folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Bu Da Oldu,Trtden 24 Saat Kürtçe Yayın

Bu Da Oldu,Trtden 24 Saat Kürtçe Yayın

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    god
    god's avatar
    Erkek

Serser1 bunu yazdı:
    -----------------------------
    god bunu yazdı:
    kütçe yayın yapıldıysa lazca da yapılsın ingilizce de yapılsın almanca da
    laz birini düşün bi nesil önceyle bi nesil sonrasını düşün ne kadar kendine sahip çıkmıs korumustur ki?..

ben gittim gördüm lazların da köklü gelenekleri var rizenin trabzonun köylerinde lazca konuşuyor insanlar, 15 gün kaldım ben de lazca konuşmaya başladım hatta.. kürtçe  gibi  lazca  da konuşuluyor onlar da sahip çıkmışlar dillerine korumuşlar  ama kürtler gibi ayrıcalıklar istemiyorlar tek farkları bu sanırım, biz türküz diyolar, lazız demiyolar

All is well
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackjack
    Blackjack's avatar
    Erkek

Ah be gülüm hersey bu kadar kolaydı degilmi.Roj izlemezler trt izlerle sonra hepsi birlikte kolkola girip yasasın ülkmeiz bayragmız vatanımız milletimiz diyerek seke seke cayır cimen içinde topladıkları papatyaları bizlere vererek kardeşce yasayalım diyerek türküler söylerler.

Güldürmeyin beni,nerde yasıyonuz bilmiyorum ki.Bu gün unilerde bölücüler gösteri yapabiliyorsa bu gün istanbulun göbeginde pkk alehtarı sloganlar atılorsa bu gün mecliste bile pkk varsa.Daha neyi savunuyorsunuz bilmiyorum ki.Söylediklerinizin hepsi 80 öncesi yapılacak seylerdi artık gecti ve dönülmez bir yola girdi.Bu sulu zırtlak aglak demokratlar sayseinde bugun kürtçe yarın kim bilir ne.Yavas yavas bataklıgın içine giriyoruz millet polyana gibi düşler aleminde geziyor.Bu konunun içinde öyle sacma sapan yorumlar yazılmıski sadece dalgaya almak lazım ciddi seyler yazmamak lazımya neyse.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tekuna
    tekuna's avatar
    Erkek

AntiOksidan bunu yazdı:
    musty28 bunu yazdı:
    aga bilmiyorum ama bence trt nin kürtçe yayın yapması iyi bişey. Sonuç olarak zararı olmaz diye düşünüyorum. Bir kişi kazansak fayda.
    hocam ne kazanması ,neden kazandırsın :)
    bu daha çok ülke içinde ikiliğe yol açar.kürt bilincinin körüklenmesine yol açacaktır,olmayan bir tarih bir kültür yaratılıyor.sonu malum.pkknın da barzaninin de istediği şeyler,aynı şekilde avrupa birliğinin de abd nin de göremiyor muyuz bunu : )

avrupada bile 24 saat Turkce yayin yok nasil oluyor bu is ? 

Türk Genci; Devrimlerin ve Cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek
    Bu ne lan böyle almış başını gidiyor. Sitem edenler öncelikle türkçe yazmasın, Türkçe yazsın!

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    musty28
    musty28's avatar
    Erkek
    arkadaşlar kürt kardeşlerimizi böyle bi kenara atamayız. Nedir bu kürt düşmanlığı kürt olupta bu vatan için canını vermeye hazır olan çok fazla insan var.

Ses Etme Hallederiz
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    musty28 bunu yazdı:
    arkadaşlar kürt kardeşlerimizi böyle bi kenara atamayız. Nedir bu kürt düşmanlığı kürt olupta bu vatan için canını vermeye hazır olan çok fazla insan var.
     :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    musty28
    musty28's avatar
    Erkek

AntiOksidan bunu yazdı:
    musty28 bunu yazdı:

neden güldün kardeşim bilmiyorum ama yapmayın böyle  bende orada doğabilirdim sizde orada doğabilirdiniz.

Ses Etme Hallederiz
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    musty28 bunu yazdı:

AntiOksidan bunu yazdı:
    musty28 bunu yazdı:

neden güldün kardeşim bilmiyorum ama yapmayın böyle  bende orada doğabilirdim sizde orada doğabilirdiniz.

hocam olandan bahsediyoruz biz şu an. yani nasıl desem sana,olmaması gereken birşeyden bahsediyoruz.fazla iyi niyetli gördüm seni o yüzden gördüm herhangi bir aşağılamaya çalışma falan yok yanlş anlama.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackjack
    Blackjack's avatar
    Erkek

musty28 bunu yazdı:

AntiOksidan bunu yazdı:
    musty28 bunu yazdı:

Tamam mustycim sen canını sıkma şimdi rahat bir yere otur ben sana pastel boylar ile resim kağıdı getiricem son onlara güzel agaclar çiçekler papatyalar çiz.ne güzel ne güzel.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek
    o kadar kindar ve direk bakmayın olaya bi an kendinizinde kürt oldugunuzu ve sizide sürekli kışkırkan insanlar oldugunu düşünün bi

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
Toplam Hit: 23655 Toplam Mesaj: 216