folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Çok Yüksek Hızlı Tren Setlerinin İlki Seferine Başladı

Çok Yüksek Hızlı Tren Setlerinin İlki Seferine Başladı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek

Digital Marketing Manager / Health Tourism
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek
    SpectatorX bunu yazdı

sonu Akp gibi olmasın da..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wh0
    wh0's avatar
    Homo

yeryuzundeki butun hakkinda hicbir arastirma yapmadan dini klavuz edinmiş, kulakdan duyma hurafeler ile cenneti cehennemi öğrenmiş, yaraticinin isminin allah olduğunu duymuş, şekilsiz biiçimsiz desensiz olduğunu öğrenmiş, cahil asiri fanatik dindar insanların bence dünya yörüngesinden derhal uzaklaştırılması lazım... çünkü onların beyinleri yok... üretim hatası onlar...

o yuzden burda gelip txxxxp diye gıdaklamayı yeni öğrenmiş bitkisel hayat yaşayan kümes hayvanlarıyla münaakaşa etmeyede gerek yok...

🏴‍☠️Hi'dan gelen varır Who'ya, Hi'da onun adıdır Who'da...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Olgunisik
    Olgunisik's avatar
    Erkek

Hızlı Treni yaptılar da çok hızlısını mı yapıyorlar. Dünyada başta Japonya,  Fransa gibi ülkelerde hızlı trenin (sanırım tpm yada tba gibi bir şey diyorlar)  saatte 550 km hızla gidiyor.  Bakın gidebileceği en yüksel hız değil (önceki yüksek hızlı trenler için yokuş aşağı 230 hatta 260 km ye kadar çıkıyor diye salakca açıklamalar yapmışlardı))  gittiği hız 550km/saat ti. Kuşların göç yolu vb.  de 300km lere düşürülüyormuş ama diğer zamanlarda ver elini 550km/saat.

Bizimkiler hızlı treni geçmiş çok hızlı tren için 320 km/saat diyorlar. Kaba bir mantıkla hızlı  tren 550km ile gidiyorsa çok hızlı trenin daha hızlı mesala en az %25 daha hızlı olması lazım. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Binen oldumu aramızdan ?nasıl acaba konforlumu ses vs

Minimalist Değilim Tembelim
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seboist
    seboist's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

vatanımıza milletimize hayırlı olsun.

seboist tarafından 27/May/15 13:36 tarihinde düzenlenmiştir

ebedi devlet
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    seboist bunu yazdı

oy vermeyi düşünmüyordum ama bu chp li kardeşlerimizin hiçbişi beğenmeyen tavrını gördükçe 1400 km yol yapıp oyumu basıcam.

sonuçta tayyip size uzayda malikane verse siz yine beğenmezsiniz.

akp ye vericek müridlerde boşuna tartışmaya girmeyin , basın ampüle geçin.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek
    seboist bunu yazdı

oy vermeyi düşünmüyordum ama bu chp li kardeşlerimizin hiçbişi beğenmeyen tavrını gördükçe 1400 km yol yapıp oyumu basıcam.

basın hırsıza diyecektin herhalde. basın abi, oy sizin oyunuz, imzamda da yazdığı üzere kimseye birşey anlatarak fikirlerini değiştirme gibi bi' niyetim yok zaten. sevgilerle..

ek: https://www.youtube.com/watch?v=cMPM8LCnyuE aklıma geldi, bu belgezel "çok daha yüksek hızlı trenlerin" ne koşullarda yapıldığını anlatıyor, paralele rağmen. Akp 'li üyelerin izlemelerini tavsiye ederim.

ek2: daha dün gece; "Allah aşkına sizce 330k TL lik araba lüks mü?" diye soru soran bir adama ve onun elçisine basın oyunuzunu. eksik olun.

ek3: daha dün gece; "Papa'nın özel uçağı var, bunlar bilmez" diyenlere basın.

RockZs tarafından 27/May/15 12:16 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    RockZs bunu yazdı
    seboist bunu yazdı

basın hırsıza diyecektin herhalde. basın abi, oy sizin oyunuz, imzamda da yazdığı üzere kimseye birşey anlatarak fikirlerini değiştirme gibi bi' niyetim yok zaten. sevgilerle..

ek: https://www.youtube.com/watch?v=cMPM8LCnyuE aklıma geldi, bu belgezel "çok daha yüksek hızlı trenlerin" ne koşullarda yapıldığını anlatıyor, paralele rağmen. Akp 'li üyelerin izlemelerini tavsiye ederim.

ek2: daha dün gece; "Allah aşkına sizce 330k TL lik araba lüks mü?" diye soru soran bir adama ve onun kuklasına basın oyunuzunu. eksik olun.

Onu siktir et de papanın uçağı var diye yalan söyledi ya ona çok güldüm. Gözlerinin içine baka baka yalan söyleyene inatla oy vereceğini söyleyenlerin nasıl bir ruh hali içinde olduklarını anlamak zor. Papa'nın uçağı yok, papa uçakla bir yere gideceği vakit alitalia şirketinden kiralanır, papa'nın yanında gitmek isteyen de parasını öder, Türkiye ziyareti için papayla yolculuk yapanlar kelle başı 1500 euro ödedi. Recep ismine yakışır bir yaşam sürmüyor; yalan, iftira, hırsızlık, rüşvet, zimmete para geçirme her yolu mübah görenler müslüman olduğunuza inanmıyorum.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    warlife
    warlife's avatar
    Erkek

Bu devirde ailesi yardım görmeyen, government tarafından çoluğu çocuğu işe (dövlete) alınmayan adam hala oy veriyorsa aptaldır ))

diyalektik için kesin, mutlak hiç bir şey yoktur..Her şeyin bir geçmişi vardir ve bir geleceği olacaktır. Her şey bir kez bulunduğu yerde her zaman icin kesin olarak bulunmaz, ve o bugünki o,kesin ve son değildir
Toplam Hit: 11294 Toplam Mesaj: 92