folder Tahribat.com Forumları
linefolder Kriptoparalar & Blockchain
linefolder Bitwhite Airdrop - Mining [ Fiyat 0,06$ - Kaçırdım Diye Düşünen Üzülmesin ]

Bitwhite Airdrop - Mining [ Fiyat 0,06$ - Kaçırdım Diye Düşünen Üzülmesin ]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    Mr_Dark bunu yazdı

Kendime not: Bu coin tarihe gecicek.

Bir cacık olmaz hocam en fazla göreceği bence 1 dolar falan benim tahminimce ama bakalım...

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Mr_Dark bunu yazdı

Kendime not: Bu coin tarihe gecicek.

çok büyük hemde :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek

Mining gpu mu cpu mu? Bir de download linki calismiyor sanki baska bi yere atabilir misiniz?

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Hocam Windows mining için anlatımın 2. satırındaki link çalışmıyor. Siteden manual alayım dedim, o da sadece linux veriyor..

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    NaZi_ bunu yazdı

Hocam Windows mining için anlatımın 2. satırındaki link çalışmıyor. Siteden manual alayım dedim, o da sadece linux veriyor..

@Nmc yandex'e yükledim, oradan indirebilirsiniz.

https://yadi.sk/d/FqZ5Vx6y3QqDmB

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meliksah
    Meliksah's avatar
    Erkek

bin\node.exe windows tarafından bulunamıyor diyor. yönetici olarak çalıştırınca. yönetici olarak çalıştırmazsam da açılıp kapanması bir oluyor.

aa iyi olmuş lan. güncelleme yapayım imzaya bi ara :W
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    Meliksah bunu yazdı

bin\node.exe windows tarafından bulunamıyor diyor. yönetici olarak çalıştırınca. yönetici olarak çalıştırmazsam da açılıp kapanması bir oluyor.

pm attım

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek

Hocam bunun miner oldugundan emin misin? Nodejs ile yazilmis gpuyu gectim islemciyi bile zorlamiyor. Butun blockchaini indirdi bekledim ama ona ragmen baslamadi mining sanirim cozemedim olayi. Solo mining mi yapacak?

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    NmC bunu yazdı

Hocam bunun miner oldugundan emin misin? Nodejs ile yazilmis gpuyu gectim islemciyi bile zorlamiyor. Butun blockchaini indirdi bekledim ama ona ragmen baslamadi mining sanirim cozemedim olayi. Solo mining mi yapacak?

henüz blok oluşturuluyor. önceki sayfalarda mürit açıklamıştı. 465000'e kadar bloklar oluşacak sonrasında kazmaya kazanmaya başlayacağız. şu na yaptığınız işlem blok oluşturmak. sistem gpu ya da cpu ile yapılmıyormuş biraz farklı imiş (?) ben de tam hakim değilim bu sisteme. Dpos mining diye aratırsanız ingilizce tarama yapabilirsiniz.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo
    KotomineKirei bunu yazdı
    NmC bunu yazdı

henüz blok oluşturuluyor. önceki sayfalarda mürit açıklamıştı. 465000'e kadar bloklar oluşacak sonrasında kazmaya kazanmaya başlayacağız. şu na yaptığınız işlem blok oluşturmak. sistem gpu ya da cpu ile yapılmıyormuş biraz farklı imiş (?) ben de tam hakim değilim bu sisteme. Dpos mining diye aratırsanız ingilizce tarama yapabilirsiniz.

cok ilginc bir sekilde suana kadar ki yaptiğimiz işlemler de blockchain ile iligili bir işlem değil. Bakiyorum normal bir server ip adresinden direk indiriyor.

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.