folder Tahribat.com Forumları
linefolder Kriptoparalar & Blockchain
linefolder Bitwhite Airdrop - Mining [ Fiyat 0,06$ - Kaçırdım Diye Düşünen Üzülmesin ]

Bitwhite Airdrop - Mining [ Fiyat 0,06$ - Kaçırdım Diye Düşünen Üzülmesin ]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek

Bende de 600 btw var ama bi halta yaramayacak gibi geliyor bana.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

oy lazım müritler :) 

edit : tl yatırıp  btw alabilirsiniz artık. telegramdaki adminler eft için hesap no veriyor, para yatırdıkdan sonra gerisini hallediyorlar.

KotomineKirei tarafından 29/Ara/17 21:01 tarihinde düzenlenmiştir

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meliksah
    Meliksah's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı

edit : tl yatırıp  btw alabilirsiniz artık. telegramdaki adminler eft için hesap no veriyor, para yatırdıkdan sonra gerisini hallediyorlar.

hacı bence biz config dosyasına eksik birşeyler yazıyor olabiliriz. bana boşa çalışıyormuş gibi geliyor. hergün açmıyorum ama açtıktan yarım saat sonra block sayı artışı baya düşüyor. 

aa iyi olmuş lan. güncelleme yapayım imzaya bi ara :W
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    Meliksah bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı

hacı bence biz config dosyasına eksik birşeyler yazıyor olabiliriz. bana boşa çalışıyormuş gibi geliyor. hergün açmıyorum ama açtıktan yarım saat sonra block sayı artışı baya düşüyor. 

saecret key yazdıysanız başka da bir şey yazmanıza gerek yok. en son oluşturulan bloğa geldiğinizde o an hız ne ise öyle devam edersiniz. her gün ilk açılışta hızlı yüklemesinin sebebi sizin önceki güne göre yüklemediklerinizi yüklediğindendir. 465000'e kadar bu işlem böyle gidecek. Kazanımlar sonra başlayacak. dilerseniz 10 gün girmeyin, en son girer blokları toplu indirirsiniz

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dizzy
    Dizzy's avatar
    Erkek

11. sayfadayım    dizzy 15419727449304379358

Dizzy tarafından 31/Ara/17 13:31 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Arkadaşlar bu delege olayını açabilir misiniz?

İlk 100'de olmazsak mining yapamıyor muyuz?

www.kriptopedi.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    Dizzy bunu yazdı

11. sayfadayım    dizzy 15419727449304379358

Verdim hocam oyunu 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Moustafa
    Moustafa's avatar
    Erkek

Hocam çok fazla sayfa var tamamını okuyamadım, belki benim hatayı alan başkası da vardır bilemiyorum. start.bat dosyasını çalıştırmayı deniyorum ancak her seferinde "'C:\BTWChain\start.bat' Windows tarafından bulunamıyor. İsmi doğru yazdığınızdan emin olup yeniden deneyin." yazıyor. Kendi çapımda farklı farklı çalıştırma denemeleri (güvenlik duvarını açıp kapamalar, yönetici olarak çalıştırmak vb.) yaptım ancak başaramadım. Her seferinde aynı uyarıyı alıyorum.

Sorunu nasıl çözüp, mining yapımına başlayabilirim yardımcı olabilir misiniz.

Mustafa
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dizzy
    Dizzy's avatar
    Erkek

Son durum nedir beyler

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    Dizzy bunu yazdı

Son durum nedir beyler

blok sayısı 300.000'lerde. 15 güne kadar 465.000 tamamlanır, şubat sonu ya da mart başı başlar maden işleri. delege olayına ise henüz bir şey olmadı. birkaç borsada birden çıkacak piyasaya btw. bunlar dışında da bir gelişme yok. btw telegram gruplarından banlandığım için gelişmeleri eskisi gibi takip edemiyorum. daha doğrusu telegram hesabı diğer bilgisayarda açık, ona da pek bakmadığımdan aklıma gelmiyor. yeni şeyler oldukça konuyu da güncellerim :) 

bu arada oy vermeyen arkadaşlar boş geçmesin. 6. sayfada kotominekirei delege adı ile listedeyim.