folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder E-Sigara (Vaporizer) Kullanımı

E-Sigara (Vaporizer) Kullanımı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoobay
    whoobay's avatar
    Erkek
    piskopatix bunu yazdı
    whoobay bunu yazdı
    piskopatix bunu yazdı

bende 3 yildir  svoemesto nivel + kayfun lite var (pahali kombi ama parasini coktan cikardi) hic üzmedi iste evde tik demedi.

gecen ay swabia dna + kayfun 4 aldim bundanda cok memnunum ev ve is icin 2 kombi.

likit olayina gelince haci onu kendin bulcan onun sevdigini sen sevmessin senin sevdigini ben sevmem. sadece cinli likitlerden uzak dur yeter :D. mümkün mertebe avrupadan siparis et avrupada SIKI denetimler var sakat isolmaz yani. ver 50 kurus daha kafan rahat etsin bence.

birde ayni likit silikat yada pamuk olmak üzere ayri tatlar verebiliyor. 

editt// hatta ben elektronik sigara tutacagi isine bile girdim sanada satabilirim birtane kargoyu ödersen :D

is tutmadi hepsi elimde patladi simdi cay parasina satmaya calisiyorum :D

lanet olsun CNC teknolojisine kopyaladilar :D

link

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=637289799727172&set=gm.859231850802078&type=1&theater

E-sigara almak istiyorum. Hatta aromasız likit almak istiyorum kaliteli olan avrupa. Hangi cihazı almalıyım. Fiyatı önemli değil. Kullanışlı sağlam ve yeterli dumanı üretebilsin. Senin kullantıklarının hangisini tavsiye edersin yada arkadaşın kullandığı istick w30 + Nautilus mu? Ya da hangisi. Bi tane almak istiyorum.

hocam simdi cogu e-cig  nazli sariyosun olmuyo tat vermiyo duman vemiyo flash vemiyo yani ona özel sarimi becerebilmen gerek.

fakat kayfun serisi öyle degil sar gitsin her seferinde calisiyo, sarimdan kaynaklanan cok hatayi kabul ediyor. o yüzden ben kayfun serisini seviyorum. bataryada ayni hesap. semovari kimbilir kac kez yere düsürdüm iste cok oluyo ama tik demedi hala. 15 watta kadar ayarlayabiliyorsun, cesitli korumalari mevcut mesela düsük ohm sarim yaptinmi batarya patlamasin diye korumasi var kullandirttirmiyor.bataryayi ters koydunmu uyari veriyor falan filan.

piyasanin en iyileri zaten belli. provari, goldengreek, semovar, kayfun, taifun he bide giant vapor var gerisi bunlarin kopyalari zaten.
    Ego yeni baslayanlara özel gibi bisey ama son zamanlarda orta sinif e-cig ler yapmaya basladilar.

Anlıyorum sanırım. O zaman kayfun 4 ü kullandın ve bunu almam iyi olur değil mi? Nerden orjinal düzgününü alabilirim? İnternetten alabilirim. Ve tamamen kullanabilmem için ayrıca tank ve likit mi almam gerek onu hangi marka olacak ve nerden?

Herşey kolaydır, bazen değil işte ∆
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek

Sağlam bir sigara öneriniz var mı birde tabii hangi siteden nereden almak iyidir?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balbazar
    balbazar's avatar
    Erkek
    e2 bunu yazdı

Sağlam bir sigara öneriniz var mı birde tabii hangi siteden nereden almak iyidir?

Sigara konusunda seçiçi biri olaraktan Djraum(vanilyalı olan) ve Sobranie Cocktail haricinde diğer sigaraları içemiyorum. Diğerleri bana çok ağır geliyor. Bunların içimi rahat. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek

Kullanıcı olarak genel cevaplar vereyim. Üzerinize, odaya, içtiğiniz yere sinen bir kötü koku yok. Çünkü şu fark var, sigara duman üretiyor, bu ise buhar. 5 saniyede dağılan, likitleri aromalı olduğundan odada içtiğinde mesai arkadaşlarının memnun bile olduğu bir ürün. Abi ne güzel karpuz-kavun koktu diyorlar. Yanımdayken aracımda sigara içirtmeyen hatunum bile ses etmiyor.

