folder Tahribat.com Forumları
linefolder Kriptoparalar & Blockchain
linefolder Bitcoin Ve Altcoinler Hakkında Fikir, Tavsiye, Soru [ANA KONU]

Bitcoin Ve Altcoinler Hakkında Fikir, Tavsiye, Soru [ANA KONU]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    Zande bunu yazdı
    TheColtfire bunu yazdı

Asil ana para bitcoins madenciliginde yatiyor.Bu borsa al sat isi cok riskli gorunuyor..Ama 1 ay öncesini analiz edip herkez bir miktar yatirip yuklenirse guzel paralarda kazanilmaz degil.Kolay gelsin..

Hocam, borsayı kısa vade olarak düşünürsen (5-10 gün); evet risk taşıyabiliyor. İşim gücüm pek yok, masabaşından takip edebilirim dersen; saatlik olarak bile %3-5 kazanabilirsin. Yada analiz yapabiliyorsan gene iyi getirisi var. Sağlam analiz yapan adamları takip edersen, gene kazanırsın.

Örneğin 8 Kasım'da; http://www.tahribat.com/forum/bitcoin-ve-altcoinler-hakkinda-deneyimlerim-229602/30 burada yazmıştım. Ripple için 0.215 alis seviyesi; 0.26 satis der. O gün aldım. Dün ise Ripple 0,283 seviyesine çıktı. Ben 0,217'den almıştım. Aldığım gibi de 0,255'e satış emri verdim. Allah bereket versin. 8 gün bekledim ama %17 civarında kazandırdı. Sattıktan sonra da gene analizlerden takip ettiğim LTC'yi alıp, otomatik satış talimatına bıraktım. Oradan da yaklaşık 10-12 saatte %5 kazandırmış.

Özetle, yatıracağınız paraya; kısa vadede acil ihtiyacınız yoksa, kazandırıyor. Yok yatıracağınız para, heran ihtiyacınız olabilecek seviyede ise, zarar etme olasılığınız daha yüksek.

ayrıca anlık dalgaları yakalayabilirseniz 5 dakika içinde %50 lere yakın kazanabilirsiniz.

mesela bch ile 10 dakikada %5 kazanmıştım tek al-sat ile.

ancak keşke gece tüm parayı bch a gömseydim diyorum.

0,200 - 0,250 aralığında al-sat yaparken, sabah 0,5 leri görmüş.

goo.gl/qBNZmW
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zande
    Zande's avatar
    Erkek

Evet, analizcimizden taze haber:

ETC'yi takip edin; 17.65'i geçerse alım yapın der. %10 üstüne de; 19.30 - 19.45'e satış emri vermek mantıklı. Beklemek isteyenler 21 seviyelerine kadar bekleyebilirler. Ben bu seviyeden alış emri verdim, alırsam da; 19.5'dan satarım.

https://www.tradingview.com/chart/ETCUSDT/kEjeRAqD-Ethereum-Classic-Entry-Level/?utm_source=notification_email&utm_medium=email&utm_campaign=notification_publish

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek
    Zande bunu yazdı

ETC'yi takip edin; 17.65'i geçerse alım yapın der. %10 üstüne de; 19.30 - 19.45'e satış emri vermek mantıklı. Beklemek isteyenler 21 seviyelerine kadar bekleyebilirler. Ben bu seviyeden alış emri verdim, alırsam da; 19.5'dan satarım.

https://www.tradingview.com/chart/ETCUSDT/kEjeRAqD-Ethereum-Classic-Entry-Level/?utm_source=notification_email&utm_medium=email&utm_campaign=notification_publish

Nereden al / sat yapıyorsunuz, otomatik olarak falan ?

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ste1n
    ste1n's avatar
    Erkek
    Zande bunu yazdı

IOTA için herhangi bir analiz var mı hocam?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zande
    Zande's avatar
    Erkek

@Cuneyd; para kazanmak icin.

@ste1n; hocam henuz kendim analiz yapamiyorum. Yaptiklarim da tutmuyor. Ogrenene kadar bu arkadasi takip edecegim. Dolayisi ile sordugun ile ilgili en ufak bir tahminim yok...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek
    Zande bunu yazdı

@Cuneyd; para kazanmak icin.

@ste1n; hocam henuz kendim analiz yapamiyorum. Yaptiklarim da tutmuyor. Ogrenene kadar bu arkadasi takip edecegim. Dolayisi ile sordugun ile ilgili en ufak bir tahminim yok...

Neden yapıyorsun demedim hocam :)

Nereden yapıyorsun dedim :) hangi sitede otomatik al sat yapıyorsun yani

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zande
    Zande's avatar
    Erkek

Hocam kusura bakma. Kafam güzeldi, nerdeni neden olarak okumuşum. Poloniex üzerinden işlem yapıyorum.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Bu kadar ileri görüşlü olup zamanın da bitcoin almamak, :)

Robinson_Crusoe tarafından 12/Ara/17 20:28 tarihinde düzenlenmiştir

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zande
    Zande's avatar
    Erkek

2 gündür parayı neden LTC değil de XRP'ye yatırdım diye hayıflanıyordum... Allahtan ripple'da hareketlendi :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exchanger
    exchanger's avatar
    Erkek

binance'da BTC 16500 dolar civarındayken coinmarketcap'de 17500 dolaylarında. Normalde bu kadar fark olmuyordu. Sebebini bilen var mı ?

"Dünyanın bütün kötülüklerine baş kaldır. Bazen senin iyiliğin başkasının kötülüğüne de olabilir. Kendi iyiliğine de baş kaldır..." Y.Kemal
Toplam Hit: 154361 Toplam Mesaj: 320
bitcoin btc yükseliş