folder Tahribat.com Forumları
linefolder Kriptoparalar & Blockchain
linefolder Bitcoin Ve Altcoinler Hakkında Fikir, Tavsiye, Soru [ANA KONU]

Bitcoin Ve Altcoinler Hakkında Fikir, Tavsiye, Soru [ANA KONU]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    ByTechno bunu yazdı

btc 300$ dı inanmadım..600$ oldu inanmadım.. 900$ oldu inandım :D pahalı die almadım.. geri 500-600$ arasına düştü bu sefer aldım

şimdi aynı üzüntüyü yaşamamak adına XRP aldım 1K adet.. fazla değil 100$ olsun satayım :D

Not: geçen aralık ayında 2K doları geçeceği yazıyordu BTC haberlerinde ama tarih olarak 2017 yılı sonu öngörülüyordu.. anasını satayım 5. aydayız patladı gitti

3-4K arası XRP de ben aldım hocam aynı üzüntüyü yaşamamak için :)

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    makets
    makets's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı
    ByTechno bunu yazdı

btc 300$ dı inanmadım..600$ oldu inanmadım.. 900$ oldu inandım :D pahalı die almadım.. geri 500-600$ arasına düştü bu sefer aldım

şimdi aynı üzüntüyü yaşamamak adına XRP aldım 1K adet.. fazla değil 100$ olsun satayım :D

Not: geçen aralık ayında 2K doları geçeceği yazıyordu BTC haberlerinde ama tarih olarak 2017 yılı sonu öngörülüyordu.. anasını satayım 5. aydayız patladı gitti

XRP yi güvenli olrak nerden alabiliriz hocam

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    makets bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı
    ByTechno bunu yazdı

Poloniex hocam, 3-5 dakika sürmüyor işlemler. 

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sir
    sir's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı
    makets bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı
    ByTechno bunu yazdı

Poloniex hocam, 3-5 dakika sürmüyor işlemler. 

Hocam özele gelip şu poloniex ekranını anlatır mısın ?

Aman, kendini asmış yüz kiloluk bir zenci, Üstelik gece inmiş, ses gelmiyor kümesten; Ben olsam utanırım, bu ne biçim öğrenci? Hem dersini bilmiyor, hem de şişman herkesten. İyi nişan alırdı kendini asan zenci, Bira içmez ağlardı, babası değirmenci, Sizden iyi olmasın, boşanmada birinci... Çok canım sıkılıyor, kuş vuralım istersen.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

btc alıp aktarmak gerekiyor sanırım

le le le sakine
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByTechno
    ByTechno's avatar
    Erkek

XRP ve STR için poloniex kullanıyorum bende.. öncelikle oraya bakiye aktarman lazım.. BTC ETH LTC veya oradaki listede olan herhangi bir coinden transfer yapman gerek.. daha sonrada coinler arası al/sat yaparak (dönüşüm) XRP alabilirsin hocam. 

not: yatırım tavsiyesi değil söylediklerim 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    bilenyok bunu yazdı
    salihgs bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı

Buna ne oldu acaba . 1620$ =5700 tl civarı 

vay anam vay vay vay

Bitfinex bankalarla yasadigi sorundan dolayi para gonderemiyor kullanicilarina dolayisiyla bitfinexte parasi olanlar bu parayla bitcoin alip parayi borsadan cikariyor. Hal boyle olunca da fiyat yukseliyor. Tabi japonyanin btcyi para birimi olarak kabul etmesi blockchain teknolojisinin yaygınlaşması gibi etkenler de var. Ancak sunu unutmamak gerekir ki bitfinex bu sorunu cozemez de kapanirsa 2013teki mtgox olayindan sonraki dususun bir benzeri yaşanır. 

Sorun cozulmezse ve patlarsa sirf finex degil poloniex gibi usdt kullanan tum exchangeler patlar ki bu piyasanin yarisidan fazla cini saymazsak. Olacaklari hayal bile edemiyorum, mtgox olayi devede kulak kalir..

tether ile bitfinex ayni firma. Tether usd yani usdt normal sartlarda adi ustunde 1 usd = 1 usdt olmali ancak su an 0.94 seviyelerinde. Bu nedenledir ki finex ve poloda fiyatlar normalden yuksek. 

Kisaca sorun bitfinexte degil, diger projesi olan tetherde.

Ben kesin cozulur diye dusunuyorum ama bu ne kadar surede olr mechul. Bitfinex paralari bi donem daha isletip ne zaman doyuma ulasirsa o zaman olur :)

çözülmüş mü ?

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mirza Efe
    _Dert_
    _Dert_'s avatar
    Erkek

1.200$  iken bozdurdum simdi 1.900$ olmus. Sans yok bende. 35$ vardi simdi bozdursaydim 50$ yapardim :) 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Abi bu nasıl bişey ya  gün içi aralığına bak 

Bu arada 2000 hayırlı olsun

Gün Aralığı1.962,22 - 2.000

Minimalist Değilim Tembelim
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    satrekarte
    satrekarte's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

türkiyede forex kapanmasaydı dolar satarak iyi para kaldırırdım  treni kaçırdık :)

havada durdum,şahitlerim var
Toplam Hit: 153833 Toplam Mesaj: 320
bitcoin btc yükseliş