Bitcoin 2,415,75₺ Oldu Artıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KareemSaid
    KareemSaid's avatar
    Erkek

Bir de Ethereum var arkadaşlar bilgisi olan var mı? Geleceği ne olur bitcoin gibi fırlar mı?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

uzun zamandır merak ediyorum bitcoin ama hiç bilgim yok google amcadan araştıyorum. 1000tl atsam mesala ne işime yarar benm hisse filan mı alıyoruz

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Neden bu kadar yükseldi bu kadar kısa zaman da,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek
    KareemSaid bunu yazdı

Bir de Ethereum var arkadaşlar bilgisi olan var mı? Geleceği ne olur bitcoin gibi fırlar mı?

Aynen bende merak icerisindeyim

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek

4 bin bastim su an 112 lira kardayim bakalim ne olacak

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sancaks
    sancaks's avatar
    Erkek

kaçtan aldın ?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek
    sancaks bunu yazdı

kaçtan aldın ?

2187yken 500 basmistim  2313 ken 3500 tl bastim  

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek

Arkadaslar alirken veya satarken orda piyasa ve limit secenekleri var bu secenekleri anlatabilecek hocamız var mi 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sancaks
    sancaks's avatar
    Erkek
    salihgs bunu yazdı
    sancaks bunu yazdı

kaçtan aldın ?

2187yken 500 basmistim  2313 ken 3500 tl bastim  

inanırmısın TL söyleyince pahalımı aldın ucuzmu hiç anlamıyorum..2 yıldır dolar olarak takip ettiğim için (btc-e.com)
    arkadaşlar benden size tavsiye hemen dalmayın biraz takip edin.ben 3 ay boyunca kendime bir excel açıp sanki gerçekten hesabımda para varmış gibi kendimce al sat yaptım.az çok kavrıyorsunuz,gerçekten aslında göründüğü gibi kolay olmadığını hep kazanç getirmeidğini anlıyorsunuz daha doğrusu tecrübe kazanıyorsunuz..bunu deneyin daha sonra bu işe paranızla girin.örneğin bu çinliler bizim uyku saatlerimizde kalkıyorlar ve onlar uyandığında btc de ciddi oynamalar oluyor.biraz inceleyin hemen para yapmayın.bende bir excel dosyası olacak isteyene atayım orda kendiniz paranız varmış gibi günlük değerleri girin bakalım 2 haftada napıyorsunuz.

mesela ben 715$'dan 63 BTC  aldım bugun satış için üst limit koymadım yani (730 gelirse sat gibi) bugun ama 708'e düşerse sat dedim...işleyişim bu şekilde 

ayriyeten telefona bitcoinwisdom  app yükleyin,orada ayarı var siz akşamlarken bile ayarladığınız rakama geldiğinde ötüyor..

edit:73 değil 63 olcak 

sancaks tarafından 16/Haz/16 23:16 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sancaks
    sancaks's avatar
    Erkek

+ birşey daha mantığını anlamanız açısından..

bugun 715ten almışım şu dakika  728 (5 dk önce 722 idi)..satsam 1BTC'den karım 13 USD
    63X13= 819$ kar kesintileri çek 700 kalır örneğin..haaa süper daha ne olsun .sıkıntı işte burda zaten artık elimizde dolar var btc yok. tekrar btc almak için fiyata bakıyorsun sen aldığın zaman bir başlıyor düşmeye işte orayı dengede tutturmak çok önemli..mesela o ay çok kazanmışımdır derim 20 puan insede satmıyacam iner iner baktık ki hala iniyor mecbur satıyorsunuz zarar ediyorsunuz.bu yüzden bütçenize, aylık kazancınıza,kaldırabileceğiniz max. zarara göre mutlaka ama mutlaka otomatik satış girin..yoksa 700 den alıp sabah 400 ten satarsınız  paranız yarı yarıya gider.özetle açgözlülük yapmayın

son bir uyarı daha..uzun zamandır BTC  işindeyim ben böyle hızlı artışı,bu kadar oynak bir BTC görmedim ..şu şekilde;aylarca günde maximum ya 10 puan yada 15 puan iner çıkardı..böyle 2 haftada bir ooo BTC  bugun 20 puan arttı dediğimiz olurdu sanmayin ki her zaman böyle 100 er puan artıyor yada iniyor..hele bazı haftalar sıkışır kalır bir banda (430-470) aralığında haftalarca kaldı hatta alt/sat yapmıyorduk insin yada artsın artık diye şikayette bulunuyor ,bazı forumlarda ki  yok bugun DUMP  olcak yok bugun inecek diye söylentileri okurduk  ..şu son 2 aylık hareketlilik benide çok şaşırtıyor(722$ idi bi baktım 728) gözünüzü kör etmesin aman dikkat dediğim gibi bundan 2-3 ay önce  bütün gün takip et bu kadar artmazdı :D değil 5 dakikada 

yazım şimdi bitti 730 olmuş..çok çılgın 735 görürsem hemen satacam..730 u gören biri hemen satıvermiş 109 btc'yi.hatta tam 730 küsüratsız ya %100 otomatik talimat girmiş.çünkü bende tamrakam yazarım genelde 705.675 olunca sat değilde 705 yazarım direk .belli ki bu böyle yapmış.zaten alış ve satışların çoğu bot 

btc alanlara bakıyorum fiyat son ayların en yükseği olduğu için btc alış az

bugun en az 661-  en fazla 733.98  görmüş.arada ki fark bakarmısınız..(660 den alıp 730 larda satmak  ???? bu işim + tarafı)

bu şekildede olabilirdi şimdi 730 dan aldınız sabah 660 :(

şu ana kadar hep BTC konuştuk.İşte piyasada en fazla BTC al/sat yapılıyor ama başka coin türleride var mesela LTC onda da artış ve azalış oluyor.ama hacmi daha az mesela LTC 'de 1.5 milyon dolar hacim var,BTC de 11 milyon...ben hiç LTC  yapmadım ama aralarında da convert yapan oluyor..mesela elinde ki tüm BTC  ile LTC  alıp o hafta orda takılıp daha sonra satış tekrar BTC alan arkadaşlarım var.az önce yazmıştım ya aylarca çok durgundu BTC diye,bende o aralaR LTC'ye geçecektim geçmedim iyiki de geçmemişim zarar edermişim..

ve daha öncede yazmıştım tekrar yazayım.Diceksiniz ki o kadar parayı siteyemi gömdün cevabım evet,senelerdir takip ederim hiçbir sıkıntı olmadı,piyasanın lideri,her alıştan her satıştan miktara göre komisyon alıyorlar (komisyon oranları sitede yazıyor ve büyük yatırıp 1 ayda belirli miktarda al-sat yapanlar için mesela benim gibi oranlar dahada düşüyor yani benden daha az komisyon alıyorlar),güvenlik konusunda sıkıntı yok 2 kademeli,artı en ufak işlemde yani siteye girseniz bile mail geliyor,ha ama bir gün kapatır giderse ortada BTC kalmaz.ona göre karar verin ona göre davranın.ben 2 yılda koyduğumun 2 mislini aldım.o yüzden şimdi kapansa bana koymaz ama kapanıp kaçacaklarınıda düşünmüyorum.Vakti olan Araştırsın mt.gox olayı

şu an yazarken 727 oldu :D 730 u beyenmedik düşmeye başladı..işte böyle bir şey BTC

sancaks tarafından 17/Haz/16 00:07 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 24846 Toplam Mesaj: 175
bitcoin