folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Çok Yüksek Hızlı Tren Setlerinin İlki Seferine Başladı

Çok Yüksek Hızlı Tren Setlerinin İlki Seferine Başladı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bayarbatuhan
    bayarbatuhan's avatar
    Erkek

hayırlı olsun daha iyileri de gelir inşallah. 

üşenmeden bütün yorumları okudum,  diyecek birşey bulamıyorum

ülkeye yeni ne gelse maşallah bir şekilde kötülüyorsunuz vay be

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    joe_black bunu yazdı
    unbalanced bunu yazdı

herşeyine yanlış diyenlere sitemim. akpye oy vermedim hiç vermeyi de ciddi ciddi düşünüyordum.

ama son 2 3 gündür bakıyorum ki. yok aga skimde olmaz. oy vermicem. ha başkasına da vermicem. ne zamanki başbuğ gibi ecevit gibi  özal gibi biri gelir o zaman oy veririm.

Hocam boşver sen, gel oyumuzu Devlet' e atalım :)

O adam kadar zararsızı yoktur, en fazla çay çalar. Onu da beraber içeriz :)) 

Halktanım diye hikayeler sallayan KK dan daha halktandır, bahçeli.. Müslümanım diyen tayyip den de daha müslüman :)

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    Ekerci bunu yazdı

parti bu sorunlara çözüm bulmuyorsa bunları ortadan kaldırmıyorsa isterse altın kaplama tren getirsin benim umrumda olmaz.akpliler bunu anlamıyor işte.biz demiyoruz ki bu adam hep kötü yapıyor.ama yapılması gereken bunlarken gidip göz boyayıcı şeyler yapıyor sinir olduğumuz nokta okumuş adamlar bile unbalanced'in saydıgı kriterleri değilde metroyu yht ni övüyor

http://tahribat.com/Forum-Chp-Yuzyilin-Projesi-206786/18/#2573876

bu mesajımdaki en son paragrafta particilik olayından bahsettim hocam. Türkiye bu seviyeyi gelirse ancak iş çözülür. Ama malumunuz o dur ki, türkiyede hemen hemen herkes particilik yapmakta.. Böyle olduğu müddetçe de bu iş çözülmez. 

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

' tiner çekip gelir chpliler ' yazmıs adam ahahalhalhkahkjh :D

abi boşverin ya yürüyün bildiğiniz yolda :D

le le le sakine
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı
    AllahinOglu bunu yazdı

herifçioğlu başbuğ ecevit özal gibi birisi gelirse oy verecekmiş açıktan taşşak geçiyor müridlerle

başbuğ dediğin herif kağıttan kaplan

özal kürdonun tayyipten farkı olmayanın teki

ecevit gibi birine oy verecek olman güzel ama takdir ve siktir ettim seni

hocam. üslubumu bozdurma benim. benden uzak Allah a yakın ol.

benim yazdıklarıma cevap verme müdahil olma.

kalbini kırarım.

sen önce karşındakini dinlemeyi anlamayı saygı duymayı öğren.

şu yazdığını görüp de seni banlamayan mod beni banlasın.

1 2 güne kadar bu ve daha önce yazdıklarından dolayı ban almazsan ben artık ağzımı açıcam.

senin yukarda yazıkların ne olacak skikler, yavşaklar, mına kodumun cahilleri yazmışsın havaya mı yazdın bunları dumkof

kalbimi kıracakmış peh esas banlanması gereken biri varsa forumda bangır bangır akp çığırtkanlığı yapan sensin

bir tutturmuşsun chpli yaftasını millete yapıştırıyorsun her mesajında amk chp kadar başına taş düşsün la

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    joe_black bunu yazdı
    FireX bunu yazdı

Tartışmaya katılacak zamanım yok ama görünce yazmadan edemedim. Her daim II. Dünya Savaşı döneminde ekmeğin karneyle dağıtılmasını gündeme getirip bugünle kıyaslayan zihniyet, ölmüş adamla Tayyip'i kıyaslamayın diye kendi üslubuyla saydırıyor. Yani, bunlar kendi kendilerine ayar veriyorlar. Bu sebeple, uğraşmaya lüzum yok.

https://vine.co/v/eqvrDgpYpMJ

abi götünüzle mi okuyosunuz ?

sitemim zaten atatürkle tayyipi karşılaştıran akplilereydi :)))))))

cümleme akp ve tayyibe küfür ile başlamayınca tabi sizden olmuyorum direkt karşı çık :)

Birincisi, üslubunu düzelt. Burası köy kırahathanesi değil.

