folder Tahribat.com Forumları
linefolder Kriptoparalar & Blockchain
linefolder Bitcoin Ve Altcoinler Hakkında Fikir, Tavsiye, Soru [ANA KONU]

Bitcoin Ve Altcoinler Hakkında Fikir, Tavsiye, Soru [ANA KONU]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

bu fiyatlar niye böyle olduki bi anda? Yükselirmi acaba

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pisibaliqi
    Pisibaliqi's avatar
    Erkek

BTC harici neredeyse tüm altcoinler patlamada değer kazanan coin hemen hemen hiç yok,

BTC düşmesine rağmen btc karşısında çoğu %30 erimiş :D

Fiat Justica Et Ruat Caelum...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek
    Pisibaliqi bunu yazdı

BTC harici neredeyse tüm altcoinler patlamada değer kazanan coin hemen hemen hiç yok,

500 tl yatırmıştım. 8351 de çıkar umuduyla bi 500daha yatırdım 8300'e düştü. Mk şu btc'ye girdiğim günden beri eridi piyasada. Ne cenabet şansıymış. Bari çıkayımda geriye kalan milyonlarca insanin yüzü gülsün

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    override
    override's avatar
    Erkek

cin indirdi diyolar $3000 bekleyesine gectik :d

g͇̫͛͆̾ͫ̑͆l͖͉̗̩̳̟̍ͫͥͨ
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pisibaliqi
    Pisibaliqi's avatar
    Erkek
    HanDSomE bunu yazdı
    Pisibaliqi bunu yazdı

500 tl yatırmıştım. 8351 de çıkar umuduyla bi 500daha yatırdım 8300'e düştü. Mk şu btc'ye girdiğim günden beri eridi piyasada. Ne cenabet şansıymış. Bari çıkayımda geriye kalan milyonlarca insanin yüzü gülsün

Çıkma bırak düşsün artmaktan başka şansı yok BTC nin uzun vadede kazandırır şimdiye kadar 40 kere aynısı oldu herhalde bu seferde aynısı olur ve yine yükselir.

Coin borsasına salladınmı yatırımını unutacaksın o yıllandıkça değerlenecek öyle arttı indi muhabbetine moral bozma daha öncede oldu kaç kez sonunda yine zıpladı.

Sonuç olarak 21M üretilecek birşey 10 milyar insana yetmeyecektir. Geleceğin sistemide bu gibi görünüyor artış kaçınılmaz. Yine de karar senin

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek
    Pisibaliqi bunu yazdı
    HanDSomE bunu yazdı
    Pisibaliqi bunu yazdı

Çıkma bırak düşsün artmaktan başka şansı yok BTC nin uzun vadede kazandırır şimdiye kadar 40 kere aynısı oldu herhalde bu seferde aynısı olur ve yine yükselir.

Coin borsasına salladınmı yatırımını unutacaksın o yıllandıkça değerlenecek öyle arttı indi muhabbetine moral bozma daha öncede oldu kaç kez sonunda yine zıpladı.

Sonuç olarak 21M üretilecek birşey 10 milyar insana yetmeyecektir. Geleceğin sistemide bu gibi görünüyor artış kaçınılmaz. Yine de karar senin

hocam haklısın fikirler için sağolasın. altcoinlerde canlanmaya başladı şu anda. belki gene birileri vurgun yapıyordur :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pisibaliqi
    Pisibaliqi's avatar
    Erkek
    HanDSomE bunu yazdı
    Pisibaliqi bunu yazdı
    HanDSomE bunu yazdı
    Pisibaliqi bunu yazdı

hocam haklısın fikirler için sağolasın. altcoinlerde canlanmaya başladı şu anda. belki gene birileri vurgun yapıyordur :D

Beni tokatladı ibneler :D

doge digibyte stellar alayı %30 eridi 200 tane coinden bende bunlara yatırmıştım :D 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

Ripple şu an 0.19$ seviyesinde. Keza diğer altcoinler de öyle düşük. Eğer bir şeyler kazanmak isteyen varsa ripple alıp hafta içi bozdurabilir, 0.30 dolardan satabilir. Çünkü ripple bankalar ile işlem gören, banka çalışma saatlerinde yükselişte olan bir coin. 

Diğer alt coinlerden de doge, bcn de şu an düşüşte. Doge 0.00000094'ten alınıp 0.00000120'den tekrar satılabilir. Bcn ise 0.00000110 civarında alınıp yine 0.00000135-140 civarında satılabilir. Bu işlemleri bu fiyatlardan defalarca yaptım. Hani kaçırıyorum diyen bir kesim var ya o yüzden söylüyorum. Belki değerlendirmek isteyen çıkar. 2100 usd öyle yatıyor benim. 

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

ya hocalar cahiliyetimi hoşgöründe şu exchange ve alım satımı nasıl yapıyorsunuz. Kimse sorsam 2 link veriyor. Oraya üye oldum ama nasıl eth hesabı açıcam. Nasıl para göndericem. Anlayamadım bir türlü. Paribuda btc hesabım var. Benzersiz ID'mde var. ordan poloniex'e btc transfer yapabilir miyim? Yoksa kredi kartıyla oradan sıfırdan btc satın alıp kendi içinde çeviri yapıp. daha sonra kazandığımı nasıl alırım?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mirza Efe
    _Dert_
    _Dert_'s avatar
    Erkek

Arkadaslar benim para btc-e sitesinde duruyor. Siz hangi sitelerden alisveris yapiyorsunuz? 

Artik bu ise onem vermek istiyorum :) 

Toplam Hit: 154218 Toplam Mesaj: 320
bitcoin btc yükseliş