Bitcoin 2,415,75₺ Oldu Artıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

bilal'e anlatır gibi anlatacak biri yok mu şu bitcoin i?

döküman, video vs?

80-90k civarı yatırım yapmayı düşünüyorum.

goo.gl/qBNZmW
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek

btctürkte belli bir fiyata düştüğünde veya yükseldiğinde otomatik alım veya otomatik satım yapma işlemini nasıl yapıyoruz arkadaşlar şimdi aldığım fiyata düşerse otomatik satsın istiyorum

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkeles84
    mkeles84's avatar
    Erkek

şu sayfada stop loss türevi emirlerin nasıl verileceği anlatılmış, yeterli bilgi ve örnek var sanki.

https://medium.com/@BTCTurk/stop-emirler-164237d6dd5e#.80n3u72zr

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slmarlq
    slmarlq's avatar
    Erkek

boşa harcayacak 5k param var bu işe girilebilir mi

Bu zamanda en çok azraile güveneceksin.En azından niyeti belli...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sancaks
    sancaks's avatar
    Erkek

ewet arkadaşlar saat şu an gece 4 e gelior..bitcoin 740 ıgördü..ben otomatik ödeme talimatı girmiştim yazmıştım hatta  735 te şimdi baktım satılmış...böylece 715 ten alıp 735 e satmış oldum 63 BTC'yi..ve şu an 721 lerde..yani otomatik girmesen bu karı elde edemezdim.. ve riske girip hemen şimdi 721 den tekrar satın aldım (talimatlarım =708 görürsen sat,735 görürsen sat) ben yatıyorum bakalım uyandığımda ne görcem :D

sancaks tarafından 17/Haz/16 03:29 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    sancaks bunu yazdı

ewet arkadaşlar saat şu an gece 4 e gelior..bitcoin 740 ıgördü..ben otomatik ödeme talimatı girmiştim yazmıştım hatta  735 te şimdi baktım satılmış...böylece 715 ten alıp 735 e satmış oldum 63 BTC'yi..ve şu an 721 lerde..yani otomatik girmesen bu karı elde edemezdim.. ve riske girip hemen şimdi 721 den tekrar satın aldım (talimatlarım =708 görürsen sat,735 görürsen sat) ben yatıyorum bakalım uyandığımda ne görcem :D

hocam sistemi anlatmaya niyetin yok mu acaba?

goo.gl/qBNZmW
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sancaks
    sancaks's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    sancaks bunu yazdı

sistemi anlatacağımı söylemedim ki. ama al/sat konusuna gelince ,nasıl para kazanılır kısmına gelince 2 sayfadır ben ne anlatıyorum hocam.bitcoin nedir,nedir bu sanal para ,nasıl kazılır yada  başlangıç düzeyinde kafandaki soru işaretleri için en azından mantığını anlaman için  https://www.youtube.com/watch?v=F7GRmks2FdI  bunu incele.videodaki arkadaş Alp,türkiyede BTC denince akla gelen ilk adam,zaten kendisi daha sonra btctürk'te işe alınmıştır

sancaks tarafından 17/Haz/16 04:18 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

Beyler şöyle 1000 lira atsam bişeyler gelirmi

le le le sakine
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

10 bin var kenarda nasıl yapışdığını söyleyen olursa hemen atayım :/

İmzalar Kaldırılsın!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    sancaks bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    sancaks bunu yazdı

sistemi anlatacağımı söylemedim ki. ama al/sat konusuna gelince ,nasıl para kazanılır kısmına gelince 2 sayfadır ben ne anlatıyorum hocam.bitcoin nedir,nedir bu sanal para ,nasıl kazılır yada  başlangıç düzeyinde kafandaki soru işaretleri için en azından mantığını anlaman için  https://www.youtube.com/watch?v=F7GRmks2FdI  bunu incele.videodaki arkadaş Alp,türkiyede BTC denince akla gelen ilk adam,zaten kendisi daha sonra btctürk'te işe alınmıştır

hocam nasıl para kazanılır, ne zaman alınır ne zaman satılırı sormuyorum.

sistem ne şekilde.

mesela ben enpara hesabında döviz hesabı açtırdım, telefondaki uygulamadan 5 saniye içinde döviz alıp satabiliyorum.

btc de olay nası oluyor onu sormuştum sadece.

çünkü anladığım kadarıyla önce bi yerlere para yatırmak sonra o parayı çevirmek vs gerekiyormuş.

goo.gl/qBNZmW
Toplam Hit: 24872 Toplam Mesaj: 175
bitcoin