folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Akp Kapatılmadı



Akp Kapatılmadı

  1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    M1KROP
    M1KROP's avatar
    Kayıt Tarihi: 12/Temmuz/2006
    Erkek

    bugün borsa patlama yapacak :I

    3-5 param olsa senetlerden bende almıştım. köşe oluyodum bugün :p


    XU10041342,35,58 %
    USD 1,181-1,17 %
    EURO 1,837-1,55 %
    STERLIN 2,333-1,1 %
    ALTIN 34,3618-3,01 %

    Edit senetler //

    VAKBN2,231,9713,192,272,082,1585.757.008184.377.576
    AKBNK6,705,9512,606,806,356,5020.653.940134.250.610
    YKBNK2,682,4011,662,702,522,5831.160.22280.393.370
    TCELL8,757,8511,468,758,208,4922.348.076189.735.160
    THYAO6,155,5510,816,205,956,053.846.33423.270.322
    DOAS3,763,429,943,763,503,641.856.7806.758.680
    ASYAB2,492,298,732,602,442,5315.292.88038.690.986
    PTOFS5,755,308,495,755,305,521.337.7347.384.292
    HALKB7,356,808,087,507,107,289.559.73469.594.866
    ISCTR5,354,967,865,405,205,2744.451.112234.257.360
    GARAN4,063,787,404,083,923,98122.627.952488.059.252
    KCHOL4,384,087,354,404,124,1915.236.96263.842.872
    YYGYO0,890,837,220,890,830,861.747.2961.502.674
    KARSN1,581,486,751,651,571,613.004.0204.836.472
    GUBRF35,7533,506,7136,7535,0035,90548.63219.695.890
    SKBNK2,472,326,462,482,412,456.362.14815.587.262
    ALBRK3,323,126,413,363,163,296.719.12022.105.904
    TOASO3,923,705,943,963,883,91727.1742.843.250
    VAKFN2,222,105,712,332,182,261.250.9462.827.138
    SAHOL5,555,265,515,605,355,505.990.75632.949.158
    MRTGG0,820,785,120,880,790,83640.408531.538
    PETKM5,255,005,005,255,155,192.497.87012.963.946

    bunnar sadece kararın erken açılmasından dolayı fırladı.

    bugün ne olacak Allah bilir  ama manyak para vuranlar olacak faizde düşecektir


    Hayatımda gördüğüm en güzel kadın. Sizcede öyle değil mi: http://www.yonkis.com/mediaflash/alba.htm
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Kayıt Tarihi: 03/Ocak/2006
    Erkek
    AMA TAHRİBAT KAPATILDI

    Youtube Kanalıma Abone olan herkese Mesir macunu göndereceğim :) >>> http://bit.ly/2FH1kln . her hakkım saklıdır®™ Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Kayıt Tarihi: 23/Ağustos/2005
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı:
    -----------------------------
    AMA TAHRİBAT KAPATILDI
    -----------------------------
    aynısını ben söylüycektim. tbtyi kapatan eller kırılsın :C

    ///______________
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asi
    Asi's avatar
    Kayıt Tarihi: 29/Mayıs/2007
    Dişi
    Bunların hepsi politika bu kapatma ile akp oyuna oy kattı. Şu an piyasalarda müthiş bir kriz var krizi ört pas etmek için akp kapatılması ergenekon falan filan akp politikası herkesi ayakta uyutuyor. Zaten Türkiyede ne zaman bir şeylerin üstü kapatılmak istense başka olaylar patlak veriyor gündem değiştiriliyor halkın gözü başka tarafa çeviriliyor. Bu olaylarda birileri piyasadan siliniyor bazıları köşeyi dönüp adam oluyor olan halka oluyor. Helal olsun adamlara ve politikalarına

    Doğuşumdaki tek olağanüstülük Türk olarak dünyaya gelmemdir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fmk
    fmk's avatar
    Kayıt Tarihi: 10/Ekim/2005
    Erkek
    piyasalarda kırız var diyorsun dolar düşüyor borsa yükseliyor bu ne perhiz bu ne lahana bu arada AKP kapatılsın kapatılmasın olay yargıya yansımış yargının kararına saygı duymak gerekır bence kırlenmemıs tek devlet unsuru yargı kalmıs bırde demokrasinin getirisi olarak herkezin düşüncesine saygılı olmak gerekir nihayetinde büyük bir halk çoğunluğunun vekilleri onlar biraz saygılı olmak gerekir oy verenlere ben AKP karşıtı bir insanım ama demokratım ve gerçek demokrasi bunu gerektiriyor yani çoğunluk neyi isityorsa yani halk kendi layikiyle yönetiliyor.

