folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder E-Sigara (Vaporizer) Kullanımı

E-Sigara (Vaporizer) Kullanımı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GonyaLi
    GonyaLi's avatar
    Erkek
    PathfindeR00 bunu yazdı

Ne kadar duman, o kadar randuman.

İlgimi çekti, takipteyim. 

o zaman alacaksin bir mekhanik mod ( nemesis ). ustune alacaksin bir Magma( RDA Atomizer)..saracaksin teli  0.5 ile 1.0 ohm arasinda bir sarim,Fiber freak yada muji pamugu koycaksin. verceksin duman in gozune

GonyaLi tarafından 21/Ağu/15 03:44 tarihinde düzenlenmiştir

Küçücük Gözbebeğimden, Hayatıma Girdin De Kocaman kaLbimin Neresine Sığamadın Da Gittin
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Hacıdedeler bunu canna reçinesi için paravan olarak mı kullanıyor sunuz? yoksa cidden aromalı saftirik şeyler mi içiyorsunuz?

RETRET tarafından 21/Ağu/15 03:56 tarihinde düzenlenmiştir

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PcK0
    PcK0's avatar
    Erkek

Bende düşünüyorum beyler ama emzik gibi bunu kullanırsak daha büyük sıkıntılara düşmeyelim? Nikotin az diye paso çekersek iyi olmaz gibi geliyor? Mesela 1günde ne kadar kullanmalıyız sınır nedir? Herkes çok iyi olduğunu söylüyor ama bu sorularıma cevap bulamadım.

Sadece bi imza..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csfrt
    csfrt's avatar
    Erkek

arkadaşlar çinde 3-5 dolara alacağım e-sigara nasıldır direk böyle pahalı şeylere girmeyeyim diyorum 30-40 liraya da bir likid alsam ölür müyüm :D

sizin ürünler çok pahalı ya, ne farkları var tam olarak biri açıklayabilir mi? 

3-5 dolarlık ürünler işimi görmez mi?

ruh eşi çok sıradan, bana suç ortağı lazım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    csfrt bunu yazdı

arkadaşlar çinde 3-5 dolara alacağım e-sigara nasıldır direk böyle pahalı şeylere girmeyeyim diyorum 30-40 liraya da bir likid alsam ölür müyüm :D

çin ve 3-5 dolar bir araya gelince 2 haftada kanser sonucu yüksek hocam :F

bide e-nargile varmış geçen bi elemanın videoda gördüm süper bişi ancak tr'de 400 lira fiyatı var :/

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı
    csfrt bunu yazdı

bide e-nargile varmış geçen bi elemanın videoda gördüm süper bişi ancak tr'de 400 lira fiyatı var :/

Paslanmaz çelik olanlarının Avrupa ilamatı olanlarını tercih edin ki kanser olmayın. Çin malı kesinlikle kanser yapacaktır ne idüğü belirsiz metalleri eritip 3 5 usd ye satıyor adamlar.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csfrt
    csfrt's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı
    Kreyzi bunu yazdı
    csfrt bunu yazdı

Paslanmaz çelik olanlarının Avrupa ilamatı olanlarını tercih edin ki kanser olmayın. Çin malı kesinlikle kanser yapacaktır ne idüğü belirsiz metalleri eritip 3 5 usd ye satıyor adamlar.

haklısınız hocam. peki kaliteli olanların uygun fiyatlısı yok mudur? paylaşılan bir kaç ürüne baktım bir öğrenci için biraz pahalı geldi giriş seviyesi uygun fiyatlı kaliteli f/p ürünü bulabilir miyiz :)

ruh eşi çok sıradan, bana suç ortağı lazım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

Dayilar 250-300 liralik limitle biseyler soyleyin, sifirdan mumkunse turkiye ici link vererek. Şu şu alınacak seklinde, kullananlarin aldigi yerden.Almayi dusunuyorum.

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piskopatix
    piskopatix's avatar
    Erkek
    GonyaLi bunu yazdı
    PathfindeR00 bunu yazdı

Ne kadar duman, o kadar randuman.

İlgimi çekti, takipteyim. 

o zaman alacaksin bir mekhanik mod ( nemesis ). ustune alacaksin bir Magma( RDA Atomizer)..saracaksin teli  0.5 ile 1.0 ohm arasinda bir sarim,Fiber freak yada muji pamugu koycaksin. verceksin duman in gozune

Ooo subohm cu  aman hocam akü güvenligine dikkat et patlamasin elinde.

Turkish Special Task Forces - Türkiye Fps oyunları derneği. tstfclan.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piskopatix
    piskopatix's avatar
    Erkek
    csfrt bunu yazdı

abü cin mali illa kötü diye bisey yok zaten bu olay o taraflardan geldi.

ama suan cinde genellikle avrupada imal edilen kaliteli cihazlarin ucuz kopyalari var.

kötü kopyaya denk gelirsen likit sizdirir paso , akü kantakt sorunu olur tam lazim oldugunda yani fitil eder adami sonra dersinki: sokarim böyle teknolojiye dönersin sigaraya geri.

Turkish Special Task Forces - Türkiye Fps oyunları derneği. tstfclan.com
Toplam Hit: 12168 Toplam Mesaj: 107