folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Akp Kapatılmadı

Akp Kapatılmadı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zervalone
    zervalone's avatar
    Erkek
    bi kaç gün önce son günlerini yaşıyolar deniliodu susucaktık sözde. evet karar açıklanırken sustuk ama sessizlik sadece bundan ibaretti bu dönemecide döndük ve önümüzde uzunca bi yol var. ve unutulmayacak bi şey daha var bu devletin temeli osmanlıya yani islama dayanır bundan memnun olmayanlar olabilir ama eminim ki mutlu olanlar daha çoktur. bazı insanlara seven diğil siken yarıyo ne yapıcaksın. kim ne derse desin yaptıkları hizmetler ortada hataları hiçmi yoktur? vardır tabi ama iyliklerinden onları görmeye zaman kalmıyo
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek

karatahta bunu yazdı:
    -----------------------------

@cagatay09:

Elime veren biri varsa,bırak veren kişi söylesin bunu..Madem verildi elime,ne gerek var senin sözüne?

Ortada İddia varsa ispat diyorum,halan Ülker,Çalık diyorsun bana,var mı ispatın?Varsa kapatılsın AKP ya da diğer her hangi bir parti.Kanunlar soyuttur,somut olay uyuyorsa cezaya hükmedilir,bu kadar basit..Halan iddia,halan isnat..

Akp partizanlığı nereden çıktı,oy dahi vermedim..Ama cevap veremediğini "şucu,bucu" diye yaftalamak kolay tabi! 

ne demek var mi ispatin? ben burda avukat degilim. malesef türkiyedeki yüksek görevde bulunanlar görevini yapmiyor. yapsa herhalde su kapatma davasi bile yasanmazdi. hala idda hala isnat der gözünü kapamasi kolay geliyor desene.. bu adamlarin dokunulmazligi oldugu sürece elinde koca belgelerle kamera kayitlariyla gelsen bile nafile.. ama bunlari biliyor olup bilmemezlik yaparak nelere destek ciktigini görmemek elde mi? ayrica sucu bucu dememe ne gerek var öylesin iste. seni rahatsiz mi ediyor anlamiyorum ki.. ha kaldiki partizansin demiyorum partizan tavirlarin diyorum.. partizan olsan zaten burda isin ne dimi..? hadi yoluna be adam.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    artık parti kapatılması hakkında bir yasa çıkararak hem kendi götlerini hemde abdnin  adamı olarak dtpnin kapatılmasını engellerler.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek

Güzel kardeşim,dokunulmazlık zırhı Parti kapatılmalarında etkili mi? Değil,dokunulmazlığın olsa bile,siyasetten men edilebiliyor musun?Edilebiliyorsun,o yüzden bu iddianı geç!

Bir şeyi iddia ederken avukatlığın aklına gelmiyor da,ispata gelince mi "ben avukatım muhabbetine" dönüyorsun?

Velhasıl kelam,Yüce Yargı'nın kararlarına dahi saygı göstermiyorsun,bozulduğundan bahsediyorsun..O üyelerin hangi aşamalardan geçip,kaç sicil tutanağı olduğundan,hangi okullardan geçip,kaç sınava girdiğinden,kaç mülakat geçirdiğinden hiç bahsetmiyorsun..

Hiç mahkeme hükmü gördün mü bilmiyorum ama,orda Şöyle bir şey yazar; TÜRK MİLLETİ ADINA! neymiş?TÜRK MİLLETİ ADINA! BİTTİ! 

Çekil,Önümden Çekil...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    ReaL_KurD bunu yazdı:

Ulan azıcık adam olun da gözünüzü açın artık.

AKP, CHP, DTP, MHP, AMCKP hiç biri bi tarafımda değil. Tek derdim şu anda forumda, apartmanda, sokakta ve ülkede gördüğüm derin zıddiyet. Kötü şeyler bunlar ...

amk şu ülkede amerikadan para yemiyen adamın olduğu tek bir kurum, kuruluş gösterin yok böyle birşey ya askerinden tutun hukuk'a kadar girmiştir.