    Eğer İnsanlar benimle aynı şeyleri düşünüyorsa bir yerlerde yanlış yaptım demektir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Kayıt Tarihi: 02/Temmuz/2007
    Erkek

    Doları olan yadı a.q. :D

     USD 1,1680 %-1.18

    En güzel açıklama aşağıda:

      İMKB 100 Repo Dolar Bono Euro  
      %10,24 %0,30 %-3,15 %0,36 %-3,39  
    1300 
    1200 
    1100 
    1000 
    900 
    800 
    700 
     
     
    1102,427%20YTL
    1102,427%20YTL
    1102,427%20YTL
    1002,974%20YTL
    1002,974%20YTL
    1002,974%20YTL
    968,465%20YTL
    968,465%20YTL
    968,465%20YTL
    1003,562%20YTL
    1003,562%20YTL
    1003,562%20YTL
    966,066%20YTL
    966,066%20YTL
    966,066%20YTL
     
     
     

     Dolar ve euro'su olan nanay oluyor. Borsası olan %10 dan bile fazla kara... Ergenekonda kapansa ..Böyle devam ederse imf'ye kredi açarız dinime imanıma.

  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    goldfinger
    goldfinger's avatar
    Kayıt Tarihi: 07/Temmuz/2008
    Erkek
    ataturkcu1 bunu yazdı:
    -----------------------------

    En başından beri yanlış bir hamleydi bu Akp'ye yapılan.Akp kapatılsaydı yeni parti kurulacaktı ve halkın gözünde adamları zorla indirdiler demokrasiye darbe vurdular gözüyle görüleceklerdi.şimdi ise o kadar yapılana rağmen yine de indiremediler,halkın iradesi galip geldi diyecekler.Her türlü oy kazandı adamlar.

    Ayrıca ne askeri mahkemeymiş ne askeri yerlermiş.Bir savaş verecekseniz demokrasiyle vereceksiniz bu savaşınızı.Önce Allah sonra da demokrasiden başka hiçbir şeyden medet ummayacaksınız.

    Allah aşkına artık demokrasiyle verin savaşınızı.

    22 Temmuz seçimlerinden önce Tayyip mitinglerde ekonomiden ekonomik kalkınmalardan ondan bundan bahsederken Baykal ne yaptı?Tayyin'in gemiciğine kolundaki kol saatine taktı.Bahçeli ne yaptı meydanda ip gönderdi.Artık Türkiye'de laf siyaseti yok.İcraat siyaseti var.Akpnin icraatlerini beğenmiyorum;ama arkadaşlar ortada gözüken bir şey var ki o da halk bunu beğeniyor.Bir çoğunuza(ki ben de varım aranızda) göre de beğenmese de kömürle oy toplasa da (bkz gün olur devran döner vs)adamları halk destekliyor.Halk Tayyip'i ve Tayyipin icraatlerini destekliyor.Nitekim yüzde 47 bunun göstergesi.

    Bundan sonra artık Akp'ye karşı mücadelede savaşı demokrasiyle vermek gerekiyor.(ki en başından beri de böyle düşünüyordum da)Halkı cahil yerine koymakla bu adamlara oy verenler salak vb demeyle halkla aranızı açarsınız.Halktan uzaklaşırsınız.Bir burjuva olursunuz.

    Son sözüm:Bu sözlerime katılmayacak müridler olabilir.Lütfen saygı kurallarını aşmadan tartışmaya devam edebiliriz.Hepimiz Türkiye'nin evlatlarıyız.Hepimiz bu ülke için her şeyimizi verebileceğimize inanan gençleriz. 


    -----------------------------
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Kayıt Tarihi: 15/Temmuz/2007
    Erkek
    Tabi canım. Zaten dolar düşsün borsa yukselsın o zaman ekonomi süper demektir. Halkın cebınde para varmış yokmuş orası onemlı değil
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Kayıt Tarihi: 02/Temmuz/2007
    Erkek
    Türkiye ekonomisi 2050’de Japonya ve Almanya’yı sollar

    Bakan Şimşek, Türkiye'nin milli geliriyle Japonya, İtalya, Almanya ve Fransa’yı geride bırakacağını söyledi

    Devlet Bakanı Mehmet Şimşek, Türk ekonomisinin 2050 yılında 5.9 trilyon dolarlık büyüklüğe ulaşacağının tahmin edildiğini belirterek “Böylece Türkiye milli geliriyle Japonya’yı, İtalya’yı, Almanya’yı, Fransa’yı geride bırakacaktır. Ben bunu her zaman söylüyorum ve ben buna inanıyorum” dedi

    Devlet Bakanı Mehmet Şimşek, uluslararası bir araştırma şirketi olan Goldman Sachs’ın yaptığı bir araştırmaya göre, Türkiye’nin, 2050 yılında 5.9 trilyon dolarlık toplam ekonomi büyüklüğüyle yani milli geliriyle Japonya’yı, İtalya’yı, Almanya’yı ve Fransa’yı geride bırakacağını belirterek, “Ben bunu her zaman söylüyorum ve ben buna inanıyorum” dedi.

