Bitcoin 2,415,75₺ Oldu Artıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    C10H15N bunu yazdı
    DadasAdam bunu yazdı

Piyasayı birisi sağlam pumpluyor belli ki büyükbaşlar yine yatırım yapmış, garibanı btcye yönlendiriyorlar, gariban basıyor parayı btcye 1 kâr ederken büyükbaşlar bundan 100 kâr ediyor :D Gariban zengini her zamanki gibi zenginleştiriyor kendisi kazansa da zengin daha çok kazanıyor denge bozulmuyor :D

1 ay önce 100k yatıran şimdi 156k aldı vay anasını be...

Benim anlamadığım bunun kaynağı ne karşılığı ne patlamasin elimizde 

https://blockchain.info/

Dünya üzerindeki btc hareketleri dahil btcye ait tüm kayıtlar tutuluyor. CIA bu siteyi kullanarak çok can yakmıştır :D

Diyelim ki büyük para yatırdınız mesela 50k dolar bastınız şimdi bozudrup 75k dolar alacaksınız.

1- 50k doları hangi siteye güvenip kim aracılığıyla btc alacaksınız ? Öyle bir site/kişi yok. Btcturk falan.. onları geçin lütfen :D

2- Hadi güvenilir kaynak bulup btcleri aldınız diyelim, btcyi bozdururken 75 k doları hangi siteden/kimden alacaksınız ? Üstelik btcyi bozdururken önce btc gönderiliyor karşılığında hıyar alma olasılığı da var.

Ben olsam btc satarken parayı alır btcyi veririm, btc bozduran insanlardan btcyi alır parayı vermem o btcleri yeni müşterilere satarım. Ne biliyorsunuz piyasadaki sitelerin öyle yapmadığını ? Hadi bozdurdun diyelim, parayı elden alamıcaksın banka hesabına gelicek, devlet sana sormucak mı hayırdır bu yüklü para nereden geliyor diye ?

Bu işten sadece büyük başlar kazandı ve kazanmaya da devam ediyor. Kısa yoldan para kazanma/parayı 3-4e katlama diye birşey var ama garibanlar için değil büyükbaşlar için :D Biz bu çarkın dişlileriyiz çarkın kendisi değiliz. O yüzden btc ile real money yapanlar bizim gibi 3ün 5in hesabını yapmaz. 10k para mı amk :D Adamlar milyon dolar basıp pumpluyor parasını 2ye katlayıp geri çekiyor hoooooop btc yine yerlerde bir bakıyoruz 2k tlden 200tlye düşmüş :D

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkyyldrm
    mkyyldrm's avatar
    Erkek

Bu bitcoin'i nereden eldebiliriz yada nasıl başlamalıyız bitcoin kullanmaya, verimadenciliği ile alakalı diyede bliyorum, kullanılan pv nin cpu ve gpu oranına göre bitcoin üretiyor bilgisayar ? Ben başlamak istiyorum bitcoin'e nereden ve nasıl başlamalıyım bilgili Müridler konuya açıklık getirebilirse :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaZu
    ZaZu's avatar
    Erkek
    mkyyldrm bunu yazdı

Bu bitcoin'i nereden eldebiliriz yada nasıl başlamalıyız bitcoin kullanmaya, verimadenciliği ile alakalı diyede bliyorum, kullanılan pv nin cpu ve gpu oranına göre bitcoin üretiyor bilgisayar ? Ben başlamak istiyorum bitcoin'e nereden ve nasıl başlamalıyım bilgili Müridler konuya açıklık getirebilirse :)

elindeki bilgisayarlarla üretemezsin. 

Üretirsin 0,00020 coin = 0.40 TL (günde)

Elektrik faturası 150 Tl (aylık)

Rakamlar sallamadır. Kısacası akı bokunu kurtarmıyor .

Bilmem anlatabildin mi?

www.btcturk.com güvenle alıp satabilirsin.