İkincisi, herkese ucu dokunan yuvarlak cümleler kurup "ben buna sitem ediyordum" demen gerçeği değiştirmez. İster Atatürk'ü savun. İster İnönü'yü, ister Menderes'i savun. II. Dünya Savaşı dönemi ile bugünü kıyaslayan bir kafa ile Atatürk ile Tayyip'i kıyaslayan bir kafa arasında fark yoktur.

Üçüncüsü, gizli eşcinseller gibi her daim hayranlığını dile getirip "ben o görüşü savunmuyorum" şeklinde kıvırarak ortalarda dolaşma. Adam gibi çık "ben Tayyip'in kuluyum" de. Objektif olmakla, at gözlüğü takmak arasında büyük fark var. Herkes görüyor. Kimi kandırıyorsun?

Atatürkçülük, İslamcılık, Ülkücülük her neyi savunuyorsanız adam gibi arkasında durun. Ben öyle diyordum, ben böyle diyordum şeklinde sağa sola yuvarlanıp durmayın. Herhangi bir partiye mensup da olmayabilir kişi. İlle Chp'li, Akp'li, Mhp'li, Hdp'li, diğer partilere mensup olacak diye bir kaide yok. Radikal İslamcı ise çıksın adam gibi ben Atatürk'ü sevmiyorum desin, sebebini açıklasın.

Ancak tarafsızlık ve objektiflik kavramlarını, oynaklık, döneklik ve yandaşlık ile denk tutup kirletmeyin. 

anonim6918524 tarafından 25/May/15 16:00 tarihinde düzenlenmiştir

λ
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    FireX bunu yazdı
    joe_black bunu yazdı
    FireX bunu yazdı

Tartışmaya katılacak zamanım yok ama görünce yazmadan edemedim. Her daim II. Dünya Savaşı döneminde ekmeğin karneyle dağıtılmasını gündeme getirip bugünle kıyaslayan zihniyet, ölmüş adamla Tayyip'i kıyaslamayın diye kendi üslubuyla saydırıyor. Yani, bunlar kendi kendilerine ayar veriyorlar. Bu sebeple, uğraşmaya lüzum yok.

https://vine.co/v/eqvrDgpYpMJ

abi götünüzle mi okuyosunuz ?

sitemim zaten atatürkle tayyipi karşılaştıran akplilereydi :)))))))

cümleme akp ve tayyibe küfür ile başlamayınca tabi sizden olmuyorum direkt karşı çık :)

Üçüncüsü, gizli eşcinseller gibi her daim hayranlığını dile getirip "ben o görüşü savunmuyorum" şeklinde kıvırarak ortalarda dolaşma. Adam gibi çık "ben Tayyip'in kuluyum" de. Objektif olmakla, at gözlüğü takmak arasında büyük fark var. Herkes görüyor. Kimi kandırıyorsun?

:D ben de buna tav oluyorum. bilal erdogan bile bunlar kadar körü körüne savunmaz akp'yi.

bunların olayı aynı cumhurbaskanınınkine benziyor, her fırsatta "tarafsızım amaaaaa gönlümdee bir aslan yatıyoooor" diyerek komiklikler yapıyor ya meydanlarda, aynı o hesap.

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek

İlk yüksek hızlı trenin faydasını gören birilerinin reklam filmi belki bu sadece bi reklam ama bu ve buna benzeyen olayı gerçek yaşayanda vardır elbet...

https://www.youtube.com/watch?v=uZgRPxjBJOg

bu arada vatana millete hayırlı olur inş.

leadertay tarafından 25/May/15 17:16 tarihinde düzenlenmiştir

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rebel_Rider
    Rebel_Rider's avatar
    Erkek

vatana millet hayırlı olsun kazasız belasız gider gelir inşallah.

"I told you guys. NEVER underestimate the power of a _________."
Toplam Hit: 11282 Toplam Mesaj: 92