İlk mesajda belirttiğim gibi 2 ay önce piyasaya çıkan Joyetech Ego One'ı kullanıyorum. Kullanımı inanılmaz kolay, 2200 amperlik pili 1,5 günden fazla gidiyor ve 1 ohm'luk atomizerle bile duman (buhar) tatmini inanılmaz. Elimdeki 0,5 ohmlukları denemedim bile. Cihaz bizim ülkede 200-250 tl aralığında satılıyor. Reklam olmasın diye aldığım siteyi yazmayayım buraya. Soran olursa ö.m ile söylerim. Şöyle izah edeyim; günde 2 paket sigara içen biriydim. Buna başladığımdan beri hiç gerçek sigara içmedim. İlk 2 hafta sigarayı bıraktığımdan dolayı ağız içi yaralarım çıktı, dişlerim de ağrı oldu. Gelelim güzel taraflarına, inanılmaz balgam söktüm, sabah kalktığımda üzerimdeki ağırlık gitti, çok rahat nefes almaya başladım, burunlarım dolmuyor, göğsüm dolmuyor. Dişlerim daha beyaz, dilimi kaplayan zifir tabakasından eser kalmadı. İnce belliye 3 şeker atan ben, yarım şekerle yine aynı tadı alıyorum. Maddi boyutuna gelirsek; günde 2 paket winston içiyordum. Günde 16 TL'den ayda 480 TL. Bu makineye bir seferliğine 240 TL verdim, 200 TL'lik de en pahalısından en ucuzuna onlarca likit aldım. Elimde 6 aylık likit mevcut. 10 tane de yedek atomizer aldım. Maddi yönden de çok avantajlı. Ama en güzeli de, kapalı alanlarda çoğu mekanın içmeye izin vermesi.

Çok memnunum, herkese de tavsiye ederim.

Çekil,Önümden Çekil...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

nikotin kafası yapıyor mu? sadece duman mı üretiyor yani? ne alaka öyleyse sigarayla sigarayı dumanı için içmiyoruzki nikotini için içiyoruz :/

pesimistzombie tarafından 08/May/15 15:07 tarihinde düzenlenmiştir

:|
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek
    pesimistzombie bunu yazdı

nikotin kafası yapıyor mu? sadece duman mı üretiyor yani? ne alaka öyleyse sigarayla sigarayı dumanı için içmiyoruzki nikotini için içiyoruz :/

Tabii ki nikotinli, dilersen sıfır niktoinli de var. Nikotin miktarını sen seçiyorsun. Duman üretmiyor, buhar üretiyor. Yani bağımlılığımızı nikotinle giderirken, zifir-katran ve diğer binlerce kimyasalı vücuda almamış oluyoruz.

Çekil,Önümden Çekil...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

pahalı aletmiş

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LizardKing
    LizardKing's avatar
    Erkek

sigara içenler için anlatsanız biraz, eminim çok almak isteyen var ama fikirleri yok. benim gibi.

hani içerken şu oluyor likit böyle pil böyle şunlara dikkat edin şu ürünü alın. ama bu ürün daha iyi veya bu ürün kötü tarzı yorumlarınızı yapabilirsiniz.

ayrıca likit nerden alınır tecrübeleriniz falan, çok iyi olur.

"Din en büyük rpg.dir.." arsiv.ozgurdusuncehareketi.org - evrimagaci.org
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GonyaLi
    GonyaLi's avatar
    Erkek

yeni baslayacak arkadaslara tavsiyem

egoteck ego pil (1100mah) yada ego pil (1300mah) alin pahali degil.

CLeraomizer olarak Kangartech MT3S BCC alin cok iyi buhari ve vurumu var.ayrica ici degistiriliyor onun. yeni bir cleraomizer almaniza gerek yok sadece tek yada 5 li paketlerde satilan coils denilen bobin leri degistirip tekrar yeni gibi kullanmaya baslarsiniz. pahali degil ozellikle malum sitelerde bayagi ucuz b

likit olarakta 16 veya 18 mg nikotinden baslayin artik meyve aromalimi tutunmu sizin tercihiniz..denersiniz nikotin lerin seviyesini alarak.likit i orjinal almak gerekli onuda soyleyim.. zamanla ilerledikce zaten kendiniz hangi yolu takip edeginizi anlarsiniz inceleyerekte..

kullandigim en sevdigim likitler ise

flavour art: maxx blend

Dekang : Davidoff

son birsey yedek pil alin 2 tane olsun . cunku kullandiginin sarji bittinde ortada kalirsiniz sigara icmicekseniz :D

GonyaLi tarafından 08/May/15 17:37 tarihinde düzenlenmiştir

Küçücük Gözbebeğimden, Hayatıma Girdin De Kocaman kaLbimin Neresine Sığamadın Da Gittin
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek

bence vaporizer'lar türkiye'de her üründe olduğu gibi çok ama çok pahalı,en popüler marka trippy stix diye biliyorum dünya genelinde..yani bununla mj içiliyor tütünü bilmiyorum ama ebay'de OCB'nin vaporizer'ını gördüm 30 40 dolar gibi bir fiyatı vardı 

dont think twice its all right
Toplam Hit: 12101 Toplam Mesaj: 107