Bitcoin 2,415,75₺ Oldu Artıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek
    sancaks bunu yazdı

715'ten alıp otomatik ödeme 735 girmiştim,şanslıyım ki 735.13 olmuş maximum sonra 680 lere düşmüş..yani kıl payı güzel para kazandırdı :D 0.13 olmasa..705 ten satış olacaktı :D zarar

hocam şu an hala yükseliyor benim meblağ yüksek değil deneme amaçlı giriştim , şu an azda olsa bi kâr var satmakmı daha mantıklı yoksa nasıl olsa yükselecek diyip tutmakmı

le le le sakine
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    SUPERBICO bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı
    SUPERBICO bunu yazdı

Ne isidi hocam 8 sene once isid mi vardi :'D

8 yıl önce bitcoin de yoktu zaten :) hatırladığım kadarıyla 2009 sonu 2010 başı çıktı ortaya bitcoini dünya yaklaşık 4 yıldır tanıyor ilk peaklerini de 2013 sonlarında yapmış bir borsa. tam ışidin ekonomik olarak zirveye geçtiği zamanlar. bu bilgi bana da ait değil aslında daha önce bi çok haber sitesinde de yer aldı yabancı basında. net olarak hiç bir ışidle tanımadığım için bilemem ama çokça ışidin bitcoinle ticaret yaptığı bilgisi mevcut kaynaklarda, bulabilirsin.

Yok dogrudur kullaniyorlardir ben de isidli tanimiyorum ama direkt iside baglamak hatali oluyor bence. Ben 2012de deep web konusu acmisim, ilk btcye bakmaya 2010 sonlarina dogru baslamistim. Cikisi 2008, kullanilmaya baslanmasi 2009. O siralarda altcoinler de yoktu pek ona ragmen asiri dalgalaniyordu, ardindan leakler oldu skandallar oldu ipek yolu gitti geldi o sirada epey costu, 9/11 oldu, balik oldugum icin kronolojik siralayamayacagim ama epeyce sey oldu. Dogrudan isid sebebiyledir denemez, adam japon zaten ki isidden once el kaidedir usamedir o tipler vardi ortada.

Ben isidli olsam ben de oyle ticaret yapardim o ayri konu ama global ekonomiyi isid sirasinda ve isidden once belirleyen daha bolca fanatik, mafya, kacakci var. Isidden 150 yil once de kolombiyadan koko dagitiliyordu dunyaya, hala oyle. 

O yuzden indirgemeye hayir falan filan eyyorlamam bu kadar ((:

sigara değil, balık olan.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sancaks
    sancaks's avatar
    Erkek
    umit bunu yazdı
    sancaks bunu yazdı

715'ten alıp otomatik ödeme 735 girmiştim,şanslıyım ki 735.13 olmuş maximum sonra 680 lere düşmüş..yani kıl payı güzel para kazandırdı :D 0.13 olmasa..705 ten satış olacaktı :D zarar

hocam şu an hala yükseliyor benim meblağ yüksek değil deneme amaçlı giriştim , şu an azda olsa bi kâr var satmakmı daha mantıklı yoksa nasıl olsa yükselecek diyip tutmakmı

dediğim gibi hocam miktara,aldığın kara,alabileceğin zarara göre sen belirle..buna ben cevap veremem..zaten DUMP olcak yada PUMP olcak diyen sallıyordur..bilen olsa zaten 10 gün de köşe olur..

ama ben hergün al-sat yapma taraftarıyım..alıp bekleme değil..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek
    sancaks bunu yazdı
    umit bunu yazdı
    sancaks bunu yazdı

dediğim gibi hocam miktara,aldığın kara,alabileceğin zarara göre sen belirle..buna ben cevap veremem..zaten DUMP olcak yada PUMP olcak diyen sallıyordur..bilen olsa zaten 10 gün de köşe olur..

o zaman da btc türk çok komisyon alıyor hocam karın yarısı komisyona gidiyor 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek

100 liralık aldım şuan 104 liram var. Çılgın yaıtırımcı olarak nickimi değiştirmeyi düşünüyorum

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek
    cemnet bunu yazdı

100 liralık aldım şuan 104 liram var. Çılgın yaıtırımcı olarak nickimi değiştirmeyi düşünüyorum

Paranın dıbına koyucaz başkan :)

le le le sakine
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek
    umit bunu yazdı
    cemnet bunu yazdı

Paranın dıbına koyucaz başkan :)

şuan ada bakıyorum sahibinden az kullanılmış :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sancaks
    sancaks's avatar
    Erkek
    salihgs bunu yazdı
    sancaks bunu yazdı
    umit bunu yazdı
    sancaks bunu yazdı

o zaman da btc türk çok komisyon alıyor hocam karın yarısı komisyona gidiyor 

evet idoğru ama şte miktar yüksek olunca minimum artışlar bile iyi para bırakıyor.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo

Piyasa patlarsa benim başıma kalacak gibi geldi herkes konuya bakıp yatırım yapıyor

Toplam Hit: 24894 Toplam Mesaj: 175
bitcoin