folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder E-Sigara (Vaporizer) Kullanımı

E-Sigara (Vaporizer) Kullanımı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csfrt
    csfrt's avatar
    Erkek
    csfrt bunu yazdı

arkadaşlar esigara siparişi verdim, başlangıç olarak hangi likiti önerirsiniz ve türkiyede hangi sitelerden alabilirim ya da yurt dışından sorunsuz alabileceğim site var mıdır?

Konuyu ben hortlattım ama kimse cevap vermemiş bana :D hocalar bi el atın ya :D

ruh eşi çok sıradan, bana suç ortağı lazım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayga
    Tayga's avatar
    Erkek
    csfrt bunu yazdı
    csfrt bunu yazdı

arkadaşlar esigara siparişi verdim, başlangıç olarak hangi likiti önerirsiniz ve türkiyede hangi sitelerden alabilirim ya da yurt dışından sorunsuz alabileceğim site var mıdır?

Konuyu ben hortlattım ama kimse cevap vermemiş bana :D hocalar bi el atın ya :D

https://www.fasttech.com/

Burdan rahatlıkla alırsın hocam 2 haftaya elinde hiçbir sıkıntısı yok

Ben Liqua öneririm

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RhiFaT
    RhiFaT's avatar
    Erkek

amerikadan halo alabilirsiniz türk yapımı likitlerin hemen hemen tamamını içmiş biri olarak böyle kaliteli likit görmedim diyebilirim.

RhiFaT tarafından 03/Ara/15 18:19 tarihinde düzenlenmiştir

işte öyle
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    End_User
    End_User's avatar
    Erkek
    RhiFaT bunu yazdı

amerikadan halo alabilirsiniz türk yapımı likitlerin hemen hemen tamamını içmiş biri olarak böyle kaliteli likit görmedim diyebilirim.

Hocam halo'nun hangi likitini tavsiye edersiniz. Bir de hangi siteden satın alıyorsunuz acaba?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sir
    sir's avatar
    Erkek
    RhiFaT bunu yazdı

Türkiye de nereden temin edebiliriz ? veya siz nasıl satın alıyorsunuz? E-sigara bana sigarayı bıraktırabilecek bir cihaz fakat şu efkarın likitlerinden baya satın aldım ama o kadar kalitesiz likitler ki bir süre sonra sigaradan daha kötü öksürük nefes darlığına sürükledi beni. Kaliteli likit çok önemli.

Aman, kendini asmış yüz kiloluk bir zenci, Üstelik gece inmiş, ses gelmiyor kümesten; Ben olsam utanırım, bu ne biçim öğrenci? Hem dersini bilmiyor, hem de şişman herkesten. İyi nişan alırdı kendini asan zenci, Bira içmez ağlardı, babası değirmenci, Sizden iyi olmasın, boşanmada birinci... Çok canım sıkılıyor, kuş vuralım istersen.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    End_User
    End_User's avatar
    Erkek
    sir bunu yazdı
    RhiFaT bunu yazdı

Türkiye de nereden temin edebiliriz ? veya siz nasıl satın alıyorsunuz? E-sigara bana sigarayı bıraktırabilecek bir cihaz fakat şu efkarın likitlerinden baya satın aldım ama o kadar kalitesiz likitler ki bir süre sonra sigaradan daha kötü öksürük nefes darlığına sürükledi beni. Kaliteli likit çok önemli.

aynen hocam efkar hayat ve mango aldım özellikle hayat olan resmen ciğerlerimi yaktı halbuki nikotin 9 mg seçmiştim. Bi kaç kullanımda nefes darlığı yaptı

e-sigara forumunda tavsiye edildiği için almıştım ama pek memnun kalmadım. buharistandan aldığım heinsberg urban fruit vardı karışık meyve aromalı bi o güzeldi.

kaliteli likit bulamadım bi türlü özellikle normal sigaraya yakın

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RhiFaT
    RhiFaT's avatar
    Erkek

Arkadaşlar Türk yapımı likitler bir süre sonra bayma yapıyor ve tat olarak hiç bir zaman tatmin etmiyor. Haloyu içince görürsünüz arada dağlar kadar fark var. Özellikle torque 56 likiti birebir sigara gibi ve asla baymıyor.

ben halonun kendi sitesinden sipariş verdim 2 adet torque 56 ve tribeca 30 ml olanlardan. 15 günde elime ulaştı 25 dolar kargo ücreti var evet biraz pahalı oluyor ama dandik likit içmekten iyidir. 

işte öyle
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LizardKing
    LizardKing's avatar
    Erkek

ben de biraz araştırdım şu ürünü almayı düşünüyorum;

http://www.efun.top/evic-vtc-mini-with-tron.html

yeni başlayacak biriyim umarım cihaz bana uygundur. 

@Rhifat Likitim diye bi marka var, bu marka hakkında ne düşünüyorsun?

"Din en büyük rpg.dir.." arsiv.ozgurdusuncehareketi.org - evrimagaci.org
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LizardKing
    LizardKing's avatar
    Erkek

likit soran arkadaşlar olmuş, benim de hiçbir fikrim yok ama şu video belki yardımcı olur karar verme aşamasında. ben de yeni başlayacağım sizin kadar bilgisizim.

https://www.youtube.com/watch?v=bShcqxc9X1Q

"Din en büyük rpg.dir.." arsiv.ozgurdusuncehareketi.org - evrimagaci.org
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    LizardKing bunu yazdı

likit soran arkadaşlar olmuş, benim de hiçbir fikrim yok ama şu video belki yardımcı olur karar verme aşamasında. ben de yeni başlayacağım sizin kadar bilgisizim.

https://www.youtube.com/watch?v=bShcqxc9X1Q

bunun içinde reçine falan da çözülüyor mu :D

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
Toplam Hit: 12098 Toplam Mesaj: 107