    Gaziantep Ticaret Odası’nda (GTO) düzenlenen ve Türkiye’nin ekonomik sorunlarının tartışıldığı istişare toplantısına katılan Şimşek, Türkiye’de muazzam bir girişimcilik ruhu olduğunun altını çizerek Gaziantep’in bunun en güzel örneklerinden biri olduğunu kaydetti. Şimşek uluslararası kuruluşların uzun dönemli bir çok çalışma yaptığını, kendisinin de böyle çalışmalar yapan bir kuruluşta çalıştığını anımsatarak, uluslararası kredibilitesi yüksek olan Goldman Sachs’ın bir araştırmasına vurgu yaptı. Şimşek şunları söyledi: “Türkiye 2050 yılında ekonomik büyüklüğü ile dev ekonomileri geri bırakacak. Çünkü genç ve dinamik bir nüfusumuz var. Bir de biz bu yapısal sorunları çözmeye devam edip istihdam yaratacak, verimliliği arttıracak, yenilikçiliği teşvik edecek yaklaşımları sonuna kadar götürürsek, inanın o bahsedilen projeksiyonların hepsi son derece makul varsayımlarla yapılmış projeksiyonlar yani öngörüler... Onun için ben ümitliyim.”

    Dünya için en kötü dönem bu

    Bakan Şimşek, “Dünya benim bildiğim kadarıyla en sıkıntılı döneminden geçiyor ve daha da kötüleşme ihtimali yüksek. Dünya, bu senenin sonun da ya da gelecek senenin başında dibi bulacak. Dibi bulduktan sonra çıkış başlıyor genelde” diye konuştu.

    GTO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Aslan ise, Gaziantep, GAP Projesi ve Türkiye’nin genel sorunlarıyla ilgili 2009 yılında devreye girecek olan bölgesel, sektörel teşvik konuları ile birlikte birçok konuda kendilerini tatmin edici ve memnun edici bilgiler aldıklarını ifade ederek, “Tabii ki dış konjonktür ve içerdeki siyasi konjonktürün birkaç ay içerisinde bu şekilde kalmayacağı kanaatindeyiz. O zamanda Türkiye’nin daha çok gündemini ekonominin meşgul edeceğini ve bu anlamda yapılan çalışmaların da çok önemli olduğunu düşünüyoruz” dedi.

    Pazartesi günü kritik

    Bakan Şimşek, AKP’nin kapatılma davasıyla ilgili Pazartesi gününün kritik bir gün olacağı ve olumlu ya da olumsuz yansımalarının beklendiğinin belirtilmesi üzerine, “Tabii ki gönül ister ki Türkiye’de reform süreci sekteye uğramasın. Siyasi istikrar devam etsin, ülkemizin sorunlarını çözmeye devam edelim (inşallah o yönde bir gelişme olur ve Türkiye yoluna güçlü bir şekilde devam eder) diye ümitliyim. Ama, o hukuki süreç konusunda yorum yapmayacağım” dedi.

    Artık akp'de kapatılmadı hadi bakalım uçurun ekonomiyi a.q. İlk gelişmeler iyi mülteciler Türkiye'ye yoğun bir şekilde yerleşmeye çalışacak bu ay içind... Nitekim sabah suriyeden girmeye çalışan bi grubu yakaldılar :D

    Fırsatlar ülkesi türkiye adı bile hoş geliyo a.q. Çok mu hayalperestim ne :| Sıçmayalım sonra.

  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asi
    Asi's avatar
    Kayıt Tarihi: 29/Mayıs/2007
    Dişi

    fmk bunu yazdı:
    -----------------------------
    piyasalarda kırız var diyorsun dolar düşüyor borsa yükseliyor bu ne perhiz bu ne lahana

    ----------------------------
    Piyasa dolar borsamı sadece esnaf kan ağlıyor şirketlerin bin çoğu işçi maaşlarını ödeyemiyor bir çok şirket iflas etti bir çoğuda iflas eşiğinde kredi taksitleri ödenemiyor kredi kartı kullananların yarısından çoğu takibe düşmüş millet üç kuruşu bulma derdinde bir bak bakalım kaç şirket kapanmış


    Doğuşumdaki tek olağanüstülük Türk olarak dünyaya gelmemdir.
Toplam Hit: 18908 Toplam Mesaj: 229