folder Tahribat.com Forumları
linefolder Kriptoparalar & Blockchain
linefolder Bitwhite Airdrop - Mining [ Fiyat 0,06$ - Kaçırdım Diye Düşünen Üzülmesin ]

Bitwhite Airdrop - Mining [ Fiyat 0,06$ - Kaçırdım Diye Düşünen Üzülmesin ]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı
    furkiak bunu yazdı

sormak istediğim birşey var bunu nasıl kazabiliriz ? yani kazmak için bir yazılım bilgisayarımıza kuracağımız bir wallet varmı ? bu sadece borsayamı 7 açılacak yoksa 7 sinde kazmayadamı başlayacaklar ? eğer öyleyse ben bi kazmak istiyorum :D

şu an için kazım çalışmaları yapıyormuş, adminlerin ilettiği bu yönde. Cüzdan için de masaüstü ve mobil cüzdanlar 7 ocağa kadar bekleniyor, yetişir mi bilemem. Gerekli güncellemeleri ben buradan yapacağım mümkün olduğunca

tamamda kazım işlemini biz niye yapamıyoruz ki ? 

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    furkiak bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı
    furkiak bunu yazdı

sormak istediğim birşey var bunu nasıl kazabiliriz ? yani kazmak için bir yazılım bilgisayarımıza kuracağımız bir wallet varmı ? bu sadece borsayamı 7 açılacak yoksa 7 sinde kazmayadamı başlayacaklar ? eğer öyleyse ben bi kazmak istiyorum :D

şu an için kazım çalışmaları yapıyormuş, adminlerin ilettiği bu yönde. Cüzdan için de masaüstü ve mobil cüzdanlar 7 ocağa kadar bekleniyor, yetişir mi bilemem. Gerekli güncellemeleri ben buradan yapacağım mümkün olduğunca

çünkü şu an öyle bir şey yok, kazım için adamlar hazırlıyor işte sistemi.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı
    furkiak bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı
    furkiak bunu yazdı

çünkü şu an öyle bir şey yok, kazım için adamlar hazırlıyor işte sistemi.

peki sormak istediğim bir soru şu eğer şuana kadar kazma işlemi yoksa ? ve daha gelicekse kazım işlemi bu adamlar bize kazmadan nasıl para verebiliyor ? çünkü bildiğim kadarıyla transferler kazma işini yapan adamlar tarafından onaylanır ve kazma işlemi olmadan yoktan coin çıkarılamaz üretilemez o zaman bu adamlar bize nasıl veriyor ? 

bitcoinin mantığına ters 2 gün sonra bu adamlar rahatlıkla coin basabilirler bir tıkla ozaman bu coinin güvenilirği nasıl olacak ?

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    furkiak bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı
    furkiak bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı
    furkiak bunu yazdı

peki sormak istediğim bir soru şu eğer şuana kadar kazma işlemi yoksa ? ve daha gelicekse kazım işlemi bu adamlar bize kazmadan nasıl para verebiliyor ? çünkü bildiğim kadarıyla transferler kazma işini yapan adamlar tarafından onaylanır ve kazma işlemi olmadan yoktan coin çıkarılamaz üretilemez o zaman bu adamlar bize nasıl veriyor ? 

bitcoinin mantığına ters 2 gün sonra bu adamlar rahatlıkla coin basabilirler bir tıkla ozaman bu coinin güvenilirği nasıl olacak ?

Sizi buraya, pek sevgili Ahmet ve Talha'ya yönlendiriyorum :D

https://t.me/btwturkey

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek

Çok ağır scam kokusu alıyorum.

Faucet btc ^^

iyibu! yeniden..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    by_Tet bunu yazdı

Çok ağır scam kokusu alıyorum.

Faucet btc ^^

Scam olsa ne olmasa ne :) havadan yağanı alıp bekliyoruz :D 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

cüzdanlar gelmiş, masaüstü ve mobil için. ilk mesajı editledim

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

ios cüzdan yok mu?

goo.gl/qBNZmW
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

ios cüzdan yok mu?

1-2 güne o da gelir.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

telegram bot'a haftalık  /airdrop yazmayı unutmayın, 0.4$ diyor an itibariyle değeri