folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder E-Sigara (Vaporizer) Kullanımı

E-Sigara (Vaporizer) Kullanımı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek
    NoToLeRaNcE bunu yazdı

Dayilar 250-300 liralik limitle biseyler soyleyin, sifirdan mumkunse turkiye ici link vererek. Şu şu alınacak seklinde, kullananlarin aldigi yerden.Almayi dusunuyorum.

Şunu bi uplayım.

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RhiFaT
    RhiFaT's avatar
    Erkek

E sigara konusunda uzman oldum sayılır. Kangertech subox mini çok iyi almayı düşünen varsa alsın.

Gearbestten sipariş verin gümrüğé takılmıyor  

işte öyle
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Efendi
    Efendi's avatar
    Erkek

Ben de şu Joyetech ego one'ı almayı düşünüyorum. Bu aletin yanında yedek hangi parçaları almak lazım. Bir de bu tel sarım olayı tam olarak nedir? Hazır sarım olayı var mı bunlarda?

Efendi tarafından 22/Ağu/15 23:37 tarihinde düzenlenmiştir

Harabat ehlini hor görme Zakir, defineye malik viraneler var...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RhiFaT
    RhiFaT's avatar
    Erkek
    Efendi bunu yazdı

Ben de şu Joyetech ego one'ı almayı düşünüyorum. Bu aletin yanında yedek hangi parçaları almak lazım. Bir de bu tel sarım olayı tam olarak nedir? Hazır sarım olayı var mı bunlarda?

sakın joyetech ego one alma baştan aşağı sorunlu bir cihaz. sürekli likit sızdırması yapıyor coillerine para vermek mantıksız. kanger subox al pişman olmazsın. bunda sarım olayı yok sarım için rba atomizer alman gerekiyor rba demek rebuildable yani pamuğunu telini değiştireceğin sistemler demek. pamuğu değiştirdikçe sorunsuz kullanırsın ama ego one gibi cihazlarda hazır coil satın alman lazım gereksiz masraf.

işte öyle
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RhiFaT
    RhiFaT's avatar
    Erkek
    Efendi bunu yazdı

sakın joyetech ego one alma baştan aşağı sorunlu bir cihaz. sürekli likit sızdırması yapıyor coillerine para vermek mantıksız. kanger subox al pişman olmazsın. bunda sarım olayı yok sarım için rba atomizer alman gerekiyor rba demek rebuildable yani pamuğunu telini değiştireceğin sistemler demek. pamuğu değiştirdikçe sorunsuz kullanırsın ama ego one gibi cihazlarda hazır coil satın alman lazım gereksiz masraf.

işte öyle
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Efendi
    Efendi's avatar
    Erkek
    RhiFaT bunu yazdı
    Efendi bunu yazdı

Tel sarımıyla uğraşmak istemiyorum açıkçası. Senin bu dediğinin yanında yedek alınması gereken bir Şeyler var mı peki? Hani şunu şunu yedek alsan iyi olur gibisinden. Daha önce kullanmadığım için biraz teferruatlı bir iş gibi geliyor. O Yüzden bu sorular :)

bir de Captain Black tarzı likit bulabileceğim bir yer var mı?

Harabat ehlini hor görme Zakir, defineye malik viraneler var...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaLFDeviL
    HaLFDeviL's avatar
    Erkek
    Efendi bunu yazdı

açıkçası bende ego one starter kit almayı düşünüyordum . kullanan arkadaş varsa biraz bilgilendirebilir mi ? bence başlangıç için uygun bir alete benziyor .

"elma seni sevmiyorsa, senin elmayı sevmenin elma için bir anlamı olmaz ki"
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayga
    Tayga's avatar
    Erkek

http://www.esigara.us/

Burda sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piskopatix
    piskopatix's avatar
    Erkek
    RhiFaT bunu yazdı
    Efendi bunu yazdı

Joyetech eGo ONE subohm zaten baslangic icin en uygun olmacak cihaz.  simdi bak ego T yada C serisi gecis icin mükemmel bir seri bende ego T serisi ile ilk gecisi yaptim. simdi ilk baslayan adam teldi pamuktu,süzgecti,silikatti,ohm watti diye anlatirsan iyice kafasini zükersin adam fazla bilgide bogulur. alsin hazir coilli bise önce denesin baksin.

ilk baslayacak olanlar icin ego serisinden C yada T starterkit ve zevke göre likit 2 ay kafa rahat sonra adam kendisi merak ederek ögrenir zaten. 

baslangic icin uyun cihazlar

EVOD Single Starterset

eGo CE4 Single Kit

KangerTech eVod Mega

Joyetech eCom-C Single

eGo CE5 Twin-Set

piskopatix tarafından 23/Ağu/15 11:51 tarihinde düzenlenmiştir

Turkish Special Task Forces - Türkiye Fps oyunları derneği. tstfclan.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mert045
    Mert045's avatar
    Erkek

Hocalar bu kafama yattı da herkes farklı bi cihaz söylemiş bide sarım falan filan anlamadım pek. Öğrenci işi f/p olarak edinmem gereken cihaz ve yedek batarya hangisi önerilerinizi bekliyorum

Ördek çükü gibi birşey bu hayat, Tuhaflığı ölümden geliyor, Daha doğrusu doğmaktan.(CY)
Toplam Hit: 12162 Toplam Mesaj: 107