folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Bir Türk Olarak Kürtlere Soruyorum...

Bir Türk Olarak Kürtlere Soruyorum...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KingOfTheAngel
    KingOfTheAngel's avatar
    Erkek
    YaSevYaTerkEt bunu yazdı:
    -----------------------------

KingOfTheAngel bunu yazdı:
    ben bu konuda bağnazım tutucuyum yobazım çerkezi lazı bişey demiyosa ismail türütün bi şiiri wardıya olmaz karadenizdeli bi şiir işte o hesap.Kürtün ayrıcalığı ney beğenmiyolarsa siktirolsun gitsinler yeter artık topunu katledecen bu şerefsiz insanların..

Aaa azına acı biber sürücem senin,

Pis faşist, ırkçı, şovanist, kafatasçı :S

ne ırkcıyım ne faşistim nede kafatascıyım birader daşşağa alıyon farkındayım ama türküm diyen türktür demiyeninde tc de işi olamaz

BENDEN NE KÖY OLUR NE KASABA BENDEN OLSA OLSA MEMLEKET OLUR MEMLEKET...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSevYaTerkEt
    YaSevYaTerkEt's avatar
    Erkek

ben bu konuda bağnazım tutucuyum yobazım çerkezi lazı bişey demiyosa ismail türütün bi şiiri wardıya olmaz karadenizdeli bi şiir işte o hesap.Kürtün ayrıcalığı ney beğenmiyolarsa siktirolsun gitsinler yeter artık topunu katledecen bu şerefsiz insanların..

ne ırkcıyım ne faşistim nede kafatascıyım birader daşşağa alıyon farkındayım ama türküm diyen türktür demiyeninde tc de işi olamaz

Kardeş ******* almıyorum, sinirini ve dile getirmek istediklerini anlıyorum.

Bazen diyorum " kürt " daha doğrusu art niyetli " kürtçülük " kabak tadı veriyor ve bende çoğu zaman haykırıyorum.

Ama her zaman biz suçlu oluyoruz. Herşeyin tek suçlusu türk milletidir. Anlamadın mı ?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KingOfTheAngel
    KingOfTheAngel's avatar
    Erkek

Kardeş ******* almıyorum, sinirini ve dile getirmek istediklerini anlıyorum.

Bazen diyorum " kürt " daha doğrusu art niyetli " kürtçülük " kabak tadı veriyor ve bende çoğu zaman haykırıyorum.

Ama her zaman biz suçlu oluyoruz. Herşeyin tek suçlusu türk milletidir. Anlamadın mı ?

imzanın sonlarında herşeyi özetlemişsin zaten..

BENDEN NE KÖY OLUR NE KASABA BENDEN OLSA OLSA MEMLEKET OLUR MEMLEKET...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozsar07
    ozsar07's avatar
    Erkek

EEE HANI VATAN TOPRAGINI KIRALAMAYA KALKANLARA SiiR NEREDE Sayin BURUT akilli TURUT

MERAKLA BEKLIYORUM :)

Ne deli ne kör Ne sağır ne de sayrı Mutluyum kısacası Ve hiçbir şey istediğim yok Senden felek Ama yine de Ucuz olsun ekmek Ve pahalı olsun insan hayati.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Kreyzi bunu yazdı:

konu çok farklı yerlere gelmiş 'xz'nin çıkıp hemen kürtleri karalayacağını biliyordum ama

bal'ın post attığını görünce kesin yine güzel bi yorum yapmıştır dedim ama oda aynı şekil

xz gibi yapmış neyse artık anlatmaya gerek yok burda kürdleri savunan arkadaşlara söylüyorum

artık post atmayın bırakın adamlar istediğini yazsın bizi istedikleri gibi görsün çünkü artık

ben sıkıldım bunlara bişi anlatmaktan onlar anlamamakta ısrarcı yazıya cevap vermezsin

kaçıyor derler cevap verirsin inkar ediyor derler kabullenirsin bak böylemişler boşver bunlıar

derler ne yapacağını bilmezler herşeye 1 kulp takarlar  

Aynen Kreyzim Katılıyorum. Batıdan Gördükleri ve Öğrendikleri ile Bildik Takılmaya Devam etsinler. Zorla Zorabayla Türkleştirme Çabalarıda Çok Fena Geri Tepiyor, Görmezden Gelmeye Devam ederek Bu İnsanların Biribirini Doğramasında Katkı Sağlayarak Övünsünler. 

