidir..

her ne olursa olsun DOGRU BİRDİR..!!

bunu ama efendim su anki sartlarda söylede böylede diye kıvırarark egip bükerek saptırmanın bi anlamı yok..

özelleştirme politikalarını eleştirierek, bor madeninden dem vurarak yan cizmeninde manası yok..

millet getirdi basınıza koydu

ve bununda demokrasiyle bi tanımı bi adı var..

sende bu yolda mücadele etmelisin.

yoksa hep şuan oldugu gibi hep muhalefet tam muhalefet kalacaksınız..

hoş onuda becerebilseler bari.

kişisel algılama lütfen anlayanlar anladı..

Hüküm verildi...!!! KARISMA...!!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetcan
    mehmetcan's avatar
    Erkek

kimse konuşmasin konuşmaya kimsenin hakkı kalmadi !

ülke hukuk ülkesi. gereken en güzel Cevabı hukuk verdi,Demokrasi sınavındayiz ve halada öyleyiz..

sevindimgim tek sey ülke de boşluk kalkacak.

akp kapatilsin veya açik kalsin bir an önce bu cevabı bekliyordum. sizlerin bir çogu bilmezsiniz

ögrenciler var içiniz de , baba parasiyla yaşayan var çalişip alnının teriyle para kazanan var ,

Lakin Yatırımcılar esnaflar v.s iş dünyasi karari bekliyordu mesala ben önümü göremiyordum kapatilsin veya açik kalsin bir an önce sonucu bekliyordum neyse ülkemizin ve birligimizin bekasi için herşeyin hayirlisi olsun

bizde keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik ; hayatla erken seviştik herşey üstümüze kaldı
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetcan
    mehmetcan's avatar
    Erkek
    Şimdi söz milletin. herkese gereken cevabı sandik ta vericek... milletimin adına kimse ileri geri konuşmasin..

bizde keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik ; hayatla erken seviştik herşey üstümüze kaldı
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek

mehmetcan bunu yazdı:

kimse konuşmasin konuşmaya kimsenin hakkı kalmadi !

ülke hukuk ülkesi. gereken en güzel Cevabı hukuk verdi,Demokrasi sınavındayiz ve halada öyleyiz..

sevindimgim tek sey ülke de boşluk kalkacak.

akp kapatilsin veya açik kalsin bir an önce bu cevabı bekliyordum. sizlerin bir çogu bilmezsiniz

ögrenciler var içiniz de , baba parasiyla yaşayan var çalişip alnının teriyle para kazanan var ,

Lakin Yatırımcılar esnaflar v.s iş dünyasi karari bekliyordu mesala ben önümü göremiyordum kapatilsin veya açik kalsin bir an önce sonucu bekliyordum neyse ülkemizin ve birligimizin bekasi için herşeyin hayirlisi olsun

Aynen öyle abi bulunduğum yerde de bunu bekliyoduk işverenlerin durumu çok kötü bu durumlarda eski bi yazımda da belirtmiştim... Bu günlerde en baba iş memurluk, öğretmenlik, bi fabrikada vs. çalışmak... Çünkü işverenler boğazına kadar borca batmış durumda trilyonlarla ölçülüyor bunlar.. Ama memurlar hiç olamzsa böyle borçların altına girmiyor... Vatanımıza milletimize hayırlı olsun bu karar...

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetcan
    mehmetcan's avatar
    Erkek
    Öyle ' de bazı arkadaslar neden anlamak istemiyor çünkü bazi olaylarin dışındalar içgüdüsel davranip konusuyorlar , bizler kısmen olmasada içindeyiz kapatilma davasi açil digi günden daha önceki güne bir bakin ne oluyor. Ergenekon olayi su yüzüne çıkmıs olmassaydi akp bugun kapatilirdi silah zoruyla.. bu da demokrasiye saygisizlik..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek

karahtahta .... ülker, albayrak, calik vs.. daha bi sürü sirket..  bu sirketlerle iliskisi olmasi ve hatta bu sirketlerin sadece bu hükümet dönemi tavan yapip degerlenmesi.. sirketlerin hisse sahiplerinin cogunun hükümetin icinde yer alip bizzat yönetici vasiflariyla idare etmesi.. senin o gösterdigin maddeye birebir uyuyor.... tabiki adamlar kilifina uydurup bi sekilde sözde bu maddeyi ihlal etmeden ticaretini yapip parasinida kiriyor. bla bla bla konusuyosun ama partizanligindan kaynaklanan bir durum oldugunu herkes görebiliyor zaten eminim.

akp nin kapatilmiycagi zaten  biliniyordu.. yani nerden baksaniz bi sürü olaylara vukuatlara sahit olmustu bu sürecte.. erkenekon sallamasyonu amerika ve dis devletlerin baskılari vs.. ayrica hazine yardiminin kesilmesi kararida o kadar komikki. resmen akp ye kapatilmadigi gibi birde dalga gecer gibi hazine yardimi kesintisi vermisler.. hazine ne demek? maliye demek? maliye ne demek? maliye bakanligina bagli  demek? maliye bakani ne demek? kemal unakitan demek?unakitan ne demek? hükümet demek. hükümet ne demek? Akp demek. dolasiyla akp ye verilen ihtar ve ceza saka gibi.. bi 4 -5 sene daha bu zihniyetin yaptigi aptalca siyaseti izlemeye devam ediceksiniz.. akp nin zihniyeti neydi? seninki benden kara diyerek siyaset yapan.. maliye personel alimini kücük kücük yaparken ve ögretmen acigi varken habire polis alimi yaparak zaten celiskinin Allahını yapan en basitinden sadece burdan bakarak akli selim bi insanin bu tür seyleri görememesi hakikaten bi sürü savaslar vermis bu güzel ülkemin gelecegini malesef apacik ortaya koyuyor.. nedendir bilmem ama akp yi savunan zihniyetlerin coguda cikarlarini korumak amaci gütmekte oldugunuda görmekteyiz.. ya is buluvermistir.. ya da isini yapivermistir.. milli egitim bile bagnaz gerici  doldu..siz uyuyun..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Swool
    Swool's avatar
    Erkek

Bi tartışma da kullanılabilecek en güzel ithamsal kelimeler bunlar olsa gerek. Herşeyden önce insanlarla nasıl tartışılması gerektiğini öğrenin. Karşınızda ki insanla aynı kalbi taşıyorsunuz, hakaret etmek bu eylemin felsefi boyutuysa, hep beraber edelim o zaman. Kazanan ya da kaybedeni en güzel hakaret eden belirlesin.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Game_Over
    Game_Over's avatar
    Erkek
    artık türbanla filan uğraşmaz sanmıyorum isteyen başını açsın girsin ünv. gözüyle bakıyodur akp

Ayranı yok içmeye, taksiyle gidiyo sıçmaya
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek

@cagatay09:

Elime veren biri varsa,bırak veren kişi söylesin bunu..Madem verildi elime,ne gerek var senin sözüne?

Ortada İddia varsa ispat diyorum,halan Ülker,Çalık diyorsun bana,var mı ispatın?Varsa kapatılsın AKP ya da diğer her hangi bir parti.Kanunlar soyuttur,somut olay uyuyorsa cezaya hükmedilir,bu kadar basit..Halan iddia,halan isnat..

Akp partizanlığı nereden çıktı,oy dahi vermedim..Ama cevap veremediğini "şucu,bucu" diye yaftalamak kolay tabi! 

Çekil,Önümden Çekil...
Toplam Hit: 20379 Toplam Mesaj: 229