folder Tahribat.com Forumları
linefolder Kriptoparalar & Blockchain
linefolder Bitcoin Ve Altcoinler Hakkında Fikir, Tavsiye, Soru [ANA KONU]

Bitcoin Ve Altcoinler Hakkında Fikir, Tavsiye, Soru [ANA KONU]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    husnuweb bunu yazdı
    oliWeR bunu yazdı

Uzun zamandır adını duyuyorum deepweb de saçma sapan işlerde kullanılıyordu yada ben öyle hatırlıyorum. O zaman açığa çıkmamak için kullanılıyordu. Şimdi iyice borsa gibi olmuş daha çok olmayan birşeyi varmış gibi insanlara satıyorlar. Kimsede elle tutulur gözle görülür birşey yok. Resmi kayıt yok bitcoin alıyorsunuz bu ürünü satan yada üretenler bu bitcoin e karşılık ne tutuluyor  elde.  Yani normalde para para basmak için bi karşılığının olması gerekmiyormuydu bu bitcoinin karşılığı ne? Yada ben herşeyi baştan sona yanlış mı anlamışım? 

kardeş şu an dünya üzerinde kayıtlı olan bütün paranın sadece %7si nakit kağıt para olarak bulunuyor.

para ne zaman elle tutulur bir şey oldu ki?

sen paranı bankada tutuğun zaman olmayan şeyin bir de vergisini ödüyorsun. bitcoin'de tutmak çok daha mantıklı.

:D headshot 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

balon patladı. yeniden şişirmeye çalışıyolar.

goo.gl/qBNZmW
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pisibaliqi
    Pisibaliqi's avatar
    Erkek

Btc bölünecek diyorlar Btc core ve Btc unlimited diye bölünürse zki tutabilir dikkatli olun Btc yi değerli kılan etkenlerden 21 M limiti kalkarsa hızla düşebilir veya Btc core btc nin yerini alıp, Btc unlimited altcoin olarakta kullanılabilir.

Bekleyen işlemlerden falan bunun bu şekilde gitmeyeceği aşikar ya segwit falan kasacaklar veya bölerek patlatacaklar. Bölünürse bence kesinlikle değerinde büyük dalgalanmalar göreceğiz segwit olursa litecoin gibi muhtemelen katlar

Fiat Justica Et Ruat Caelum...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

DGByi sağlam nerden alabilirim?

Her gördükçe şu konuyu içime oturuyor mk :D

btc 15 20 dolarken almadım. gittim borsaya girdiydim.

şimdiye trilyoner değil kattrilyonerdim vay mk.

DGB çok uygun şu an geleceği varsa bi 3 4 k atayım diyorum.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pisibaliqi
    Pisibaliqi's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

https://bitit.io/digital

buradan 25 euroluk btc alabilirsin kimliksiz olarak aldığın btc yi btc cüzdanına, btc cüzdandanda poloniexe at

https://poloniex.com/exchange#btc_dgb

buradan btc lerinle dgb alabilirsin aldığın dgb yide yine dgb cüzdana çekebilir veya poloniexte borsada bırakabilirsin

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    Pisibaliqi bunu yazdı
    joe_black bunu yazdı

buradan 25 euroluk btc alabilirsin kimliksiz olarak aldığın btc yi btc cüzdanına, btc cüzdandanda poloniexe at

buradan btc lerinle dgb alabilirsin aldığın dgb yide yine dgb cüzdana çekebilir veya poloniexte borsada bırakabilirsin

eyw hocam. hafta sonu bi araştırıp dalayım. en fazla biraz zarar ederiz. :) 

zengin olursam hatırlat bana hocam kendini :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pisibaliqi
    Pisibaliqi's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı
    Pisibaliqi bunu yazdı
    joe_black bunu yazdı

eyw hocam. hafta sonu bi araştırıp dalayım. en fazla biraz zarar ederiz. :) 

zengin olursam hatırlat bana hocam kendini :D

:D Keşke umarım olursun bence çok yüklü girme hepsinden 100er 1000 er at kenara dursun

https://www.coingecko.com/en

Buradan popüler coinleri görebilirsin işlem hacmi falan alayı yazar ancak bence yinede çok güvenme çoğu şişirebiliyor değerleri al sat ile, Coinleri takip et hani gelişmelerini falan sürekli takip edersen ne zaman artar ne zaman patlar tahmin edebilirsin.

Göreceğin coinlerin çoğu çöptür onu da bil, Yükselebileceğini düşündüğün coinlerden 100er 1000 er at 5 sene sonra açılmak üzere dursun 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

0.23'lerden 0.25'lerden sürekli alıp alıp 0.32-33'lerden satarak parayı katlıyorum. Bu kadar oynak olduğu için buradan Ripple'a teşekkür ediyorum. 

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı

0.23'lerden 0.25'lerden sürekli alıp alıp 0.32-33'lerden satarak parayı katlıyorum. Bu kadar oynak olduğu için buradan Ripple'a teşekkür ediyorum. 

hocam dengeyi nasıl sağlıyorsun? 

yani xrp yi btc karşılığnda alıyorsun baktın xrp yükseldi satıp btc mi alıyorsun? bu durumda btc de yükselmiş olursa yüksekten almış olacaksın kar ın düşecek belki de zarar edeceksin? Doğru mu düşünüyorum. 

Ben ripple ları aldım koydum kenara. fazla bişey yok ama al sat yapmak istiyorum. atıyorum 0.2 iken aldığım ripple ı 0.3 olduğunda hangi cryptocurrency e çevirsem ve daha sonra tekrar ripple düştüğünde o çevirdiğim cc ile alsam soru işaretlerim var..

Sen nasıl bir yol izliyorsun?

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piradomim
    piradomim's avatar
    Erkek
    rappermcs bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı

hocam dengeyi nasıl sağlıyorsun? 

yani xrp yi btc karşılığnda alıyorsun baktın xrp yükseldi satıp btc mi alıyorsun? bu durumda btc de yükselmiş olursa yüksekten almış olacaksın kar ın düşecek belki de zarar edeceksin? Doğru mu düşünüyorum. 

Ben ripple ları aldım koydum kenara. fazla bişey yok ama al sat yapmak istiyorum. atıyorum 0.2 iken aldığım ripple ı 0.3 olduğunda hangi cryptocurrency e çevirsem ve daha sonra tekrar ripple düştüğünde o çevirdiğim cc ile alsam soru işaretlerim var..

Sen nasıl bir yol izliyorsun?

Evet ağzımızı açtık @heza ile bizde bunun cevabını bekliyoruz :)

Toplam Hit: 154227 Toplam Mesaj: 320
bitcoin btc yükseliş