Oysa Tüm Suç Türklerde de Denmemiştir, Tüm Suç Dış Mihrakların Kürdü Dürtün Eğitimlerine Beğendikleri için Destek veren Faşistlerde. Türksen Bi Sorun yok, Ama Faşist Bir Türk isen, Aynı Şekilde Faşist Bir Kürt isen Büyük Sorun var. Sadece Bu Farkı Anlamalarını istemiştim oysa.

Her neyse Geçmişteki Hataları Canlı Tutmak için İstedikleri gibi Bahane Üretirler Bu İnsanlar. Demetin Dağıtılmasından yana tavırları, Her Gün Şehit Haberlerinide Takmadıklarının nişanesidir. Kime Ne Şehitten, Kendi Ailesindenmi gitmiş, Umrunda değil. Ortam İğrenç Düzeyde Kafatasçılık edenler le Kaynıyor. Olası İhtimal Türkiyenin Darmadağın olmasıdır. Umurlarında olduğunu sanmıyorum, Kurulmuş Düzenin Tekrar Can yakarak hareketlenmesi Hayatta istedikleri Macerayı verecek bu Çevre insanlarına.

Ve Enteresandırki, Kafatasçılık edenlerin Geneli Gerçek anlamda Türk bile değiller. Kimse Bu Postuma Cevap yazmasın Ben bıraktım, Ne Haliniz varsa Görün. Barış istemiyorsunuz Kan İstiyorsunuz. Mesele Anlaşılmıştır. Ya Kan Yada İstediğim Gibi Bir Robot Olacaksın Diyorsunuz. İnsandan Doğasında Bile olmayanı istemeniz Dünyadaki Şu an Ve Geçmişteki Savaşların Asıl Kaynak Sebebidir. Hep Birileri Birilerinden Yapamayacağını istemiştir Savaşlar Çıkmıştır.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

size bir yaşanmış bir olayı anlatacağım. ankara x siyasi bilimler fakültesinde okuyan pkk lı kürtler üniversitenin kantinine aponun ve sözde kurdboktan afişleri asıyorlar. ve hiçkimse buna ses çıkartmıyor..hatırlarsanız tvde izlemiş olmalısınız bu haberi.çatışma filan çıkmıştı..vatansevgisi olan bir öğrenci gidip o afişleri indiriyor. kürt+pkk sempatizanı arkadaşa sataşıyorlar.kavga felan çıkıyor...neyse sonra kapanıyor bu olay...asıl içimizi yakan durum üniversite müdürünün bu olayla o arkadaşa bir daha o afişlere dokunma demesidir...

edit: birde kendi yaşadığım olayı anlatayım. üst mahallede kürtler oturuyor. yerel seçimlerde geceleyin direklere dtp seçim afişleri asıyorlardı. ses duydum dışarı çıktım. bağırışıyorlardı birisi aşağıdan lan aşağıda astıklarımı çıkartmışlar felan bizim direğede astıklarını gördüm. gittiler hemen hepsini yırttım. yıllardır hainlik düşüncesiyle yaşadıklarını iyi anladım.hem ekmeğini yiyorsunuz bre hemde haince davranıyorsunuz. bu nasıl insanlık ?

Hatırlayın tvlere cıkan rte ne diyordu ekranlarda: dağdan inin inmenin formüllerini yapacağız...70 milyon Ülkemizin 7 milyonu kürt olarak biliniyor bunların 3 milyonu doğuda 4 milyonu diğer bölgelerde şehirlerde yaşıyor...60 milyon Türk insanı bu 3 milyon için kızgın olması garip bi durum. rte pkkya dağa çıkmayın gelin siyasi bilimler okuyun sonra meclise sizi kürtler seçsin mecliste konuşalım herşeyi demeye getirmiyormuydu? pkk lı bir kürte destek pkk dan gelir..unutmayınki apo şerefsizi bile ankara siyasi bilimler bölümünü okumuş.bu iti meclise soktukları zaman bile bu halk tepkisiz kalacak gibi görünüyor..hop usta yavaş diyenler olur ama bu iş böyle. pkk lı kadını cezaevinden nasıl çıkarttıysa bu zihniyet. biz izlerken nedense hiçbişey anlamadık o konuşmalardan...artık bundan sonra dağdaki pkklı kürt kürtlerin güvencesi olarak görülecek gibi lanse ediliyor..şehirdeki de bölücü ayrıştırıcı yapıyor olacak gibi gösteriliyor. uyuyalım uykuda..bu oyunu bozacak bir kürt gördüm seçimlere giderken dtp(pkk) partisinin seçim otobüsünün önünde Türk bayrağını açması iyi olmuştu ama saolsun emperyalist medya işi kapatmak için ne faso fiso uydurmalar yaptı..Ülke insanı şunu istiyor. pkk ya destek verme...pkkya izin vermeyen karadeniz halkı nasılsa güneydoğudaki halkta aynı şekil duruş sergilemesi lazım. he çocuk dağa çıkıyor yoksa aileni öldürürüz diye..devlet bu durumda el atmazsa çıkar tabi...