ZaZu tarafından 13/Haz/16 16:37 tarihinde düzenlenmiştir

ShutterStock Portfolio http://shutterstock.com/g/ozkan26
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balbazar
    balbazar's avatar
    Erkek

şu an bitcoin mantıklı mıdır?

Değilse hangi coinlere yönelmek lazımdır?

Ethereum nasıl mesela?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek

şimdi 1000 tl basıp alayım diyorum. sizce değer mi ?

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sancaks
    sancaks's avatar
    Erkek
    DadasAdam bunu yazdı
    C10H15N bunu yazdı
    DadasAdam bunu yazdı

Piyasayı birisi sağlam pumpluyor belli ki büyükbaşlar yine yatırım yapmış, garibanı btcye yönlendiriyorlar, gariban basıyor parayı btcye 1 kâr ederken büyükbaşlar bundan 100 kâr ediyor :D Gariban zengini her zamanki gibi zenginleştiriyor kendisi kazansa da zengin daha çok kazanıyor denge bozulmuyor :D

Dünya üzerindeki btc hareketleri dahil btcye ait tüm kayıtlar tutuluyor. CIA bu siteyi kullanarak çok can yakmıştır :D

Diyelim ki büyük para yatırdınız mesela 50k dolar bastınız şimdi bozudrup 75k dolar alacaksınız.

1- 50k doları hangi siteye güvenip kim aracılığıyla btc alacaksınız ? Öyle bir site/kişi yok. Btcturk falan.. onları geçin lütfen :D

2- Hadi güvenilir kaynak bulup btcleri aldınız diyelim, btcyi bozdururken 75 k doları hangi siteden/kimden alacaksınız ? Üstelik btcyi bozdururken önce btc gönderiliyor karşılığında hıyar alma olasılığı da var.

Ben olsam btc satarken parayı alır btcyi veririm, btc bozduran insanlardan btcyi alır parayı vermem o btcleri yeni müşterilere satarım. Ne biliyorsunuz piyasadaki sitelerin öyle yapmadığını ? Hadi bozdurdun diyelim, parayı elden alamıcaksın banka hesabına gelicek, devlet sana sormucak mı hayırdır bu yüklü para nereden geliyor diye ?

Bu işten sadece büyük başlar kazandı ve kazanmaya da devam ediyor. Kısa yoldan para kazanma/parayı 3-4e katlama diye birşey var ama garibanlar için değil büyükbaşlar için :D Biz bu çarkın dişlileriyiz çarkın kendisi değiliz. O yüzden btc ile real money yapanlar bizim gibi 3ün 5in hesabını yapmaz. 10k para mı amk :D Adamlar milyon dolar basıp pumpluyor parasını 2ye katlayıp geri çekiyor hoooooop btc yine yerlerde bir bakıyoruz 2k tlden 200tlye düşmüş :D

dostum kısa bir bilgi vereyim btc-e de (30k $) yatırımım var yaklaşık 1 senedir düzenli olarak al sat yapıyorum.hiçbir sıkıntı yaşamadım.para çekme konusunda da sürekli bankaya 30k yı çekip durmuyorum.kendime bir limit belirlemişim ona göre o fiyata geldimi satıyorum yaptığım kar'ı hesabıma çekiyorum ana parayı orada tutuyorum.özellikle bu ay ciddi para kazandım zaten otomatik talimat girmişim.o ay ki kazancıma ,piyasadaki inişe yada çıkış hareketliliğine göre kendimce bir rakam belirleyip o fiyata indimi otomatik satış yapıyor sistem..o yüzden paramın 1 gecede 3 te 1 fiyatına yada yarı fiyatına inme söz konusu olmuyor.gel gelelim herşey böyle pozitif,toz pembe mi hiçmi riski yok ..tabiki var btc-e dükkanı kapatıp giderse kimseye hesap soramazsın..ama piyasanın lideri şu an.ama şunu söleyim son 2 ayda 30k yı 45k yaptım (ben aldığımda btc 447 idi :D ) şu an elimde btc yok.alsam mı almasam mı die takipteyim düşüş ne zaman gelir bilinmez