Hangi parti-milletvekili adam akıllı kime vereceksiniz oyunuzu ?Bir söyleyin şerefsiz, it köpek , piç oğlu piç olmayan adam kaç tane o mecliste.

Herkez suç işleyip oraya geliyor.Yarısının hakkında usulsüzlük var.

Türkiye nasıl yönetiliyor bir bakın.Tam layık olduğu şekilde.milletine yakışır.Sadece akp için demiyorum chpside böyle komünsit partiside.

NAsılsak öyle yönetiliyoruz.Suçlu, arsız, hırsız, torpilci bir şekilde yönetiyoruz.Kimse kusura bakmasın ordaki adamları amerika falan seçmedi.Biz seçtik bizi yönetmesi için meclisi biz kurduk.

Adam gibi adma yok.Bir tek doğu perinçek vardı gördüğüm fakat oda komünist sistem istiyordu o yüzden değeri düştü.Cem uzana inanıyordum fakat millet vermezdi.ADam gibi adam yok.Buna bir dur demek lazım.Siyaset eğitimini ne kadar almışlar belliş Türkiye durumundan.

Sizde forumlarda, sokaklarda birbirinizi yiyin.Birlik olacağınız eyrde düşman olun afferim.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetcan
    mehmetcan's avatar
    Erkek

Game_Over bunu yazdı:
    artık türbanla filan uğraşmaz sanmıyorum isteyen başını açsın girsin ünv. gözüyle bakıyodur akp
    türbani yasaklamak zaten gericiliktir..

Demokrasi demokrasi. nerede

bizde keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik ; hayatla erken seviştik herşey üstümüze kaldı
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    mehmetcan bunu yazdı:

Game_Over bunu yazdı:
    artık türbanla filan uğraşmaz sanmıyorum isteyen başını açsın girsin ünv. gözüyle bakıyodur akp

hoca türbanlı adam bencede girsin.Fakat türbanı siyasetleştiren adma tarafından bu kanun çıkmasın ve dini siyasetleştiren adamlar girmesin.Türban bağlama şekline göre tarikat belirleniyor  ne ayak  ??

Tabi ki kimseyi kısıtlayamazsın.Fakat söyle bana türbanını açıp üniversteye girse günah onun boynuna mı yazılacak yoksa açtıranlara mı?Amacı okumak olan adamsa bunları bilir.gerekirse donunu çıkartıp girer.Geçin bu işleri.

Bu gün türbanı serbest bırakacağız yarın çarşaflısı gelecek.Öbür gün alkolü siyasal simge yapıp üniversteye sokarsam ne diyeceksin ??Geç geç demokrasi diyorsunda iş sadece güç gösterisi.Amaç okumaksa gerekirse donumu çıkartırım.Gerisi boş.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    The-ExTaCy
    The-ExTaCy's avatar
    Erkek
    mehmetcan bunu yazdı:

Game_Over bunu yazdı:

hocam kusura bakma ama türban kullanmakta mallıktır :| türbanı dinle bağdaşlaştırmak mallık bile olamaz :|

.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkness_izmir
    darkness_izmir's avatar
    Erkek

kapanmadı ii oldu poktan bi sebepten kaos olcaktı...yeni secim yeni parti yeni bi laiklik muhabbetti ki eminim bunun faturası maddi olarak alt tabadaki halka cıkcaktı.

bendekiler hayel değil plan,planlarımda gerçek değil sadece birer rüya ...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    teodos
    teodos's avatar
    Erkek
    beklentilerin tam aksine Türkiye'yi karanlık günler bekliyor. akp kapatılsaydı herşey güllük gülistanlık olmayacaktı belki ama şimdikinden dah iyi olacaktı kesin. akp Türkiye Cumhuriyeti kuruluş felsefesine aykırı bir parti. Büyük Türk Devrimini yoketmeye çalışan azınlık anlayışının illegal siyasi kolu! Oyunu satan üyeye tüm pisliklerimi saygıyla sunarım!! 

? z ı n ı s ı m a d n ı k r a f __ n i n e k i l h e T
Toplam Hit: 20485 Toplam Mesaj: 229