Bu ülke bölünmez merak etmeyin. anca kürtçü şeriatçi zihniyet emperyalistlerin kuklalığını yapıp İstiklal harbinde kazandıklarımızı elimizden alırlar.şu günlerde yaşıyorsunuz rte hukumetinin verdiği tavizleri...şahitsiniz. 1 taviz bin tavizi doğurur...

Sömürge: Ülkende asgari ücret 525 liradır. 400 lira kiraya verirsin.geçinemessin karında çalışmak zorundadır...yediğin yemekler kahvaltı vs ambalajlı olur.sömürgeci ülkeye para aktarırsın onlar zengin olur.hasta olursun hastanen sömürgecinindir. ameliyat olman için cihaz sömürgecinden alınır onlar zengin olur... çocuk doğurursun bu çocuğun kültürü gelenek göreneği yok olması için verilen eğitim sıfır olacak...1.sınıftan 8. sınıfa kadar İstiklal savaşına dair Atalarına ait tek tük bilgiler işlenecek...bu çocuk kendini bir hiç sanacak...liseye geldiğindende tarihinden yoksun bir insan olarak yetişecek...hep sonradan okuyacak gerçekleri...sonradan öğrenecek..kendinde bir güveni hep sonradan hissedecek..vakit çoktan geçmiş olacak...

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

sabahtan okuyorum postları atmayacam diyorum ama dayanamıyorum

pkk hepsi kurtlerden kurulu sanıyorsunuz pkk denen olgunun içinde kurtten çok ermeni cerkezi var

kurtler 1 paravan para kazanan başka ırk ülkeyi yöneten başka ırk ama uğrunda savaşılıyormuş görünen

ırk kurtler ve sizin gibiler bunu körükleyip kürtlerin bu olguya sıcak bakmasını sağlıyor helal olsun

ayrıca anlamadığım 1 nokta burda post atanların birçogu ile sohbet ediyoruz sürekli yardım etmişliğim var

yada yardım istemişlikleri ve hepsi kürt olduğunu ve üstüne basa basa sölediğimi biliyorlar peki burda post

atarken bunu düşünmüyorlar mı yada yüzleri kızarmıyor mu ulan herif kürt ya konuşmayalım yada böyle yapmayalım diye

sitede Demodor abimiz var harbi vatanseverdir Holygan vardır koyu mhp'cidir ve ismini yazmadığım birçok abim kardeşim var

hiçbiri sen kürtsün siz böylesiniz demiyor çünkü beni tanıyorlar nasıl olduğumu biliyorlar ve düşünceleri sizden daha samimi

daha doğru en azından bişiler çözülecekse sizin gibi düşünenlerle çözülmeyecek yada bu yazıyı yazan adam gibiler tarafından

çözülmeyecek böyle devam ederse artık pkk eylem yapmayacak tsk pkk ile çatışmayacak bizim aramızda çıkan çatışmaları

kavgaları önlemeye çalışacak pkk birbirimizi yememizi izleyecek ve istediğini elde edecek...

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LJMLJT
    LJMLJT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    helal olsun adam a yada yazan a 4 4 lük bi yazı olmuş.

Angaralıyız Laa....
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atillla
    Atillla's avatar
    Erkek

Bu yazıyı destekleyenlere hemende faşizt kafatascı damgasını yerleştiriyor zaten boyle yapa yapa bu günlere getirildik müslümanız kardeşiz akrabayız beraber savastık cart curt hepsi, güney doğuya bakın kimlere oy attıklarına bakın dtp ama benim gördüğüm artık en azından manisada  milletimiz ayrımcılık yapmaya basladı biz değil ama kürtler kendi ayrımcılık yapıyor sa madem oyle işte boyle dedi.

ve bunlarda gercektir sen türkiye cumhuriyetinde yasıyorsun türkce bilmiyorsun varmı boyle bişey tabi biz o kadar faşizttiz ki millieğitim bakanı kürt olup kürtce konusturuyoruz

Bilgi güctür.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Bazı arkadaşlar faşizm bilmem ne diye yine nutuk atmaya başlamış,ben şahsen Almanyada yaşayıp Almanca bilmeyen Türklerede kızarım gerçi bunlar ayrı durumlar ama yani ben objektif bakıyorum olaya.

Toplam Hit: 21464 Toplam Mesaj: 167