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek
    sancaks bunu yazdı
    DadasAdam bunu yazdı
    C10H15N bunu yazdı
    DadasAdam bunu yazdı

dostum kısa bir bilgi vereyim btc-e de (30k $) yatırımım var yaklaşık 1 senedir düzenli olarak al sat yapıyorum.hiçbir sıkıntı yaşamadım.para çekme konusunda da sürekli bankaya 30k yı çekip durmuyorum.kendime bir limit belirlemişim ona göre o fiyata geldimi satıyorum yaptığım kar'ı hesabıma çekiyorum ana parayı orada tutuyorum.özellikle bu ay ciddi para kazandım zaten otomatik talimat girmişim.o ay ki kazancıma ,piyasadaki inişe yada çıkış hareketliliğine göre kendimce bir rakam belirleyip o fiyata indimi otomatik satış yapıyor sistem..o yüzden paramın 1 gecede 3 te 1 fiyatına yada yarı fiyatına inme söz konusu olmuyor.gel gelelim herşey böyle pozitif,toz pembe mi hiçmi riski yok ..tabiki var btc-e dükkanı kapatıp giderse kimseye hesap soramazsın..ama piyasanın lideri şu an.ama şunu söleyim son 2 ayda 30k yı 45k yaptım (ben aldığımda btc 447 idi :D ) şu an elimde btc yok.alsam mı almasam mı die takipteyim düşüş ne zaman gelir bilinmez

hocam anlik al sat yapabiliyormuyuz? yoksa paranin hesaba gecmesi icin belirli bi sure varmi?

delimiyim ben?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sancaks
    sancaks's avatar
    Erkek

btc-e de hacim çok fazla hemen al-sat yapabiliyorsun.mantık zaten belli sen dielimki 50 btc sat derken biri almak istiyor senin sattığını alıyor.o yüzden hemen satış gerçekleşiyor..ben 80-90 btc aralığını hemen satabiliyorum.btcturk'te hacim çok düşük o yüzden orayı tercih etmiyorum yoksa güven açısından türk firması çok daha mantıklı..ama adamlar zaten her al -sattan komisyon aldıkları için altın yumurtlayan tavuğu kesmezler diye düşünüyorum.otomatik al-sat özelliğide inanılmaz işe yarıyor.ben heveslendirmeyim negatif yanları yokmu var tabii..bana sorarsanız bende işleyiş şu şekilde uzun vadede yatırım yapmıyorum çünkü her zaman bu şekilde düşünmeyin  mesela işte 400 dolardan 10 btc aldım bekleteyim 2 ay sonra 600 dolar olur..200 dolar kar yaparım btc başından ..hayır aldığınız 250 dolara düşerse ??

o yüzden ben 1-2 günde bir al sat yapıyorum elimdeki miktar biraz yüksek olduğu için 6-7 puanlık bir artış bile  bana iyi kazandırıyor..zaten aldığım fiyatın max. 8 puan aşağısını yazıp düştüğü zaman otomatik satıyorum..ay içerisinde 15-16 kere al*sat yapıyorum minimum ortalamam..10 tanesinde kesinlikle kar ediyorum karın limiiti yok bazen 20-30 puan bazen bu ay olduğu gibi 200 puan  ama 5-6 tanesinde  düşüşe denk geliyorum güzel yanı limiti var ayarlamışım 7*8 puan maximum... 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    T3SL4
    T3SL4's avatar
    Erkek

Bitcoin işine girilir elektronik para birimi ölmez.

Stay hungary Stay foolish
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balbazar
    balbazar's avatar
    Erkek
    T3SL4 bunu yazdı

Bitcoin işine girilir elektronik para birimi ölmez.

Neden hocam?

Her arkadaş bir fikir belirtiyor ancak arka plandaki bilgiyi öğrenmek istiyoruz biz:D

Doğru bir analizini yazıp bilgi saçacak mürid/müride var mıdır acaba? :D

Toplam Hit: 24848 Toplam Mesaj: 175
bitcoin