folder Tahribat.com Forumları
linefolder Kriptoparalar & Blockchain
linefolder Bitwhite Airdrop - Mining [ Fiyat 0,06$ - Kaçırdım Diye Düşünen Üzülmesin ]

Bitwhite Airdrop - Mining [ Fiyat 0,06$ - Kaçırdım Diye Düşünen Üzülmesin ]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı

koto milyarder olunca yapcaan?? 

😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁

şu an tek düşüncem tatile gidebilmek 😊

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı

@Kotominekirei Hocam bende bir Laptop daha var, onunla mining yapsam günlük ne kazandırır acaba? yaklaşık olarak ne tahmin edersin?

2Gb Ekran kartı var, 2GB Ram var ve işlemcisi Celeron... çift çekirdek.

Bu btw mining edilmiyor. Edebilmeniz için ise 465.000 bloğun tamamlanması ve delege seçimlerinde ilk 100 içinde olmanız gerek. Başka coin  için ise bilgisayarı yorduğuna bile değmez 

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kofcu
    kofcu's avatar
    Erkek

Delege seçimi için btw ödüyor muyuz? (Seçmek için) ben baya baya mining yapacağım diyen var mı aramızda? 

kofcu tarafından 01/Şub/18 10:07 tarihinde düzenlenmiştir

ben de sevgiden yanayım...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    kofcu bunu yazdı

Delege seçimi için btw ödüyor muyuz? (Seçmek için)

evet hocam, 0,1 btw kesiliyor. 1 kişiyi de oylasan aynı anda 30 kişiyi de seçsen 0,1 btw kesiliyor. Bu arada oyunu bekliyorum :) kotominekirei olarak listedeyim 7. sayfa

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek

http://www.webtekno.com/yeni-kripto-para-bitcoin-white-h40252.html

qoqo tarafından 01/Şub/18 11:13 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı
    kofcu bunu yazdı

evet hocam, 0,1 btw kesiliyor. 1 kişiyi de oylasan aynı anda 30 kişiyi de seçsen 0,1 btw kesiliyor. Bu arada oyunu bekliyorum :) kotominekirei olarak listedeyim 7. sayfa

merak ettiğim 1. delegeye oy versem tanımadığım halde kazım yapabilirmiyim 

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    furkiak bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı
    kofcu bunu yazdı

şu an ilk 100 hesap dev ekibin hesapları. onlar çıkınca sonraki 100 kişi liste başı olacak. oy verdiğin adamın seçilmesi demek senin kazım yapabileceğin anlamına gelmiyor. o kişi seçilir de kazıma başlarsa sen de bundan %10 pay alacaksın demek. 1. delege de aynı oranda maden yapacak 100. delege de yapacak. yani delegelerin kazançları eşit olacak, oy verenlere dağılacak onlar belirli oranda ki bu oran %10

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tri
    tri's avatar
    Erkek

su anda borsaya btw gonderımı yapılamıyor ddos saldırı olmus guncelleme vs var 

0.90 lık fıyat mevcut fiyat borsadakı kullanıcıların olusturdugu izole bir rakam olabılır kanısındayım

örnek vermek gerekırse 1 dolar oldugunu dusunelım bır cok kısı bozdurmak isteyecektir

acaba şu anki rakamlar suni olabilirmi?? fiyat konusunda yanıltıcı olabılırmı sizin görüşünüz nedir?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı
    furkiak bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı
    kofcu bunu yazdı

şu an ilk 100 hesap dev ekibin hesapları. onlar çıkınca sonraki 100 kişi liste başı olacak. oy verdiğin adamın seçilmesi demek senin kazım yapabileceğin anlamına gelmiyor. o kişi seçilir de kazıma başlarsa sen de bundan %10 pay alacaksın demek. 1. delege de aynı oranda maden yapacak 100. delege de yapacak. yani delegelerin kazançları eşit olacak, oy verenlere dağılacak onlar belirli oranda ki bu oran %10

peki hocam ben şimdi ilk 100 ün hemen arkasındaki 100 kişiye oy verdim hepsinden %10 pay mı alıcam ?  benim kazım yapamam gerek yok yani zaten kazımda yapamayacağım sanırım ? doğru muyum ? peki örnek sana oy verdik 465. bloktan sonra girdin içeriye ilk 100 de sen varsın biz seni delege olarak seçtik ama kazım yapmayacağız sadece sana oy olarak destek verdik yani ? senin kazım yapman gerekiyor mu yoksa sadece delete olarak olduğundan sana belli bir miktar coin gelecek ve sana oy verenlere bu gelen coinin %10 nunu mu vereceksin ? yoksa kazım limitin ne kadarsa o akdar mı coin kazanacaksın.

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    furkiak bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı
    furkiak bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı
    kofcu bunu yazdı

peki hocam ben şimdi ilk 100 ün hemen arkasındaki 100 kişiye oy verdim hepsinden %10 pay mı alıcam ?  benim kazım yapamam gerek yok yani zaten kazımda yapamayacağım sanırım ? doğru muyum ? peki örnek sana oy verdik 465. bloktan sonra girdin içeriye ilk 100 de sen varsın biz seni delege olarak seçtik ama kazım yapmayacağız sadece sana oy olarak destek verdik yani ? senin kazım yapman gerekiyor mu yoksa sadece delete olarak olduğundan sana belli bir miktar coin gelecek ve sana oy verenlere bu gelen coinin %10 nunu mu vereceksin ? yoksa kazım limitin ne kadarsa o akdar mı coin kazanacaksın.

kazım da normal gelir de hepsi sabit. %10 oy verenlere dağıtılacak. herkes aynı kazacak, bu blokta 1 eksik kazdıysam diğer blokta eksiği tamamlicam falan.